Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pearl Jam u Zagrebu jeaaaa!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kaya the Dissident



Joined: 01 Jun 2006
Posts: 54
Location: Leskovac/Sofija

PostPosted: 03.06.2006 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

O, hvala Mr. Green naravno da se vidimo Wink

_________________
Who ever said we wash away with the rain?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
- raVen -



Joined: 23 May 2005
Posts: 16

PostPosted: 23.06.2006 16:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako obozavam nase organizatore koji koriste princip dinamicke cijene.... morat cu koristiti integralni racun uskoro da bi definirao cijenu karata s prolazom vremena kod nas....

u sloveniji organiziraju koncert sa depeš modom i placebom i bude 300 kuna dok kod nas samo depeš mod nekih 380 kuna ... strasno

ali na pearl jam cu morat ic samo sranje je to sto nitko od moje ekipe njih ne slusa.... ali na kraju ljeta je pa ce bit para

_________________
Strange women lying in ponds and distributing swords is not a basis for authority.
Back to top
View user's profile Send private message
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 23.06.2006 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- raVen - wrote:
kako obozavam nase organizatore koji koriste princip dinamicke cijene.... morat cu koristiti integralni racun uskoro da bi definirao cijenu karata s prolazom vremena kod nas....

u sloveniji organiziraju koncert sa depeš modom i placebom i bude 300 kuna dok kod nas samo depeš mod nekih 380 kuna ... strasno

ali na pearl jam cu morat ic samo sranje je to sto nitko od moje ekipe njih ne slusa.... ali na kraju ljeta je pa ce bit para

jebeš frendove bit će ti i ekipe sa mi3-a i od svuda tka da društvo ti neće biti problem naći samo je važan koncert Dancing

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
- raVen -



Joined: 23 May 2005
Posts: 16

PostPosted: 23.06.2006 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

onda cemo si morat svi napraviti mi3 majice radi raspoznavanja... e pa da to je ful jebena ideja (nek me netko slobodno upuca ako je vec proslo) da se napravi natjecaj za mi3 majice.... ne mora bit komercijalno moze si svatko napraviti poslije sam majicu s tim da ne mijenja dizajn i da ide ima autora... bilo nes slicno tome na deviantartu samo sto oni i rade i prodaju te majice sada

_________________
Strange women lying in ponds and distributing swords is not a basis for authority.
Back to top
View user's profile Send private message
choco_jazz_lady



Joined: 13 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2006 00:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajoj pa jel gledaš ti radionice? Very Happy

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
- raVen -



Joined: 23 May 2005
Posts: 16

PostPosted: 24.06.2006 04:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strasno pa na vrhu radionice je..... ipak ce me netko morati upucati.... Laughing

_________________
Strange women lying in ponds and distributing swords is not a basis for authority.
Back to top
View user's profile Send private message
spooch



Joined: 23 May 2006
Posts: 129
Location: Upravo ovdje iza monitora

PostPosted: 24.06.2006 07:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

- raVen - wrote:
strasno pa na vrhu radionice je..... ipak ce me netko morati upucati.... Laughing

very happy do you feel lucky, punk?

_________________
listen to grunge!
http://sub-pop.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 12.09.2006 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

shit shit shit,....ne mogu ići na koncert, moram na sl. put 26-og, koje sranje, ubiću se.
10 god. čekam na ovaj koncert.

god damn!!!!!!

:givap :givap :givap :givap
Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall

ako netko hoće ulaznicu (iako mislim da ih još ima i u prodaji), tribina/sjedenje 360kn. kliker@gmail.com

jebem ti poso i karijeru....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
choco_jazz_lady



Joined: 13 Sep 2005
Posts: 74
Location: Zagreb

PostPosted: 12.09.2006 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
shit shit shit,....ne mogu ići na koncert, moram na sl. put 26-og, koje sranje, ubiću se.
10 god. čekam na ovaj koncert.

god damn!!!!!!

:givap :givap :givap :givap
Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall

ako netko hoće ulaznicu (iako mislim da ih još ima i u prodaji), tribina/sjedenje 360kn. kliker@gmail.com

jebem ti poso i karijeru....


Ajaaaaaaaajjjjjjjjjjj d'oh!

_________________
I've got the greatest view from here...
Back to top
View user's profile Send private message
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 13.09.2006 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
shit shit shit,....ne mogu ići na koncert, moram na sl. put 26-og, koje sranje, ubiću se.
10 god. čekam na ovaj koncert.

god damn!!!!!!

:givap :givap :givap :givap
Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall

ako netko hoće ulaznicu (iako mislim da ih još ima i u prodaji), tribina/sjedenje 360kn. kliker@gmail.com

jebem ti poso i karijeru....

daj otkaz
sam nek mene šef proba poslat službeno nekam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 19.09.2006 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još samo tjedan dana
svima koji nejdu sućut svima koji idu vidimo se....
JEDVA ČEKAM Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gOrangutan



Joined: 28 Sep 2005
Posts: 487
Location: Zagreb, Croatia

PostPosted: 27.09.2006 09:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i ..... kako je bilo?

_________________
STYLEFIELD | GOJKO MITROVIĆ WEB GALERIJA | ZELENA PRIČA | PEKA | SANJAM PENZIJU
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pellmat



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2006 10:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mraaaak. meni pogotovo zbog toga kaj sam zauzeo mjesta u "lozi" pa sam imao mjesta za noge, udobnu stolicu, mjesta za razbacivanje... Smile

set lista:
http://pearljam.com/tour/setlist.php?date=200609262000

_________________
+++ e-knjige.net +++ trinet +++
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Milla



Joined: 09 Mar 2004
Posts: 2
Location: Zagreb

PostPosted: 27.09.2006 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gOrangutan wrote:
i ..... kako je bilo?

Zakon!
Back to top
View user's profile Send private message
soolemah



Joined: 16 Feb 2006
Posts: 29

PostPosted: 27.09.2006 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jos da su odsvirali Rearviewmirror, popela bi se skup s vedderom na onu konstrukciju.

bas je bilo mrak!
Back to top
View user's profile Send private message
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 27.09.2006 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je odlično
najbolji dan u mom životu.
radili su gluposti i svirali predobre stvari na njihov dobar stari način.
jedvas čekam novi koncert od njih

it's evolution baby....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 27.09.2006 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bija san i u ljubljani, ali ono sinoć...........

nestvarno...a opet feels like home....sve šta koncert triba bit....sve šta čovik triba osjetit....

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 27.09.2006 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moko wrote:
bija san i u ljubljani, ali ono sinoć...........

nestvarno...a opet feels like home....sve šta koncert triba bit....sve šta čovik triba osjetit....

i čuoh da opet nisi palicu uhvatio nego da ju je najniži lik u dvorani ćopio. Goran se uvijek nekako zguzi za to Very Happy ali ipak mi je drago radi njega
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 27.09.2006 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma njega to više veseli... i'm beyond material dude Smile

ispred mene je stajao kad mu je doletilA mattova vic-firthovka ..ista ko moja samo moje ne rade toliko dobro...valjda je do baterija Smile

feeling je bija dosta i previše...sad ću morat navuć se na nešto da održin razinu intenziteta osjećaja od sinoć...

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 28.09.2006 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

soolemah wrote:
jos da su odsvirali Rearviewmirror, popela bi se skup s vedderom na onu konstrukciju.


jea,...upravo to sam i ja pomislio tada. na žalost dosta ovih novih pjesama ne znam,...al zato sam jeremy, porch, why go, alive otpjevao u uzdah. glas sam izgubio.
uz depeche 2000-e i prodigy 1996-e, najbolji koncert u životu.

ipak! bio sam na koncertu Smile ne znam ni kako sam uspio ali jesam Smile sad mogu u pemziju...28 pjesama jebote....

jel ima netko fotki sa koncerta ili neki mobitel video, postajte fotke, nama se kartica sjebala pa smo izgubili sve fotke. Sad

http://www.youtube.com/watch?v=Mlq0v9c40b0
http://www.youtube.com/watch?v=z-M5jFyGOY0
http://s113.photobucket.com/albums/n201/BojanNS/Pearl%20Jam/
http://s103.photobucket.com/albums/m141/cieloel/pearl%20jam%20zagreb/
http://s102.photobucket.com/albums/m118/Spirutan/
http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJZagreb2692006
http://www.flickr.com/photos/80265982@N00/sets/72157594301842712/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 28.09.2006 06:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a pro pro ovoga gore, gledao sam "live in the garden" i mogu reći da su dečki još uvjek zajebani i nema ni traga starosti (poslje ac/dc prvi od kojih se naježim ) što se tiče ovisnosti trebali ste vidjeti Partibrejkerse na rock-Otočcu he,he... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dissident



Joined: 21 Jul 2006
Posts: 91
Location: In Between Dreams

PostPosted: 28.09.2006 07:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slywayart wrote:
a pro pro ovoga gore, gledao sam "live in the garden" i mogu reći da su dečki još uvjek zajebani i nema ni traga starosti (poslje ac/dc prvi od kojih se naježim ) što se tiče ovisnosti trebali ste vidjeti Partibrejkerse na rock-Otočcu he,he... Shocked


na gardenu su još i mirni naspram pinkpop festivala iz 92 gdje je vedder skakao sa 6 m visokog tv krana u publiku
ti su bili dani
alli black u domu sportova Crying or Very sad nezaboravno
suze krenu kad se sjetim
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Kaya the Dissident



Joined: 01 Jun 2006
Posts: 54
Location: Leskovac/Sofija

PostPosted: 01.10.2006 03:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
gle slušao sam ih ja davno davno, i danas mi stoje u playlisti, i slušam ih i vrlo vjerovatno ću otić na koncert, no to ne mjenja činjenicu da band koji jako volim je sastavljen
od ozeblih starih oboljelih narkomana, koji nemaju dovoljno para pa touraju po trećim zemljama tražeći ostatke svoje slave..


Ja ovo tek sad vidla.... Brick wall Brick wall Brick wall
Moram ti priznati da kvalitetno kenjas! No hate!

Uzgred, neko pominjao fotke? Drugarica mi poslala Crying or Very sad


_________________
Who ever said we wash away with the rain?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Lucifer Sam



Joined: 14 Nov 2006
Posts: 18
Location: Livada

PostPosted: 14.11.2006 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam prvo imala dvije karte za stonese. i oni otkažu, naravno poludila sam. uzalud sam se veselila dok sam držala karte u rukama Crying or Very sad
i onda sam kupila kartu za Pearl Jam, i na kraju nisam imala prijevoz do zg-a....ubila sam se. Confused

_________________
Trebam li ja biti samo naranča na navijanje???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
bcovic7



Joined: 09 May 2005
Posts: 2

PostPosted: 16.11.2006 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je to najbolji koncert u životu. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group