Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ja sam samo htjeo miš.a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ON AIR
Guest





PostPosted: 31.05.2006 22:01    Post subject: ja sam samo htjeo miš.a Reply with quote

i naletih na ovo:
http://www.didakta.ba/?page=36&q=g7

(R) m.templ
http://www.mediatemple.com

- - - - - - -
i još jedna stvar dali se isplati dati 100 eura za ovaj mis, moj stari je bio mx310 ali je odnedavno van f-je, dali kupiti neki manje vrijedan mis pa uzeti i nek i tablet za 100 eura, jer odavno se ložim na tablete (ali ne extaze) vec ono na cemu crtate (hehe), - ili bi mozda izletili jos 200 eura za neki fini tablet, uostalom pare imam ali mi trebaju !

:hehe (da vam ne iskace onaj mali zuti ruzan je)
Back to top
daddo



Joined: 14 Dec 2005
Posts: 34
Location: behind the screen ;)

PostPosted: 01.06.2006 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozz...

sa 200 EUR s kojima raspolazes (ako sam dobro brojao...)

moja preporuka je kupiti misa logitechovog zicanog / bezicnog (70ak EUIR max) i za ostatak para uzet tablet...

Ovako sam ja to rijesio:





Radi se o Logitech Cordless mišu (mada i tablet dolazi s mišem...) i Trust Wireless 1200 Series Tablet - ichu... (A4, pressure sensitive pen 256 levels.... ) za moje potrebe chistam dosta

Slikice u postu su ujedno da pokazem ovaj svoj "dizajnerski uradak"... Smile

Nadam se da sam pomogao...

Bye,

D.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 01.06.2006 18:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije plagijat

slično je ali što ćeš Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ON AIR
Guest





PostPosted: 01.06.2006 19:32    Post subject: Reply with quote

sula no ofenz, ali dali si ti normalan, ako ovo nije plagijat onda neznam caak... ma ni sta bih rekao, ccc...
Back to top
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 02.06.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj plagijat je totalno na silu.. i jedno i drugo je sterilan dizajn.. ustvari nema tu ni dizajna - ovo je sama funkcionalnost.. dakle ni ja ne bi ovo gledao kao na plagijat.. oma miljarde ovakvih sajtova na netu.. ne znam koji će ti k**** miš od 200 eura - mene bi grizla savjest ta to kupim

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ON AIR
Guest





PostPosted: 02.06.2006 14:50    Post subject: Reply with quote

G7 je 100 eura, tj. 200 kovertibilnih maraka (valuta u B&H(
- a što se plagiranja tiće moje mišljenje je da je media temple jedan od jačih hotstova na netu, pa ti vidi . .. .
Back to top
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 02.06.2006 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha to je njihov sajt.. znam da su MT jaki.. i samim time me i čudi ovako sterilan i neupečatljiv dizajn

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group