Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako vas sluzi sjecanje?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mamulian



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 32
Location: Ma tu sam. Sto?

PostPosted: 18.09.2003 23:44    Post subject: Kako vas sluzi sjecanje? Add user to your forum ignore list Reply with quote

..evo upravo gledam tv i prolazi par reklama za sampone, tampone, deterđente, kaladonte (ilti paste za zube)...i ine gluposti..
i bas me zanima dal ste vi ikad imali priliku pogledat koju
dobru reklamu za te proizvode (ja se vec par minuta pokusavam sjetit bar jedne... i neide) Confused

_________________
zlatko:mujanovic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 19.09.2003 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne ali upravo sam čuo novi slogan za OB tampone... "Poput svile je - nikad ga nije bilo lakše umetnuti.". EWWWW. Odmah dobijem mental images... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.09.2003 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, ni ja se ne mogu sjetit. to meni ide u kategoriju debilnih reklama, slozene su ko da ce ih kreteni gledat, a stupidno mi da me netko podsjeca da moram uvalit tampon, oprat zube, oprat tanjure i prodaje spiku da cu od toga bit tako sretna da cu letat po kuci...

eo, ne znam ni jedne dobre.

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 19.09.2003 01:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo ja sam dopustio da mi uleti prvo u sto uleti u glavurdu na konto toga i prvo sto je ulet'lo bješe 'znase'??!
znam da nije deterDŽent i mozda je bilo bolje da je u letio metak nego 'znase', al eto... eerie :))
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 19.09.2003 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je najpaklenija ona kad koka sjedi s koferima na nekom kolodvoru ili aerodromu (stajaznamsta.je) a spikerica melje kako nakon dugog sjedenja, kad se ustanete (a oni dani su upravo aktualni) ulozak bas u tom trenu mora upiti najvecu kolicinu...da...cega vec...
katastrofa... isto si fino mozes predociti vizualno...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.09.2003 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda mi je jedino ok ona za deterdzent u kojoj zena pomakne drvo u dvoristu da produzi strik na kojem moze vjesati robu da se susi, jerbo sad ima neam pojma, vise deterdzenta il kajaznam... ono ideja mi je kul, izvedba i nije bila nesto, ali ajde, bar ideja...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 19.09.2003 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kokolino?
zakon
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 19.09.2003 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najdebilnije na reklamama za deterdžent mi je kad na kraju reklame padaju kovanice u kasicu prasicu... I zasto kad reklamiraju olvejs tanga ne pokazu neku dobru guzu s tangom a ne one bočice pa njima prolijevaju olfa neki uložak i onda ga full ocijede i ništa hmm full sve zene odma idu kupovat uloške...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 19.09.2003 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
a kokolino?
zakon

Potpisujem. Bas mi je cakani medo. I ovaj narandžasti novi ima tako dobar miris kad izvadim robu iz mašine da je to nevjerojatno. Mislim, uspjeh je sad kad sam dva puta za redom kupio isti osvjezivac. I jos je veci uspjeh kad sam se actually razocarao sto u mercatoneu nisu imali narandzasti kokolino. I nisam onda kupio nijedan osvjezivac. Eto, toliko mi je dobar taj narandzasti kokolino.

Nego, ima jos jedna mrak reklama - ona kad si onaj mali deckic ide sam prat robu jer je skuzio da super mirisi i da se curice okrecu za njim u skoli zbog toga Cool

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 19.09.2003 13:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I odgovorno tvrdim da su sve reklame za pelene (osim za AbriSan inkontinencijske) čista pedofilija... "Pogledajte ovu guzu... A ova dječja guza? Pogledajte guzu koja skakuće! Hop, hop, guzo!" Fuj, večeram, ne zanima me vlažna dječja guza! Shocked

A Kokolino nije ni do koljena onom nilskom konju iz reklame za nekakve pelene - on mi je zaakon!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 19.09.2003 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ak smo vec dosli do zivotinja u reklamama mislim da nema boljeg od SVIZCA. On je dosao na nase male ekrane...zamotao cokoladu...i usao u legendu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 19.09.2003 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo jedna dobra za pastu za zube...

klikter tu: http://www.code16.com/pata/doramad.jpg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 19.09.2003 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pata wrote:
evo jedna dobra za pastu za zube...

klikter tu: http://www.code16.com/pata/doramad.jpg


"Svojim blagim zrakama radija sdjeluje i kroz četiri sata nakon upotrebe" hihi... Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 19.09.2003 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je fascinantno sto reklame za "psecu i maciju" hranu imaju bolju produkciju od reklama za "ljudske" svakodnevne proizvode... e to je generalno sranje!1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 20.09.2003 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
mozda mi je jedino ok ona za deterdzent u kojoj zena pomakne drvo u dvoristu da produzi strik na kojem moze vjesati robu da se susi, jerbo sad ima neam pojma, vise deterdzenta il kajaznam... ono ideja mi je kul, izvedba i nije bila nesto, ali ajde, bar ideja...


dobro si se sjetio, i meni je ta dobra (ipak postoji jedna :)))


coccolino : LJAAAA, fuj! (btw zyt, to je omeksivac, ne osvjezivac, ali fino sto znas oprat i smeksat gace :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 20.09.2003 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
dobro si se sjetio, i meni je ta dobra (ipak postoji jedna Smile))


coccolino : LJAAAA, fuj! (btw zyt, to je omeksivac, ne osvjezivac, ali fino sto znas oprat i smeksat gace Smile)


A šta ti misliš da samo ženske znaju prat Smile

Moramo i mi sa surlama to znat, naprimjer, ja :
Ostanem preko vikenda u domu (đačkom)...ne probudim se do 07:15, nego u 10:30...kuharice mi ne daju doručak, ona glupača iz "vešeraja" neće uzet moju robu da mi opere...i onda ja kupim sebi sendvič i kokakolu, najedem se, i onda ručno perem u umivaoniku i hlače i gaće i majce i veste i sve Smile
jebiga
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 20.09.2003 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo, pohvalila sam njega pa cu i tebe: bravo, mozda te beatificiraju zivoga :))
ali nisi nam napisao da li mirises na coccolino...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 21.09.2003 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Nego, ima jos jedna mrak reklama - ona kad si onaj mali deckic ide sam prat robu jer je skuzio da super mirisi i da se curice okrecu za njim u skoli zbog toga 8)

To je mali sale koristio:
"s 3naest godina u buzi vec je karo u kuruzi..." :))

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 23.09.2003 02:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mamice, moram puno uciti Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 23.09.2003 09:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Frikec wrote:
Mamice, moram puno uciti Very Happy



AAAAAAAAAAAARRRRGHHHHH!!!!1111 Smile

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 22.05.2004 23:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eee, a jel ko vidio reklamu za neke uloske, neam pojma kak se zovu....
ugl, zena sjedi na visokom stolcu vani u bircu i dodje tip i copi je za dupe i zenska ga odalami torbom. lik padne na pod, kao ide mu krv, a zenska izvadi ulozak da se lik pobrise


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 23.05.2004 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Frikec wrote:
Mamice, moram puno uciti Very Happy


Twisted Evil kill ! kill ! kill ! Twisted Evil

ajme šta sam tu reklamu mrzija dok mi je bila škola.......
ono........lipo sidneš i gledaš TV kad ti ono uleti taj "memento" da imaš pun k.. posla
Brick wall Bang!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 23.05.2004 02:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tu reklamu.. "Mamice, ja moram puno uciti", pa i ovu novu "Mislim da se uciteljica zaljubila u mene" tako nesto, ne mogu organski podnjeti.. odvratna je.. odvratno iritirajuce.. popizdim kad ju vidim.. (dobro da su tablete u blizini) hmm.. ok.. uglavnom, uzasna je..
A najbolje reklame su mi od Heinekena.. kad tip cijelo vrijeme trazi bocu Heinekena u bacvi punoj leda, na kraju ju nade, ruka sva crvena.. i ispadne mu.. i opet.. ne odustaje.. zakon.. =) ima jos.. aL moram se sjetiti..
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 23.05.2004 02:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa naravno.. ne mogu vjerovati da sam zaboravila tu reklamu.. reklama za peugeot 206.. kad tip prepravlja neki auto, lupa, vari... i na kraju sklepa peugeot.. =) zakon! i onak frajerski se provoza po gradu, gleda komade.. ZAKON!! =)) A muzika.. LOL.. pase totalno.. Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.05.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile ja sam popizdio za tom reklamom i prosao sam cijeli net samo da bih nasao cija je to pjesma. ako ikog zanima, prica ide ovako. Banghra Nights, pjesma koju ste mogli nedavno cuti sa tim sampleom iz reklame nije origigi stvar, stvar koja je bas iz reklame je od tipa zvanog "Raja Mustaq" a zove se "The sculptor". Pjesmu mu je slao neki lik iz te neke record company. Smile cool.

A ta reklama sa "Mamice, ja moram puno uciti"... jooooj!!! totalna diskriminacija prema ostalim ucenicima. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group