Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bug-ovih Top 25 HR web
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godfather wrote:
... sjetite se samo nagrada VIDI-ja gdje je HT bio glavni sponzor i slucajno dobio prvu nagradu za njihov portal... bljak

ma da? Ali to je ocito ko sunce na plavom nebu, pa mene bi bilo sram tako nesto staviti - mislim onako, sponzor and a winner.. Ok, portal je dobar, ali je too obvious..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 02.02.2004 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve velike korporacije imaju podruznice u raznim drzavama i svi njihovi podruzni sajtovi MORAJU izgledati isto.
http://www.renault.de/index_de.html
http://www.renault.hr/renault.asp
http://www.renault.fr/index_fr.html

za nissan ne zelim provjeravati opce. top 25 me ne dira 4%, ali me smeta ociti napad na firmu koja je bila PRIMORANA napraviti identican dizajn. kako znam - radio sam jednom nesto slicno te ti iz uprave doslovno narede koju boju i kak mora izgledati.
renault hr, fr i de izgledaju isto, a podruznice su jedne firme. 1+1=?
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 02.02.2004 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrvatske stranice, kako da ne........u hrvata- pripazi malo kad postavljas pitanja!!!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy mislima da se to o cemu pricas vec raspravilo u prethodnim postovima Smile
i da smo sve te linkove vec stavili.
Quote:
renault hr, fr i de izgledaju isto, a podruznice su jedne firme. 1+1=?

so?

buduci da smo to vec raspravili, mozemo li malo popricati o avalonu i njegovom sajtu? Smile
onaj header sam vidjela bar tri puta ovjde na mitriju, uvijek jedan te isti decko posta, bas cu sad potrazit post sa linkom Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da bi trebali sloziti nekakav "poll" o pitanju morala sa nekoliko pitanja vezana uz objavljivanje top25HR siteova.. recimo da ste pojedinac koji ima svoj casopis o informatici i sl.. e sad, organizirate nekakav TOP25HR web.. i da vam dodje neka osoba, tukne nesto i kaze stavi mi site na prvo mjesto.. prva stvar, besplatna i korisna reklama za malu lovu jer sumnjam da se tu vrte neke velike pare.. ili mozda i vrte.. Ne da sada svatko kaze ja bi i ja ne bi jer bi se tu naravno svi pravili nevini, nego nekakav anonimni poll pa da vidimo koliki bi postotak bio.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 02.02.2004 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e sorka, nisam procito onaj dio blekdjukovog teksta gdje je taman to napiso Smile
my bad.

inace, ti web awardovi uvjek pokrenu tonu flejma da se meni to opce ne cita vise :>
svatko ima njemu/njoj superkul sajt, ali taj nikako da udje u web awarde (bug, vidi itd itd).
a o kopiranju da i ne pricam - 90% sajtova je iskopirano. ljude boli kita za to kaj su pokrali nekom sajt, kao "pa tko ce to skuzit, a i ako skuzi sta onda".
ista shema sa onim kineskim gamerom koji je pokraden do jaja (kineski znakovi na headeru, a vidis pise "Powered by VIP" u hederu).
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 02.02.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

buduci da smo to vec raspravili, mozemo li malo popricati o avalonu i njegovom sajtu? Smile
onaj header sam vidjela bar tri puta ovjde na mitriju, uvijek jedan te isti decko posta, bas cu sad potrazit post sa linkom Smile


Ne vjerujem da si vidjela 'bas taj' Smile
Fora je u tome da je cini se nastala epidemija inspiriranja templateima s temp.monstera. Svi sajtovi isti a razliciti.
Firme koje najvise na netu koriste monsterove templateove su prvenstveno hosting kompanije koje nemaju svoje dizajnere a zele izgledati profesionalno. Zato ces na netu naci jaaako puno hosting firmi koje koriste monsterove templateove, sto je dovelo do opceg prihvacanja generalnog koncepta sajta za hosting firmu samo od nekolicine designera iz monstera. Tako da danas kad layout i nije template, imat ces osjecaj da je upravo zbog tog ocitog utjecaja monstera Smile

Avalon je originalan, vjerujem. Samo sto je previse koncepta pokupio s monstera i time automatski postao 'vec negdje vidjen'.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

ljude boli kita za to kaj su pokrali nekom sajt, kao "pa tko ce to skuzit, a i ako skuzi sta onda".
ista shema sa onim kineskim gamerom koji je pokraden do jaja (kineski znakovi na headeru, a vidis pise "Powered by VIP" u hederu).


bas zalosno Sad
no, dok se radi o tome da uvalis nesto klijentu i napravis mu sajt koji mu se svidja za poludit mogu i skuzit, (iako to meni osobno ne pase, radije radim jednostavne i neorginalne sajtove nego kopirat nekog) ali tamo neki awardsi... to mi je totalni bed. Confused

ah ok stpisa, thnx na pojasnjenju Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ova kradja gamera moze sluziti i kao pohvala autoru koji je to napravio, ljudima se svidja dizajn i prihvatljiv je.. hmm.. pa tko li je samo napravio taj dizajn??!! Wink

Zanima me da li ih je tko kontaktirao, tj. da li je uspio naci contact mail medju kineskim textom. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 02.02.2004 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad vec spominjemo template, sjetio sam se sto mi se desilo prije nekoliko mjeseci.. Posalje tip iz Njemacke (navodno neki jako uspjesan biznismen) ponudu koju ne mozes odbiti Smile)
Naime tip zeli 3 templatea za e-shop (uz veliku kobasicu objasnjenja sto sve treba) i to po cijeni (PAZI SAD) 5 EUR po komadu. Racunicom ispada da je to sveukupno 15 eur minus bankovni troskovi od 6 eur i na kraju ostane 9 eur.. bio sam toliko pristojan da mu nisam odgovorio. Neki ljudi imaju bolestan smisao za humor.
Zakljucak: template-i su prostituiranje.. jedno vrijeme sam i ja davao guze al vise ne... aaa jok Embarassed

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godfather wrote:

Naime tip zeli 3 templatea za e-shop (uz veliku kobasicu objasnjenja sto sve treba) i to po cijeni (PAZI SAD) 5 EUR po komadu. :


ma mozda je zaboravio dvije nule! Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 02.02.2004 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godfather wrote:
kad vec spominjemo template, sjetio sam se sto mi se desilo prije nekoliko mjeseci.. Posalje tip iz Njemacke (navodno neki jako uspjesan biznismen) ponudu koju ne mozes odbiti Smile)
Naime tip zeli 3 templatea za e-shop (uz veliku kobasicu objasnjenja sto sve treba) i to po cijeni (PAZI SAD) 5 EUR po komadu. Racunicom ispada da je to sveukupno 15 eur minus bankovni troskovi od 6 eur i na kraju ostane 9 eur.. bio sam toliko pristojan da mu nisam odgovorio. Neki ljudi imaju bolestan smisao za humor.
Zakljucak: template-i su prostituiranje.. jedno vrijeme sam i ja davao guze al vise ne... aaa jok Embarassed


mozda mu na tastaturi nije radila nula Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godfather wrote:
.. jedno vrijeme sam i ja davao guze al vise ne... aaa jok Embarassed


duuuuudeee???!!! Wink
ma ne zezam se, a mozda je stvarno zaboravio pokoju nulu ali se niti ne cudim da je zapravo stvarno htio dati jednu znamenku, ljudi ne znaju..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 02.02.2004 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

covjek jako dobro barata informatickim znanjem i ne vjerujem da je neuk ili nepismen.. a sto se tice nula.. ne vjerujem da je napravio gresku jer nisam uocio niti jednu gresku u mailu koji je bio, kao sto rekoh, vrlo podugacak..
Mozda je frajer mislio da je Hrvacka negdje kod Pakistana?? kaj ja znam.... Navodno da tamo rade za šaku riže

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
...covjek jako dobro barata informatickim znanjem


ma dobro gle, nemoj se ti ljutit odmah.. samo sam mislio da je "zee german" napravio pogresku, ali kako ispada, pokusao te izrabiti. A kuzis, hrvatska se svima cini kao mala zemlja, kao naftno polje koje je neiskoristeno i trazi crpljenje. Ne znaju oni za mi3. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 02.02.2004 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne ljutim se dudeeee Smile)) Pustimo mi Svabe na miru, ionak smo mi superiorniji (samo kad bi nam se dalo)

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slijedeci put ti lijepo njemu vrati mail i napisi ovo:
"Wenn ist das Nurnstueck git und Slotermeyer? Ja! ... Beigerhund das oder die Flipperwaldt gersput!". Laughing

che to dobro zna pa se unaprijed brani od njih s tim. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd sad prevedi.. (ja sam iz njemackoj imala 4 i to jako davno Embarassed)

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 02.02.2004 13:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolje da ne znas.. cekaj ne znas sto je to.. mislim da smo pricali u forumu vec o tome.. ili je to bio neki drugi forum.. ma uglavnom to je iz monty pythona, u prvoj epizodi je to bilo. Kao najsmjesniji vic na cijelome svijetu..

http://www.jumpstation.ca/recroom/comedy/python/joke.html

Laughing
ma fora je stara i vec isfurana ali se slomim svaki puta..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 02.02.2004 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Ja zato više ni ne čitam, ni Bug ni ostale časopise. Sve tamo napisano je plaćeno.
Od recenzija, hardvera, softvera, web-a.. svega. Nažalost poznajem gospodina Roju koji mi je to osobno potvrdio. Tako časopisi preživljavaju.
Nažalost.


da evo bas pisem ovo za svog superskupog ultralakog notebooka iz vile na zenevskom jezeru koju je redakcija pcchipa kupila od placenih testova. ffdam roji post, konkurenciju necu komentirati niti znam kako rade ali pcchipu se ne moze dogoditi da netko plati da se neki uredjaj ocijeni dobro.

osim toga postoji i nesto sto se zove zbor informatickih novinara kod HND-a, i vecina pcchipovaca su clanovi, za ostale ne znam a hnd tako takav ime i neki kodeks casti.

sto se weba tice, ja sam za chip radio best/worst off i jos mi je samo mi3 duzan pare, svi ostali su platili tako da palim na karibe sad, tenks mi3! jos ste za dvd duzni...

evo ti mi3 ekipa ciji su se wallpaperi nasli na nasem dvdu, nek ti kazu koliko su para istresli za to ili egobobits koliko je dao za nekoliko dvd-a sto smo stavili dynebolic, muzike...

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kuzim kakve veze ima mi3 i njegovi dugovi sa ovim topicom.
u ovom topicu nisam vidjela ni jedan post koji prica o vasim parama od jednog mitrijevca (samo je blackduke pisao a on se nije htio mjesat u to sa parama).

stvarno se vidi da pises za neke silne novine.
klasa do daske.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 02.02.2004 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ne kuzim kakve veze ima mi3 i njegovi dugovi sa ovim topicom.
u ovom topicu nisam vidjela ni jedan post koji prica o vasim parama od jednog mitrijevca (samo je blackduke pisao a on se nije htio mjesat u to sa parama).

stvarno se vidi da pises za neke silne novine.
klasa do daske.


ima toliko veze sto se je edgar napisao da je u svim informatickim novinama sve placeno. obzirom da pisem za jedne a ti si u fr pa ih ne citas objasniti cu ti jer mislim da nisi shvatila point.

na pcchipov dvd (mag za koji radim) koji izlazi sa poklon dvdom stavili smo mi3 wallpapere i dobili su u nasem bestof izboru nagradu za najbolji dizajn. oni tako mogu potvrditi da ih nitko nije nikada trazio pare a ja tvrdim da je ta teza edgarova idiotska.

mi3 nije nikome nista duzan niti su to platili niti je bilo tko to trazio niti ce to raditi u buducnosti a suradjivat cemo naravno i dalje.

sto se tebe tice, nisi vidjela magazin pa ga nemoj ni komentirati, ali ako mi das fizicku adresu poslat cu ti par komada pa onda mozemo razgovarati, i mozes vidjeti da su neki proizvodi ocijenjeni s ocjenom 1 koja je ujedno i najlosija pa ako mi netko nadje firmu koja ce platiti da im tasko ocijenis proizvod...

edga nema pojma sta prica, barem sto se pc chipa tice.

Last edited by borja on 02.02.2004 16:57; edited 1 time in total

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.02.2004 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja je bio sarkastičan za one kojima je to promaklo.

I malo ga je raspizdilo sto se bukvalno recnulo sve hr informaticke caspoise, a ne samo one za koje se pokazalo da su se prodali... Sto mi je potpuno razumljivo, jer covjek daje sve od sebe, cijela redakcija zapravo, i onda ih se strpa u isti kosh sa prodanim dushama...

EDIT: damn, zakasnio sam valjda pola sekunde s replyom Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 02.02.2004 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda nis' ne vrijedi sto sam prije napisala Smile sve sam krivo skuzila.
nek' se covjek bolje izjasni drugi put jer sam ga vec htjela tuc' Laughing

ps. slazem se da ne treba generalizirat, ja sam iz prve cak mislila da si ti iz bug-a Shocked

Last edited by keye on 02.02.2004 17:02; edited 1 time in total

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 02.02.2004 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
borja je bio sarkastičan za one kojima je to promaklo.

I malo ga je raspizdilo sto se bukvalno recnulo sve hr informaticke caspoise, a ne samo one za koje se pokazalo da su se prodali... Sto mi je potpuno razumljivo, jer covjek daje sve od sebe, cijela redakcija zapravo, i onda ih se strpa u isti kosh sa prodanim dushama...


bas tako, a i cekao sam nekoga, mars mi je usao u znak pa sam malo edgy a forumi i newsi su idealni za kanalizirati negativnu energiju. nemojte me bas preozbiljno shvacati Smile

inace, stvarno tvrdnja ne stoji sto se chipa tice.

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group