Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vozimo se vozimo, vozimo po gradu..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, ljudi previše vole piti, poanta rasprave. Recimo da imam auto i da volim cugat, pa ne bi valjda išao tramvajem u grad, a da makina ostaje u garaži. Sljedeće, vani sam, everyone's doing it, zašto ne i ja? Hebe mi se što vozim. Naposlijetku, vozim doma, pod utjecajem etanola se prepucavam i završim u nečijoj karoseriji. Weak.

Zašto bi krivili zakone i nedostatak sigurnosti, a ne krivimo one obične ljude, društva koja nas cijeli život uvjeravaju kako je cool biti pijan i kako je cool vozit auto, pa zašto ne bi spojili ugodno s korisnim

Cijeli problem leži samo u društvenim normama... znam po ljudima koje poznajem, zato što većinu poznajem iz vremena kad nisu vozili aute i sjećam se kako su i oni govorili protiv toga, a kad su se našli na cesti zaboravili su na sve što su u životu ikad mislili
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.07.2004 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
@Philatz..mogu ti ispričat istu takvu priču...
vraćam se doma, lizalica, "dobra večer, jest pili?", "jesam".....zbunjena faca.."a kolko?", "dovoljno da napušem preko 0.5"...."pa zašto?????", "ma bila je jedna mala, i vi bi se napili da ste ju vidli"....
uglavnom, pošto nisam imo lipe u đepu (sve popio) ostavio sam mu broj mobitela da me nazove i da mu donesem lovu....nazvo me 2 dana kasnije, našli se, ja mu dao 400 kuna i to je to....



Konji me zaustavili na sam Božić prošle godine na semaforu u Kustošiji. Nisam ništa pio, bio vezan, prošao kroz čisto zeleno (vjerojatno se zažutilo čim mi je semafor izašao iz vidnog polja). Uhvatilo me crveno na sljedećem semaforu sto metara dalje i ja fino, kulturno stao. Eto za sekundu rotirke i tip gura lizalicu kroz šajbu...

Otkud, jeste pili, budemo puhali....napuhao 0,0. Tip trese dregera i daje mi da pušem ponovo. Opet 0,0. Onda je krenulo jebanje za opremu. "Di su vam rezervne žaruljice, jel sve rade"? Pa onda jebanje u mozak: "Imate trokut ? Jel ispravan? Ajde vi nama njega složite..." Vidli oni da sam prevelika picajzla i nakon par minuta najebavanja pita mene tip jer ja znam zašto su oni mene zaustavili. Ja rekao pojma nemam, valjda rutinska kontrola. !"Gospodine mladi, nemojte me provocirta, prošli ste kroz crveno..." Onda sam puko. Pa se tip počeo izmotavat, sam mi je ponudio da se "dogovorimo" ili će mi pisat 500 kn kazne, dva kaznena i vozačku uzeti na tri mjeseca. Rekao sam mu neka piše i tražio ga broj značke.

Da apsurd bude veći, za vrijeme čitave te jebade dva debiloida sa planeta Mup pored nas su kroz crveno prošla četiri automobila u cca 5 min. Jedan od njih je peglao toliko blizu rizola da su me iskre koje su frcale na sve strane ošinule po faci. Njih to nije pretjerano tangiralo - mene su imali na piku.


Da rezimiram: jebeš restriktivan zakon donesen zbog restriktivnog zakona. Profitirat će jedino famozni "proračun", a i to je vrlo upitno. Kako stvari stoje, dolaze vremena kad će se isplatit bit murjak. Moći će jebat kog stignu, ljudi će im i dalje gurat pare u njihove notesiće, jer jebiga, "danas svakom treba auto i nemreš bez njega" .

I naravno, jebeš murju koja to nije. Dam se kladit da će svaki murjak koji me zaustavi napuhat više od mene......a ljudi će i dalje ginut. Žalosno, gro njih će pokupit nedojebani kretenoidi kojima tateki daju auteke da bi sinek eventualno mogao jebat navečer kad ode van, a to što je par sati kasnije pokupio ženu sa dvoje djece, ubio sve frendove, a on sretna budala čudom preživio.......manje bitno.

Stvar je daleko dublja i delikatnija. Zakon je posljednja karika. Malo opće kulture, vozačke kulture, kućnog odgoja itd itd....puno bi pomoglo. To nas sigurno nisu učili po autoškolama (koje su goli kurac i jebe se njima jer ti znaš isigurno upravljat automobilom u kojeg si sjeo. Da ne spominjem pijane ispitivače iz HAK-a koji bazde po mirogojčekima i rigaju po zadnjim zicevima, tobože od loše vožnje kandidata.....) . Stvar je u svima nama i ovom sjebanom društvu koje zakone očigledno ne donosi zbog nas samih. Moralni paravni su sranje, uostalom ima li smisla lagati samome sebi ?

Last edited by TYPE01 on 16.07.2004 11:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
morbith



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 112

PostPosted: 16.07.2004 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vis a vis cijele ove priche...

briju 2 komarca po saboru i dogovaraju se koji ce kome pit krv ..i veli prvi ajd ja cu habrangu i ti sheksu.....na sto ce ovaj drugi....daj ajmo obratno, ja vozim =))))))))
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

morbith wrote:
vis a vis cijele ove priche...
briju 2 komarca po saboru i dogovaraju se koji ce kome pit krv ..i veli prvi ajd ja cu habrangu i ti sheksu.....na sto ce ovaj drugi....daj ajmo obratno, ja vozim =))))))))

Laughing umrem od smjeha kad god cujem ili citam ovaj vic. Smile Funny because it's true.

Nego.. sto se tice ovih prica, ma svi imaju nekakav funny i interesting story sa murjacima jer se stalno nesto dogadja. napominjem, ja samo cekam price koje su cuti nakon ovog weekenda. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:


Zašto bi krivili zakone i nedostatak sigurnosti, a ne krivimo one obične ljude, društva koja nas cijeli život uvjeravaju kako je cool biti pijan i kako je cool vozit auto, pa zašto ne bi spojili ugodno s korisnim

Cijeli problem leži samo u društvenim normama... znam po ljudima koje poznajem, zato što većinu poznajem iz vremena kad nisu vozili aute i sjećam se kako su i oni govorili protiv toga, a kad su se našli na cesti zaboravili su na sve što su u životu ikad mislili


to sto si rekao to fakat stoji.
ljudi bi prije svega trebali manje piti.

but!
ja inzistiram na tome da se ljude pregledava i koliko su drogirani a ne da li su popili jedno pivo! inzistiram da se tim ludjacima koji briju pula-zagreb u dva sata u brzim autima oduzme dozvola. a pogotovo onima koji pretjecu kolone ili ne staju na stop jer im se zuri Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ja se ispricavam sto sve to tako osobno prihvacam ali ni dan danas nakon sest godina ne mogu shvatiti zasto je moj brat u dva popodn, po suncanom danu, dolazeci kuci s posla izgubio zivot zbog jedne napusene budale koja nije stala na stop.
i dozivotnu bih dala kretenu koji je pokupio onu zenu sa dvoje djece u splitu. ubojica!
to nisu nesrece! to je ubojstvo !

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.07.2004 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
morbith wrote:
vis a vis cijele ove priche...
briju 2 komarca po saboru i dogovaraju se koji ce kome pit krv ..i veli prvi ajd ja cu habrangu i ti sheksu.....na sto ce ovaj drugi....daj ajmo obratno, ja vozim =))))))))

Laughing umrem od smjeha kad god cujem ili citam ovaj vic. Smile Funny because it's true.

Nego.. sto se tice ovih prica, ma svi imaju nekakav funny i interesting story sa murjacima jer se stalno nesto dogadja. napominjem, ja samo cekam price koje su cuti nakon ovog weekenda. Wink


I mene. Frend ima naviku nosit mali digitalni diktafon u autu. Dođemu neš' poput crne kutije, sam' za u auto Smile Da čuješ situacije koje je on snimio.....
Back to top
View user's profile Send private message
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 16.07.2004 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2 Philatz: Ma bravo. A da ste se vi tako vozili, a taj mrtav prijatelj se sudarija i poginia i on i ljudi u autu. Ili oni poginili, a on osta ziv? Jeli bi ti onda pricica bila zabavna.

2 Silence: Jesi ti sad faca? Sta si pijan vouia platia 400 kn i nikom nista? Nemas nimalo mozga. A ta cura ... ako je mozes zadivit jedino cugom i voznjom u pijanom stanju onda, ono, svaka cast. Bravo.

Quote:
ajd pogledajte u kakvim autima ljudi ginu, 10-15-20 godina stari golfovi, kadeti, jugići i ostala krama kojoj nije mjesto na cesti. u takvom autu će ginut i dalje, takvi auti će i dalje sklizat po kiši, otkazivat kočnice i sve ostalo....

Da bas sva ta stara auta od presanog celika, aluminija, sa zeljeznim pojacanjima. Grozno. Sta je to naspram super cvrstim danasnjim plasticnim autima. Jugo i Clio u sudaru. Bas se pitam iz kojega auta bi vatrogasci vadili leseve.
BTW. Ako su ta nova auta tako dobra i kvalitetna zasto je onda mercedes povuka jednu seriju auta zbog neispravnih upravljaca, kocnica, ...
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 16.07.2004 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godot wrote:
2 Philatz: Ma bravo. A da ste se vi tako vozili, a taj mrtav prijatelj se sudarija i poginia i on i ljudi u autu. Ili oni poginili, a on osta ziv? Jeli bi ti onda pricica bila zabavna.

2 Silence: Jesi ti sad faca? Sta si pijan vouia platia 400 kn i nikom nista? Nemas nimalo mozga. A ta cura ... ako je mozes zadivit jedino cugom i voznjom u pijanom stanju onda, ono, svaka cast. Bravo.

Quote:
ajd pogledajte u kakvim autima ljudi ginu, 10-15-20 godina stari golfovi, kadeti, jugići i ostala krama kojoj nije mjesto na cesti. u takvom autu će ginut i dalje, takvi auti će i dalje sklizat po kiši, otkazivat kočnice i sve ostalo....

Da bas sva ta stara auta od presanog celika, aluminija, sa zeljeznim pojacanjima. Grozno. Sta je to naspram super cvrstim danasnjim plasticnim autima. Jugo i Clio u sudaru. Bas se pitam iz kojega auta bi vatrogasci vadili leseve.
BTW. Ako su ta nova auta tako dobra i kvalitetna zasto je onda mercedes povuka jednu seriju auta zbog neispravnih upravljaca, kocnica, ...


Svaka budala ima podjednake šanse da pogine (ili ubije) vozio on Brabusa ili Tavriu.
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.07.2004 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
silence ne slazem se bas.
ovi sa dobrim autima isto tako izazivaju nesrece (zbog prebrze voznje na losim cestama) samo sto poginu oni u losim autima a ovi u boljim se spase.

a na zalost nije ni to kriterij.


točno..izazivaju nesreći ali ne ginu toliko....
o tome i pričam...

nesreća će uvijek biti i to je žalosna činjenica, jedna frendica mi je skoro poginula prije jedno mjesec dana jer je zaspala za volanom i završila u stupu...sad je na rehabilitaciji.....adila je cijeli vikend i išla je doma s posla....nije bila ni pijana ni ništa..jednostavno umorna.....
imala je noviji auto, ali bez zračnih jastuka....sigurno bi posljedica bile blaže da je imala jastuk da se otvori kad je pogodila stup....

no nažalost jedva je skupila za kredit i za taj auto koji je imala....


e sad, da ljudi umjesto tih mrtvačkih kovčega na kotačima imaju poštene aute, posljedice samih nesreća bi bile blaže....ja ne kažem da bi bilo manje nesreće, ja govorim o tome da treba napravit studiju u kakvim autima ljudi ginu i koliko bi se života spasilo da se voze auti koji zadovoljavaju sigurnosne kriterije....
alkohola će biti i dalje....on ko ode van i napije se da ima 1.5 ili 2.5 promila....njemu se ništa ne mjenja, nego sa ovim zakom mogu najebat ljudi koji popiju jednu časicu (koja stvarno ne utječe na vožnju) i sad ih se može malteretirat zbog toga i povlačit po sudovima....

a posljedice nesreće?..ostaju iste....dapače, još se dižu nameti na nove i sigurnije aute i na taj način dodatno prisiljava ljude da kupuju polovnu kramu koja ih može koštat života....


nesreća će biti....uvijek..bez obzira na alkohol u krvi.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godot wrote:
2 Philatz: Ma bravo. A da ste se vi tako vozili, a taj mrtav prijatelj se sudarija i poginia i on i ljudi u autu. Ili oni poginili, a on osta ziv? Jeli bi ti onda pricica bila zabavna.

Well Godot, it depends. Vjerovatno bi se smijali situaciji ma gdje bilo ali ono, desi se ono sto se desi. Naravno da smo mi zahvalni da smo zivi i sve, i ti sad pucas na ono najcrnije sto se moze desiti.. brao. Uglavnom, da frend ne zna voziti kad je pijan, mi se ne bi vozili s njim, imas nekakvu razliku medju ljudima i recimo kada vozi itko drugi iz drustva, mi se ne vozimo s njim tj. tocnije, ni on sam ne vozi nego spavamo u autu dok se ne skuliramo i onda dalje. eto, toliko o safetyu. bas si brizna Godot.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 16.07.2004 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas sam sad citao na indexu kako ce se morati mjenjati neka od nasih nacionalnih jela a sve zbog toga jer su radjena s vinom ili nekim drugim alkoholom, pa su tu zatim kolaci s rumom i slicno...
katastrofa, uopce mi to prije nije palo na pamet.
koji kretenizam...
a najzalosnije kaj stvarno sumnjam da ce nesto promijeniti na bolje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.07.2004 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:


to sto si rekao to fakat stoji.
ljudi bi prije svega trebali manje piti.

but!
ja inzistiram na tome da se ljude pregledava i koliko su drogirani a ne da li su popili jedno pivo! inzistiram da se tim ludjacima koji briju pula-zagreb u dva sata u brzim autima oduzme dozvola. a pogotovo onima koji pretjecu kolone ili ne staju na stop jer im se zuri Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ja se ispricavam sto sve to tako osobno prihvacam ali ni dan danas nakon sest godina ne mogu shvatiti zasto je moj brat u dva popodn, po suncanom danu, dolazeci kuci s posla izgubio zivot zbog jedne napusene budale koja nije stala na stop.
i dozivotnu bih dala kretenu koji je pokupio onu zenu sa dvoje djece u splitu. ubojica!
to nisu nesrece! to je ubojstvo !


kaj se tiče posljedica teških nesreća kada se zna krivac.....slažem se.
ubiješ čovjeka - zatvor, dugotrajni.

da se zna da za svakog kog ubiješ svojom neodgovornom vožnjom dobiješ po 5 godina...da vidiš kak bi se primirili.....krene kampanja da svaki koji nekog ubije dobije po 5 godina i staviš to na TV i u novine..svaki dan....

pa nek si misle.....


ali to ne puni proračun....
igranje sa sigurnosti prometa na ovaj način je totalno neodgovorno, ovaj zakon neće niš promjenit...ali baš niš.....u tome je stvar....
ustvari hoće....drotovi će dobivat veći mito....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 16.07.2004 11:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikakvi zakoni nece nista prominit jer je stvar u glavama vozaca i vozackom "odgoju".

2 Philatz: Da je tako dobar vozac onda ne bi vozia pijan nego bi se odmoria. Mozda on dobro vozi i ne krivuda ili kako kazem za jednog frenda debila "Krivuda samo po svojoj strani ceste". Ali da na njega neko naleti nebi on reagira onako brzo kao kad je trijezan. Ah sta ces kad san tako brizan. Ako poginu dobri dizajneri onda ce se mi3 srozat.

2Type01: Mercedes od 2 tone == Clio ili nesto drugo. Mislim da ne bas Smile Ali u pravu si da svako ima sansu da pogine ili ubije. Samo vecinom ginu krivi.
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.07.2004 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

godot wrote:
Nikakvi zakoni nece nista prominit jer je stvar u glavama vozaca i vozackom "odgoju"..


ustvari bi mogli, ali ne ovakvi i sa ovakvom policijom di 90% ljudi računa da će im dat mito.

stvar je da male količine alkohola ne ugrožavaju promet, a iznad recimo 1.5 je svejedno kolko imaš...e to je krivo.....dodaj za svakih 0.5 iznad 1.0 po 100% odnosu na prethodnu stepenicu pa da vidiš....

recimo ....
1.0 - 3000 kuna
1.5 - 6000
2.0 - 12000
2.5 - 24000

e tu bi se već oni koji stvarno pretjeruju zamislili....a ne ovako da od ljudi koji pojedu 3 griotte radiš kriminalce..to je idiotizam......

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 11:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
e sad, da ljudi umjesto tih mrtvačkih kovčega na kotačima imaju poštene aute, posljedice samih nesreća bi bile blaže....ja ne kažem da bi bilo manje nesreće, ja govorim o tome da treba napravit studiju u kakvim autima ljudi ginu i koliko bi se života spasilo da se voze auti koji zadovoljavaju sigurnosne kriterije...

Ali mjere u vezi toga se uvelike poduzimaju. Prije u auti bili kruti i čvrsti, danas se rade da apsorbiraju što je moguće više udarca. To je razlog zašto ti je auto bude ulubljen kao da te udarila wrecking ball, a tucnuo si se s nekime na križanju pri manje od 30.

Mene zanima, kad smo već kod sigurnosti automobila, mislite li da će u budućnosti biti u zakonu da svaki auto ima tahograf, kao kamioni?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.07.2004 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

Ali mjere u vezi toga se uvelike poduzimaju. Prije u auti bili kruti i čvrsti, danas se rade da apsorbiraju što je moguće više udarca. To je razlog zašto ti je auto bude ulubljen kao da te udarila wrecking ball, a tucnuo si se s nekime na križanju pri manje od 30.

Mene zanima, kad smo već kod sigurnosti automobila, mislite li da će u budućnosti biti u zakonu da svaki auto ima tahograf, kao kamioni?


mda....znam to....
ono kaj sam htio reći je da Vlada diže namete na nove aute i na taj način ih čini još nedostupnijim prosječnom građanu....da su auti jeftiniji manje ljudi bi vozilo kramu staru po 15-20 godina.....

meni je inače debilno da se kod nas svaki problem rješava još višim porezima....pa dokle? do kad musti ovo sjebano gospodarstvo?.....dajte ljudima da rade više.....osigurajte nam uvjete i jebeno nas pustite da radimo a ne gušit svaki pokušaj da se nešto napravi....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ja inzistiram na tome da se ljude pregledava i koliko su drogirani a ne da li su popili jedno pivo! ...

Ja ti inače nikad ne pijem, popio sam u životu koju pivu, ali jednom se sjećam da sam popio manje od pola i već sam bio strgan, radio sam blesave stvari, trzala mi je slika pred očima kao pokvareni monitor, omatali smo se na cesti sa toaletnim papirom i slične gluposti... Mislim da ti promili nisu pouzdani mjeritelji utjecaja alkohola na čovjeka i njegovu sposobnost obavljanja složenih radnji
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
recimo ....
1.0 - 3000 kuna
1.5 - 6000
2.0 - 12000
2.5 - 24000...

I došao si do doze koja je smatrana smrtonosnom. Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.07.2004 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
keye wrote:
ja inzistiram na tome da se ljude pregledava i koliko su drogirani a ne da li su popili jedno pivo! ...

Ja ti inače nikad ne pijem, popio sam u životu koju pivu, ali jednom se sjećam da sam popio manje od pola i već sam bio strgan, radio sam blesave stvari, trzala mi je slika pred očima kao pokvareni monitor, omatali smo se na cesti sa toaletnim papirom i slične gluposti... Mislim da ti promili nisu pouzdani mjeritelji utjecaja alkohola na čovjeka i njegovu sposobnost obavljanja složenih radnji

ti si ko moja stara i pripadate grupi ljudi koji pate od alkoholicne euforije.
samo je malo bed da se promili mjesre po izuzecima a ne po masi Smile

osim toga nije isto ako si to pivo popio gladan ko pas i li u toku neke vecere (a za vrijeme vecere uvijek se popije bar casa vina i tu govorim o socijalnom druzenju na bilo kojem nivou)
Smile

i ja isto ako popijem casu vina za rucak riknem poslije ali ako je to za vecerom uopce nemam beda.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.07.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
silence wrote:
recimo ....
1.0 - 3000 kuna
1.5 - 6000
2.0 - 12000
2.5 - 24000...

I došao si do doze koja je smatrana smrtonosnom. Cool


ako znaš da su hvatali ljude i sa 4.0 i više onda bi ovakav sistem bio čisto poželjan....
ekčli znam frenda koji je završio u vinogradskoj sa nekih 3.5....nije vozio, dovela ga hitna.... Wink

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.07.2004 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja inace (ali ovo je god damn true) next day kad odspavam od cijele noci cuganja, tj. kad se probudim ma whatever.. uglavnom prvo sto mi je na pameti je ova pjesma:
...
What do you do with a drunken sailor,
What do you do with a drunken sailor,
What do you do with a drunken sailor,
Earl-eye in the morning!
...
i onda mi se to nekoliko sati vrti po glavi eeeee... Mad Razz

What do you do with a drunken sailor,
What do you do with a drunken sailor,
What do you do with a drunken sailor,
Earl-eye in the morning!

Chorus:
Way hay and up she rises
Way hay and up she rises
Way hay and up she rises
Earl-eye in the morning

Shave his belly with a rusty razor,
Shave his belly with a rusty razor,
Shave his belly with a rusty razor,
Earl-eye in the morning!

Chorus

Put him in the hold with the Captain's daughter,
Put him in the hold with the Captain's daughter,
Put him in the hold with the Captain's daughter,
Earl-eye in the morning!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 16.07.2004 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

ps. meni ono sto fakat ide na zivce je da su su budale okomile na alkohol (nakon tri griotte izgubis dozvolu!!!) a ako povuces dva dima jointa opasniji si u autu nego nakon 5 piva.

ovo je notorna besmislica.
tvoja je tvrdnja toliko pogresna da nemam snage cak ni pokusati sa argumentima.
evo ti link, pa vidi jel mozes stogod zakljucit iz statistike:
http://www.safety-council.org/info/traffic/impaired/pot.html
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.07.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da ne triba izmisljati toplu vodu...za vecinu ljudi 0.5 promila nije bed...preko toga neka uzimaju vozacku i lupaju kazne...ali najdebilskija je odredba koja je izgleda prosla, a niko se na njju ne zali...da novi vozaci ne smiju voziti auto jace od 75Kw??? Pa u svakoj drugoj familiji je jedini auto mozda jaci od tih jedva 100 konja i sto onda? Polozis vozacki i ne smijes voziti svoj jedini auto? Pa danas je 75kw gotovo pa minimum koji mos kupiti u nizoj srednjoj klasi i najcesce jedini auto u familiji.

kakvi kreteni!

G.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 16.07.2004 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEMAŠ ŠTA SA ALKOHOLOM TRAŽIT ZA VOLANOM.!!!1

frendu su prošli mjesec nakon operacije izmjerili 2.2 promila par sati nakon nesreće.
ova odredba nije zbog njega dobra nego zbog njegovog suvozača koji ima 3 pločice i šaku šarafa u sebi .. i ne ide na more nego u toplice..
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2004 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
NEMAŠ ŠTA SA ALKOHOLOM TRAŽIT ZA VOLANOM.!!!1

ma niko nis protiv tog ne govorim, toe ok, meni je banana ovo za 23-5
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group