Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
easy money / osoba za uređivanje vijesti na web top-listi

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cheezus



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 15

PostPosted: 04.07.2006 17:28    Post subject: easy money / osoba za uređivanje vijesti na web top-listi Add user to your forum ignore list Reply with quote

Miroslav škoro je največa faca u hrvackoj, ali moja sestra uvjek pojaća radio kad su Artic Monkeys i Pet shop boysi!

- prepoznao-la si bar 6 pravopisnih grešaka u prethodnoj rečenici,
- znaš tko su Pet shop boysi, Miroslav Škoro i Arctic Monkeys,
- razlikuješ e-mail od emajla,
- posjeduješ računalo i pristup Internetu?

Možda si ti baš prava osoba za nas. Tražimo kreativnu, odgovornu, pismenu mladu osobu koja voli glazbu (4/5 isto pali) za uređivanje vijesti i drugih sadržaja na web top-listi (cca do sat vremena posla dnevno - radnim danom). I najbolje od svega: bez obzira na zadovoljstvo i iskustvo koje ćeš iz ovoga izvući pošteno ćemo te i platiti.

Pošalji što prije koje slovo o sebi na drrrago@rrgr.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group