Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pixelrip
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2006 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prethodni dizajn je bio puno više mainstream, kaj sad Razz čudio bi se da netko novi ripa upola koliko je prošli bio ripan

što se tiče novog dizajna, ako baš hoćeš znati, ne podnosim ovaj default style sa transparencijom zbog toga što je scrolling ubitačno spor u FF i zbog toga što mi ona rešetka od crnih pixela titra na monitoru (inače Samsung Syncmaster, jako dobar LCD) što čini tekst nad time nečitkim

prebacivanje na alternate style je veliko olakšanje, makar readability ostaje pomalo slab... trn u oku mi je pixel font na crvenoj pozadini (naslovi sekcija) - da resizea skupa sa tekstom ne bi bilo frke Confused

eto... ne kritiziram kao designer designeru (jer nisam ni približno usporediv sa tobom) nego kao user designeru Smile peace
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 02.07.2006 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al ga sereš sulien Laughing

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 02.07.2006 19:17    Post subject: Reply with quote

unique wrote:
al ga sereš sulien :lol:


:)

btw, ja imam lcd monitor i sve 5.
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 02.07.2006 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne sere, ovo stoji

Sulien wrote:
zbog toga što mi ona rešetka od crnih pixela titra na monitoru (inače Samsung Syncmaster, jako dobar LCD) što čini tekst nad time nečitkim


a ja imam iiyamu 19", drugi layer transparencije cini text totalno sugavim za citat, nije sala, probaj to nekak sredit (kad je selektiran text onda se normalno vidi, inace je nekak kao iztočkan cudan)...
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 02.07.2006 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
ne sere, ovo stoji

sere, sere :))

ja imam lcd 17'' Scott (s dva t !!) i sve je ok

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 02.07.2006 19:38    Post subject: Reply with quote

Ma ovisi sve do monitora, neko ima takvih nuspojava, neko nema. Ali da, na dosta LCD-ova bi to moglo stvarati probleme...
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 02.07.2006 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique ako je tebi i šimetu dobro ne mora značiti da je svima na svijetu isto

nije pusher napravio alternate style bez veze

btw pusher svaka čast na 6 min Shocked tek sada sam to pročitao... a ja mislio da je moje blizu 3 min nešto znači Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 02.07.2006 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
unique ako je tebi i šimetu dobro ne mora značiti da je svima na svijetu isto

a j'bes ga, nikad mi nisu isli induktivni zakljucci ;)

ma daj, pa salim se, al btw. taj alt. style mi nije ni priblizno dobar ko ovaj

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 03.07.2006 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj je layout napravljen za mene. bas sam htio da tako izgleda. No, nakon nekog vremena, iz cisto komercijalnih razloga, buduci da iapk zivim od ovog, ozbiljno razmisljam o redesignu Sad

_________________
a di da idem kad nemam di ić?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.07.2006 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa napravi redesign na istom markupu... dovoljno je dobar da ga ne moraš mijenjati (samo makni molim te opis sajta iz H3 u P ili slično)

Styleswitcherom stavi novi style kao default, a ova dva kao alternate... svi sretni, a još i klijenti imaju demonstraciju tvojih sposobnosti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group