Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
izložba mi3-jevaca u galeriji ulupuh
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 17.05.2006 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Foxxy wrote:
Do sada sam imala samo jednu samostalnu izložbu!


Bijaše to dobra izložba Smile. Ideja je odlična i podržavam je!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 17.05.2006 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@choco: javi se pa se dogovorimo za neku kavu i popricamo (prvo uskladimo svi rasporede, eh...). teoretski sam za, a s mog stajalista jako ovisi o izvedbi u praksi.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
na prvu ...



Joined: 12 May 2006
Posts: 24
Location: zagreb

PostPosted: 17.05.2006 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ideja je, naravno, super. No, u njoj vrebaju i neke opasnosti.

Jedna od najvećih je da ovaj site više nikad neće biti isti.
Zašto. E pa zato što je tamo mjesta za možda tridesetak ljudi a to podrazumijeva ili žiriranje ili natjecanje ili ... u svakom slučaju, treba izabrati 30 između 500-tinjak aktivnih članova čiji radovi će se izložiti u ime cijelog mitrija. To će neminovno izazvati stvaranje elitističkih skupina, nezadovoljstva, preglasavanja ... sumnjam da to može bezbolno proći.

Dobro, nekako se i dogovori tko će izlagati, ekipa se skupi, izloži ... uvijek ostaje onaj osjećaj "on je izložio a ja nisam" ili "pa ja sam imao rad na mitri izložbi a ti nisi". Sigurno neće svi tako razmišljati ali isto tako sigurno neki i hoće.

Ne tvrdim da je nemoguće, a mene osobno niti ne zanima da ikada išta izlažem, ali razmislite o ovome.

Nekakvo međuriješenje je da se prijavi nekoliko neovisnih skupina nastalih ovdje ali samostalno a ne u ime cijelog site-a, pa kom obojci ...

Ne dajte da Vas ovo moje razmišljanje pokoleba ali imajte i neke moguće kontraindikacije na umu.

I, molim Vas, nemojte sada pisati kako baš Vama nikad nebi palo na pamet da se osjetite povrijeđenima. Znate kako se ljudi "zakrve" zbog nogometa, bele ... ovdje je mamac veći.
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 17.05.2006 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, pitanje selekcije može bit zajebato ... stavit sve na glasanje Smile)

sretno.

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 17.05.2006 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ću sigurno to doći pogledati, ak' već ne bum davao neki intervju za red karpet... Not talking
Domjenak! Dancing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
underworld



Joined: 15 May 2004
Posts: 58

PostPosted: 18.05.2006 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ulogirao se under samo da kažem da podržavam ideju i da bi bilo jako lijepo kad bi se mi okupili na jednom mjestu...radovi koje bi izlagali bi bili samo lijep dodatak uz druženje Very Happy
pratim razvoj situacije. pozdrav čoko.
Back to top
View user's profile Send private message
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 18.05.2006 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa sve mi je jasno, da. Štajaznam. Ne znam. Btw, ljudi bi se sami javili ako žele sudjelovat, ne namjeravam baš kopat po cijeloj mi3 galeriji Very Happy Recimo svatko tko želi javi se sa 3 svoja rada, a u izložbu se uvrsti po jedan, ukoliko je to moguće, bla, ne bi htjela da bude svađa i tako.... ne znam. recite. glasujte. još ima vremena.

4thshadow, moze, al s obzirom da nije jos hitno, mozda ipak nakon rokova Wink

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.05.2006 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, do daljnjeg onda iskljucujem mozak...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 19.05.2006 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skam je za.. Wink

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 03.06.2006 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

love and drinking. podrzavam.

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 03.06.2006 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hihi. Jeij. Dobri ste Very Happy Evo kad se naspavam idem pisat tekst koji ćemo proslijediti Velikom Vijeću hehe.

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 08.06.2006 01:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo da znate, razgovarala sam neki dan s voditeljicom galerije, njoj je ideja super, samo sad sve ovisi o komisiji. Znat ćemo krajem lipnja. U petak nosim papire tamo, pa držte fige Very Happy

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
GlowZg



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 611
Location: Zg City

PostPosted: 08.06.2006 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma bravo - drđim ti fige da sve prođe oke - pozdravi mašu.

_________________
Dont tell my mother I work in an advertising agency; she thinks I play the piano in a whorehouse.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 08.06.2006 07:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemojte se ljutit ako je ideja glupa, ali tek san se probudija pa malo brljam.

A da se "konceptualno" potegne plakat 10 x 2 m na kojem se iz daljine vidi da piše mi3dot u kolažu od svih radova u malim sličicama (koliko već ispadne format svake). Na strateška mista obisite povećala na nekom laštriku tako da se svaki rad može pogledat dobro.

Naravno već viđena fora ali uvik fora, pogotovo kad ima tako puno ljudi i radova.
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 08.06.2006 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlicna ideja Wink

dolazim xexexe Smile))

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
choco_jazz_lady



Joined: 12 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 08.06.2006 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ivan Podrug - e1 wrote:
nemojte se ljutit ako je ideja glupa, ali tek san se probudija pa malo brljam.

A da se "konceptualno" potegne plakat 10 x 2 m na kojem se iz daljine vidi da piše mi3dot u kolažu od svih radova u malim sličicama (koliko već ispadne format svake). Na strateška mista obisite povećala na nekom laštriku tako da se svaki rad može pogledat dobro.

Naravno već viđena fora ali uvik fora, pogotovo kad ima tako puno ljudi i radova.


Hmmmmmmmmm.........zvuči fora, al it's not exactly what i had on my mind.... Wink

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 08.06.2006 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na prvu ... wrote:
Ideja je, naravno, super. No, u njoj vrebaju i neke opasnosti.

Jedna od najvećih je da ovaj site više nikad neće biti isti.
Zašto. E pa zato što je tamo mjesta za možda tridesetak ljudi a to podrazumijeva ili žiriranje ili natjecanje ili ... u svakom slučaju, treba izabrati 30 između 500-tinjak aktivnih članova čiji radovi će se izložiti u ime cijelog mitrija. To će neminovno izazvati stvaranje elitističkih skupina, nezadovoljstva, preglasavanja ... sumnjam da to može bezbolno proći.

Ma daj... pa ljudi smo Confused

Imamo i sad izdvojene radove koji predstavljaju najbolje ili najzanimljivije pa to nije stvorilo nikakav elitizam niti nezadovoljstvo

Tako i tako, žiriranja i natjecanja su fun! Very Happy zato se svuda toliko organiziraju
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
chris



Joined: 28 Oct 2005
Posts: 151
Location: Zagreb

PostPosted: 08.06.2006 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
na prvu ... wrote:
Ideja je, naravno, super. No, u njoj vrebaju i neke opasnosti.

Jedna od najvećih je da ovaj site više nikad neće biti isti.
Zašto. E pa zato što je tamo mjesta za možda tridesetak ljudi a to podrazumijeva ili žiriranje ili natjecanje ili ... u svakom slučaju, treba izabrati 30 između 500-tinjak aktivnih članova čiji radovi će se izložiti u ime cijelog mitrija. To će neminovno izazvati stvaranje elitističkih skupina, nezadovoljstva, preglasavanja ... sumnjam da to može bezbolno proći.

Ma daj... pa ljudi smo Confused

Imamo i sad izdvojene radove koji predstavljaju najbolje ili najzanimljivije pa to nije stvorilo nikakav elitizam niti nezadovoljstvo

Tako i tako, žiriranja i natjecanja su fun! Very Happy zato se svuda toliko organiziraju


ili kako bi se to po naški reklo: 'ko se ljuti njemu kruti. Laughing

_________________
"Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail better." S. Beckett
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group