Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Burza plovila
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mateo98
Guest





PostPosted: 13.06.2006 09:25    Post subject: Reply with quote

TYPE01 wrote:
fun.ky wrote:
Izgleda ništa od odgovora na moja pitanja Smile


Sorry, ženih se ovaj vikend i nisam bio pri sebi Smile, a i sada mi treba još koji dan, tjedan da se "rehabilitiram" Smile


Čestitke na ženidbi
Back to top
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 13.06.2006 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebat će tebi puno duže, neki se doduše nikada niti ne oporave od toga Laughing

p.s.
Čestitam! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 13.06.2006 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Sorry, ženih se ovaj vikend i nisam bio pri sebi Smile

dobro si ovo reko Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 15.06.2006 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
fun.ky wrote:
Izgleda ništa od odgovora na moja pitanja Smile


Sorry, ženih se ovaj vikend i nisam bio pri sebi Smile, a i sada mi treba još koji dan, tjedan da se "rehabilitiram" Smile


Very Happy Čestitam i sve najljepše u životu tebi i draogj Smile Kad uhvatiš vremena odgovori.

Poz Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 16.06.2006 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

netko je spomenuo multilanguage...

ja sam to riješil (možda nije najbolje) s dvije-tri tablice, u prvoj se nalaze prevodi svih tekstova na primarnom jeziku. sadrži id i prevod, a u drugoj tablici se nalazi id, id-jezika i prevod. a treća tablica sadži sve jezike i id-eve, dakle nazive jezika. i onda kako šećeš po linkovima za jezike i puniš varijable sa prevodima odabranog jezika. tako da umjesto "welcome" pišeš, neznam, <%=translate(1)%>....

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.06.2006 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rado bi mi sa vama podjelili tajne zanata, ali ima jedna stavka u mom ugovoru o radu koja kaže ovako nekako "...sva tehnička, dizajnerska i druga rješenja do kojih je zaposlenik ostvario radeći u xy tvrtci vlasništvo su tvrtke i kao takva nije ih moguće, bez posebnog odobrenja i razloga objavljivati ili koristiti u neke druge svrhe..." ju nou vot aj min Wink
Ako vam otkrijem, otet će me, odvesti na neko tamno i vlažno mjesto sa velikom plazmom, dat mi da cugam samo pivu i gledam tekme dok ne zviznem...a to ne želim Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 16.06.2006 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Sorry, ženih se ovaj vikend i nisam bio pri sebi Smile, a i sada mi treba još koji dan, tjedan da se "rehabilitiram" Smile

Another one bites the dust Very Happy

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group