Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
365 - new single
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 28.02.2004 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Grupa se naime zove "Saša, Tin i Kedžo" ili kako je netko duhovito primjetio - STINK.


http://www.index.hr/clanak.aspx?id=188442


btw, don't even get me started on the retar...rafo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.02.2004 02:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš sam mislio kopirati onaj lirics od mega pop turbo cocta zvijezde Rafe "ja sam rafo".. text mu je opak!!

al već kad si dao link, nek ljudi sami čitaju, pjevaju i plaču
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 29.02.2004 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

khm.. Rafo wrote:
dozvolite da kažem tko sam i što sam
i zašto sam volio subotu u osam

da, uglavnom eto. Kako kaze Index.hr;
Quote:
ako se Rafo i STINK ne zaborave u roku od mjesec dana, ljubitelje trash kulture i tinejdžerice opsjednute televizijom čeka još puno kvaziglazbenih zadovoljstava.


@pres: Mislim da mozes kupiti single i pridodati. d'oh!
ja sam vidio single od Krafe za 15 ili tako nesto kuna u King Crossu pa: Go and grab it.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 29.02.2004 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

20kn u Centru Varteks... Oh, iskušenje... Shocked Shocked

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 29.02.2004 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
20kn u Centru Varteks... Oh, iskušenje... Shocked Shocked

hehehe.. tempting.. Smile Kaj, pa kupi si. Necemo misliti nista lose o tebi.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 29.02.2004 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
- nikako nemojmo zaboraviti nagradnu igru povodom odluke imena banda ..
pa malo 060 telefončeka .. Brick wall

ma da? kaj su poceli i s tim isto?

I na koju foru to radi, svaka osoba da svoje misljenje za ime, tj. sorry, prije toga mora cekat minutu/dvije da se javi operater koji prica jos minutu i onda tek nakon minute ponovnog cekanja mozes doc do govornog automata koji te preusmjeri na operatera koji kaze da je krivo preusmjereno i onda te opet uputi na .. bah'.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ToO CoMpLiCaTeD



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 29.02.2004 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ali NAJBOLJI line je definitivno sašina patnička faca i "Bla bla bla - priiiiiiiiiiičaš bez veze..." : Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
cvok, cvok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 29.02.2004 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Painkillerz wrote:
20kn u Centru Varteks... Oh, iskušenje... Shocked Shocked

hehehe.. tempting.. Smile Kaj, pa kupi si. Necemo misliti nista lose o tebi.


Nemam mjesta na polici između Seve i Škore (tamo mi idu po abecedi). Confused

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 29.02.2004 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je jedino fora na kraju spota kad dođe đorđe s kosom, a škoro zbunjeno gleda. Laughing
A ovo ostalo...već viđeno...
A kad se saša guzi pred tv-om? to mi već odvratno....

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.02.2004 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh ljepote globalizacije Confused
evo vam francuska verzija Laughing
http://linkup-legroupe.artistes.universalmusic.fr/

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mia



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 52
Location: Zagreb

PostPosted: 04.03.2004 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa, pjesma možda i nije bog-zna-šta... ali sjetite se svojih početaka u poslu, kada niste puno znali o tome što radite (bez obzira što radili), svojih grešaka i onoga kako ste se osjećali kada ste dobivali nekonstruktivne kritike (čitaj: kada bi vas popljuvali)

dečki valjda rade najbolje kako u ovom trenutku znaju... a još uvijek ne znaju puno
a ljudi oko njih koji bi kao trebali već nešto znati? kako god okreneš, ovo je ipak samo jedna mala, još uvijek balkanska, hrvatska koja hoće biti nešto više, a ne zna kako.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.03.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
dečki valjda rade najbolje kako u ovom trenutku znaju... a još uvijek ne znaju puno

mia, moras se sjetiti da decki ne pisu sami pjesme, ergo, oni su dobili na pladnju gotovu stvar, (jedva) naučili riječi i bum.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.03.2004 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mia wrote:
kako god okreneš, ovo je ipak samo jedna mala, još uvijek balkanska, hrvatska koja hoće biti nešto više, a ne zna kako.

E ovo je dobro. Eto u slučaju "NOV@ TV" (ovaj @ mi je razarajuc u tom "logu") - htio bih samo reći da se te neke stvari i kuže po voditeljima sa Nove. Recimo kao što i svi znamo, Nova je exact kopija Njemačkog ProSiebena - oni forsiraju svoje voditelje da se ponašaju kao voditelji iz Njemačke. Ovi jadni ne znaju što bi i onda glumataju, zbog toga je sva ta ukočenost - ukočenost dolazi iz činjenice da ih je; A) Strah kako bude šef reagirao na njih u toj pozi, B) Kako bi gledatelji reagirali i C) kako zabaviti gledatelja sa priglupom glumom. Meni je Marin Tironi stvarno ok, ležeran - pravi dečko next door. A pogledajte onog "Nenada" - covjece pa taj lik toliko glumata tamo jer ne zna niti sam sto bi htio. That's the problem. Rolling Eyes

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 04.03.2004 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oko Nenada se slažemo (isusekriste, ja bih to bagerom gazio), ali Tironi? Ewww. On i Lokas su mi najantipatičnije TV face.

Ali Barbara Radulović je sexy biatch.

Over'n'out.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 04.03.2004 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sto ti se ne swida ne gledaj. Ima par odlicnih serija na toj tw koje redowito gledam i to je to. A tu je uwijek neki mutli, supernowa show za malo se nasmijati...=)
A ewo i southpark se ponowo wraca, pa ne mozete reci da je opet toliko lose. Razz
ontopic: pjesma je losa isto koliko i slicne od n synca ili bsba i slicno...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.03.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma program kao takav je ok, ali pricamo o osoblju tj. voditeljima koji su manje-više blaga žalost. Filmovi znaju biti super, serije su ok (osim spanish heart breakers) itd..
Ali kako kaže flame:
flame wrote:

Sto ti se ne swida ne gledaj.

pa stoga.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 04.03.2004 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw. najbolji woditelji su: lokas i onaj (zaborawio ime) sto je pratio nase u japanu na sp-u...nikako se sjetit...
onda od owako malo ozbiljnijih su tu Duzel (partyaner stari, ja i on brijali po partyma Smile i onaj Nedjeljom u 2...

da ne budem prewise offtopican... Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.03.2004 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

RIbafish? I njegov famozni review u Kliku svih mogučih piva u Hrvatskoj za koji mu je pola Zagreba pomagalo. Smile
Nisi offtopican, ovo je offtopic. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 04.03.2004 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a znam i neke situacije s par partya tu u dalm. koje imaju weze d Hammedom Razz al ne bi o tome u jawnosti...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 05.03.2004 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
hehehe..

@all: Laughing , svi ste zagrizli za kurenje!! Smile

Nego, da li ste primjetili na jumbo plakatima face od ovih sa story super nove? Tj. celavog majmuna, smrkavog mire i ove trojice?? Ja kad sam vidio nisam vjerovao!
a u spotu od 365 lik ima na sebi majicu na kojoj pise "Scary movie 2"!! A reklamiraju SM3!
damn. Smile


Mislim da baš nisi u pravu. Ne znam jesi li primjetio ali onaj crnac nosi tu majicu a njega više nema u SM 3, pa je zato vjerovatno nosio majicu SM2.

Pogledaj malo bolje Very Happy

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.03.2004 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wait wait. Smile
Rekao sam da reklamiraju Scary Movie 3, a tip sa kvazi mikrofonkom u spotu ima majicu Scary Movie 2, nisam rekao da afro-amerikanac Smile na plakatu ima isto tu majicu. Na plakatu ima crvenu majicu na kojoj piše "Start Livin' Down Here".

-----------------------------------------------
ali Scary Movie 3 nije kraj;
http://www.ez-entertainment.net/prod/scarymovie4.htm

Da li se itko sjeca slogana koji je bio u prvome dijelu? Slogan koji je glasio "No Sequels". Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 05.03.2004 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

taj slogan je wrijedio swe dok nisu skuzili da ljudi wole totalno glupe filmowe Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 06.03.2004 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam jel iam netko tko nije pogledao sva tri, al meni je osobno trojka rasturujuca,, razara!!! gledao 4 puta doma, i prije koji dan u kinu Smile
ovo je sad malo offtopics, no sve vezano za gay band ne Surprised
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.03.2004 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd je cu se vratiti sa OT na temu Very Happy
ja te decke nisam vidjela ali mogu reci da se ne radi o tome da su oni tek pocetnici niti da je u pitanju balkan jer je cijela europa doslovno preplavljena takvim programima (koji kostaju manje od bilokoje glupe amercike serije a ljudi to gutaju).
ja imam peh da me vec tri godine ganjaju na TF1 i M6 (nacionalna i private mreza) i to jedni srijedom uvecer drugi subotom.
a da ne spominjem sve te druge "reality shows".
dakle svake godine izadje nova grupica (ili zvjezdica) i cim proda album nestane.
iskreno receno samo jedna se odrzala i to ona od prve godine i to regularno izda album, padne promocija i nestanu (dok se album pordaje of course).
grupa koja je doslovno odbila pjevati te gluposti nestala je sa lica zemlje (sve to znam jer poslije prodju reportaze o tome sta se stvarno dogodilo).
ista stvar u italiji. a vjerujem i u ostalim zemljama jer to kad krene tesko stane u jednoj zemlji.

dakle (IMHO), ovo je samo novi nacin zatupljivanja masa i stvaranje muzicke nekulture tako da teren bude fertilan za "novo-novo-komponovano" trziste.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 07.03.2004 11:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ovo je samo novi nacin zatupljivanja masa i stvaranje muzicke nekulture tako da teren bude fertilan za "novo-novo-komponovano" trziste.

Well nice said. Smile Da nazalost tako je, ali to je taj period, to je hrana za mlade teeny pripadnike nase kulture, nekada su tu bili "Jackson 5", "New Kind On The Block" pa i nedavno "Backstreet Boys" i miljarda takvih bandova. Svaki period ima tu nekakvu svoju caku kako privuci mladez. A do sada su to radili Amerikanci koju su nam nudili svoje cool-boy bandove a danas u modernije doba za svaku drzavu tu postoje razni reality showovi. E sad, kako bi recimo nekakav band bio vise blizi populaciji, zasto ne napraviti band iz svoje zemlje, jos bolje, iz glavnog grada te zemlje. I onda se stvori tvorevina koja bi trebala napajati mladi narastaj sa softnim idejama iz muzicke "industrije". Ali sve u svemu to je meni blje - dok je nekome food.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group