Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
XboX - My Review
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 06.08.2004 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Fortius wrote:
Današnja ciljana publika više nisu djeca i tinejdžeri već odrasli, koji prema istraživanjima više igraju video igre. Video igre postaju sve kompleksnije, zahtijevaju sve bolje sposobnosti i znanje igrača. Prema mom mišljenju nezahvalno ih je zvati igricama. Prikladniji naziv bio bi «igretine». Embarassed

pa naravno. zasto izbrijavat neki machoisam ili ne znam kaj ako ti je to ok. ja fakat nisam igrao nista full dugo jer mi se nije dalo nista instaliravat na komp a nisam ni nabavljao stvari, kad imam free time na kompu onda gledam neki film.. i sad mi ovo taman uletilo. No, meni je vise zanimljivije tj. veci mi je plus kad vidim lica od frendova dok se nasutavamo po imaginarnim prostorijama on TV SCREEN - nego kad sam brijem po nekoj igri.


Ma kakav machoisam. Ja nisam govorio o nazivu igretine kao opisu načinu igranja ili igrica već samo tome da to više nisu igre SAMO za klince, već se i veliki dečki (kao ti npr.) i cure njima zabavljaju. Ne kažem da bi se igre trebale zvate igretinama, samo kažem da im po kompleksnosti sve više paše. Potpuno se slažem kada kažeš da je bolje igrati u društvu, ali ja nisam to nigdje ni pobio... Ergo live life, game on... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 12:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja samo ljubomoran što ja nema štp za igrat. Anywhoos odoh se ja igrat na more. C U in copule weeks.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

raytech wrote:
Ja [missing something] samo ljubomoran što ja nema štp za igrat. Anywhoos odoh se ja igrat na more. C U in copule weeks.


d'oh!

sori ali moro sam Very Happy
zabavi se na moru :>

pilac, kad cemo malo soul calibur 2 pucat? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma Fortius je u pravu. Gle. 'igrice' možda neki smatraju djetinjastom stvari, ali to su najcesce ljudi koji su toliko zaglibili u neku glumu ozbiljnosti da su skroz otisli k vragu.

Video igre (glupa li naziva) su jedan od oblika zabave. Nekima je zabavno lovit ribu na jezeru, a nekima je zabavnije napucavati se po kojekakvim virtualnim prostorima.
Ako vec nemas mogucnost provozati 10 second car u stvarnosti, zasto to si nebi priustio u pc simulaciji? Danas nam igre dopustaju da iskusimo, koliko je to na ovaj nacin moguce, situacije koje su previse nevjerojatne ili 'filmske' da nam se dogode u stvarnosti.
Eto tu ubacujem film. Što je video igrica nego interaktivni film? Umjesto da ti gledas tipa kako se šulja i naganja s teroristima na nekom Steven Seagal filmu, ti sudjelujes u tome igrajuci npr. Splinter Cell.

Osobe koje kazu da su im igre djetinjaste i glupe li mozda dosadno, mogu biti samo osobe koje nemaju dovoljno mašte ili preciznije, mentalne sposobnosti da se 'switchaju' u drugu stvarnost i malo opuste.

Eto komentar na fortiusa i ideju u zraku Smile

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 13:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
Osobe koje kazu da su im igre djetinjaste i glupe li mozda dosadno, mogu biti samo osobe koje nemaju dovoljno mašte ili preciznije, mentalne sposobnosti da se 'switchaju' u drugu stvarnost i malo opuste.


ja bi rekao da su to osobe koje nikad nisu igrale igre Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fort, nisam ja mislio MACHOISM u tom smislu kaj si rekao - krivo si skuzio. Ja sam mislio kao neki lik, olfo "MACHO" (Whatever) i lagani mu je bad rec da nesto igra pred curama.. or something. Djetinjaste spike one.
E sad, ima nekoliko verzija toga - ili je taj MACHO kao FAKE MACHO pa onda to prikriva ili mu je bad priznat..
ma uglavnom, mene libo. Smile

A ti maxy, you just be ready da ti uzmem SOUL! Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 13:35    Post subject: Igre? Pure evil or just phun? Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
edgar wrote:
Osobe koje kazu da su im igre djetinjaste i glupe li mozda dosadno, mogu biti samo osobe koje nemaju dovoljno mašte ili preciznije, mentalne sposobnosti da se 'switchaju' u drugu stvarnost i malo opuste.


ja bi rekao da su to osobe koje nikad nisu igrale igre Smile


Da.. može i to. S obzirom da neki iz nekih čudnih (glupih) razloga ne žele biti dovedeni u vezu s nečim što se zove "igra", pa sve što zvuči tako odbacuju i kritiziraju.
Samo, takvi ljudi onda frustracije skupljene tijekom normalnog radnog dana izbacuju na druge ljude umjesto da se 'ispušu' igrajuci nešto Wink

A zanimljivo je kako su te iste igre djetinjaste i istovremeno jako ozbiljne i opasne:

Quote:
Rockstaru se loše piše. Ukratko: u Engleskoj je jedan dječak ubio drugoga. Ubojica je bio fan Manhunta. Priznao je da je ubio drugoga zbog otplate duga za drogu. Roditelji mu nisu branili da igra igru premda po britanskoj klasifikaciji ne bi smio. Javnost je poludila. Roditelji tuže Rockstar i angažirali su odvjetnika koji poručuje "We are going to destroy Rockstar!" i nadovezuje se "By taking all their money".


answer wrote:
Klinac je ubio drugog klinca zbog droge, vjerojatno, ali onda ga je uhvatila policija, pa mali nije znao što će reći, a obitelj ima para, pa je unajmila lukavog odvjetnika koji je klincu kupio igru, te su ofol optužili proizvođačer igara kako mali ne bi išao u maloljetnički pritvor. Rockstar kao i sve tvrtke stavljaju na svoje igre etiketu "zabranjeno za......." i ako je baš tako bilo (a sumnjam da jest) onda bi njegove roditelje trebalo zatvoriti (jer su mu, navodno, kupili igru), a maloga poslati na psihijatriju jer ne može razlikovati stvarnost od virtualnih pixela..........


Shocked Shocked Question Exclamation

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 14:29    Post subject: Re: Igre? Pure evil or just phun? Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:

Samo, takvi ljudi onda frustracije skupljene tijekom normalnog radnog dana izbacuju na druge ljude umjesto da se 'ispušu' igrajuci nešto Wink


e upravo to, igre su imho ispusni ventil a ne katalizator nasilja.
i sto se tice nasilja i igara - poremecenoj osobi ce bilo sto biti povod da napravi sranje (ubojstvo).
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 06.08.2004 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Potpuno se slažem s vama. Neznam da li je itko gledao Rock In Rio dvd te ako je da li se sjeća press interview kada Dickinson govori o svrsi metal glazbe. Moram priznati da se ono što je rekao može prihvatiti i kod video igara. Kako Maxy kaže ljudima su one ispušni ventil za sva sranja (eksjuzs) koje ljudi svakodnevno prolaze.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eee.. ovo sam trazio..
http://www.xboxusersgroup.com/modules.php?s=&name=NS-Compare
ako vam nece otvorit tj. morate se registrirat, no biggie, evo tu cumsh.. ovaaaj.. screenshot:
http:///www.midnightformula.com/temp/madrfakrxbox.gif

Uglavnom, usporedne tablice konzola - guess who r0x? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 06.08.2004 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zanimljiv je url di su ti testovi. siguran sam da su realni :p


ps. to je moje osobno misljenje da nikad nebi kupio xbox. Kuzis, mrzim al ono mrzim microsoft i pun mi je k windowsa koji su sjebani iz dna duse i godinama iza osx-a. A opeko sam se i na microsoft hardware (dodushe prije je to bilo) i nebi kupio ni burek od njih. Ona fora sa njihovim misevima da se sjebe kabel nakon malo vremena a najskuplji na trzistu bilii. fuj fuj

Last edited by robi on 06.08.2004 15:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 06.08.2004 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ philatz: Ma nije to bitno. Ta nismo valjda pisijaši? Hardver je najmanje bitna stvar kod konzola.

Uostalom, svaka od tri konzole ima nešto (za PS2 izlazi otprilike deseterostruko više igara nego za XBox i GCN zajedno, XBox ima hard i sva ta sranja, a Gamecube ima najkvalitetnije igre - samo što izađe jedna godišnje), ja preporučam fino jedan onaj Trinitron s tri a/v ulaza, pa prištekajte fino sve tri konzole i deri.

Ali PS2 svejedno rox0r bitch!!!1

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.08.2004 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
zanimljiv je url di su ti testovi. siguran sam da su realni :p
ps. to je moje osobno misljenje da nikad nebi kupio xbox. Kuzis, mrzim al ono mrzim microsoft i pun mi je k windowsa koji su sjebani iz dna duse i godinama iza osx-a. A opeko sam se i na microsoft hardware (dodushe prije je to bilo) i nebi kupio ni burek od njih. Ona fora sa njihovim misevima da se sjebe kabel nakon malo vremena a najskuplji na trzistu bilii. fuj fuj

okay walker. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
Ona fora sa njihovim misevima da se sjebe kabel nakon malo vremena a najskuplji na trzistu bilii. fuj fuj


nemoj me podsjecat na miseve....2 misa od m$-a dobio, oba umrla za 2 tjedna...
logitech all the way Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
robi wrote:
Ona fora sa njihovim misevima da se sjebe kabel nakon malo vremena a najskuplji na trzistu bilii. fuj fuj


nemoj me podsjecat na miseve....2 misa od m$-a dobio, oba umrla za 2 tjedna...
logitech all the way Very Happy


Nadam se da ti je jasna razlika između MS miševa i Microsoft miševa.

MS miševi zapravo nemaju nikakve veze (osim što su miševi) s Microsoft glodavcima.

Ja imam Logitecha jer mi više paše dizajn, ali Microsoft miševi su za razliku od MS-ovih, vrhunski!

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 06.08.2004 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Povijest mojih miseva:
- Logitech neki na kuglicu, 80 marki calo
- MS neki na kuglicu
- MS neznam koji model, 140 marki calo
- MS neki intelli mouse 3.0 or votevr neznam kolko sam platio
*u medjuvremenu sam skuzio da msovci nevaljaju - objasnjenje na kraju*
- Logitech neki za 100kn radi ko curica
- Logitech MX 300 radi ko curica
- Logitech MX 500 - I I -
- Logitech MX 700 - I I -
- Logitech MX 510 - NAJ MISH EVER, jos ga sad imam... i nemam problema uopce.

MS misevi mi stoje u regalima, na jednom fali kabel, drugi je u dijelovima, dok treci je kompletan al ne radi (dosjei x? ) Confused
Ostalii logitechovi mi stoje SKROZ ispavni u ormaru... jest da se prase, al je lijepo vidit Very Happy
ova 3 zadnja MXa trenutno koristim(o) i nemam problema

I da nebi mislili da mjenjam miseve ko carape Smile imam doma 3 compa (bez laptopa) i zato tolko miseva... a i bolestan sam na to da moram imat najnoviji Razz

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Logitech MX 700 - I I -
- Logitech MX 510 - NAJ MISH EVER, jos ga sad imam... i nemam problema uopce.

Kako to da je MX 510 tebi bolji od MX 700? Rolling Eyes

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 06.08.2004 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo da kazem da je maxi mislio na microsoft mishove a ne na MS, pa nije lamor, ccc. Btw. reko je m$ a ne MS.

A drugo, mx700 je isto sto i mx500 samo je bezicni. mx510 je nova verzija mx500, poboljsana fkors. Enivej, mene je smetalo kod microsoft miseva sto su bili pre lose kvalitete a duplo skuplji od logitecha koji je bio kvalitetniji. Jednostavno da ih zamrzish.



ps. xbox je ruzan ! :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.08.2004 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ne kuzim vas, jedni pljuju po Logitechu, drugi po MSu, ja ubo MS IntelliMouse Explorer nakon sto sam probao brijem 710 logitecha (frend ga ima). Njemu dobar njegov (moj mu prevelik) meni je bolji moj jer mi onaj ne lezi u ruci tako dobro. Thats it. -> ali oba su misa predobra (jedina velia prednost Logitecha je to što dobijes punjac baterija skupa sa njim, ovako moras kupit)

a o Xboxu: nema mu pomoci, nikako, nema niti jedna konzola onaj "feel" koji plejka ima, sory ljudi ali svi to znaju...
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.08.2004 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne vjerujem, citam ponovo post i jednostavno sam se morao quotat Very HappyVery HappyVery Happy

stripe wrote:
...Njemu dobar njegov (moj mu prevelik) meni je bolji moj jer mi onaj ne lezi u ruci tako dobro...


PREBOLESNO Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Ne vjerujem, citam ponovo post i jednostavno sam se morao quotat Very HappyVery HappyVery Happy

stripe wrote:
...Njemu dobar njegov (moj mu prevelik) meni je bolji moj jer mi onaj ne lezi u ruci tako dobro...


PREBOLESNO Shocked


Laughing Laughing

U čemu su ovi novi x10 bolji? Ja sam s MX700 prezadovoljan.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.08.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja 700 nisam ni vido, ovaj ti onak... obican mis ko i ostali (ima dva mala gumbica sa strane, za fwd i bwd), dalje ne znam
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
U čemu su ovi novi x10 bolji? Ja sam s MX700 prezadovoljan.


prvo, sve bez zice (makar i bluetooth) ima lag. a sve sto ima lag je lose.

mx510 ima poboljsanu optiku (700 i 500 imaju istu) i plavi je Smile
fk0rz, imam ga pod desnom rukom a pokraj njega stoji logitech internet navigator.

i da, mislio sam na microsoft miseve edgare.

da ne bi sve ostalo na pustim rijecima - probo sam i mx700 i mx900 i primjeti se taj lag koji me NEVJEROVATNO iritira. nema do zice na misu Smile

inace, imo sam 2 MICROSOFT (za edgara je ovak napisano Twisted Evil ) i jedno 5 logitech miseva. fk0rz, logitech je nesto najbolje i ne odvajam se od toga Smile
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.08.2004 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Njemu dobar njegov (moj mu prevelik) meni je bolji moj jer mi onaj ne lezi u ruci tako dobro.


e di ti je frend da potrvrdi ove rijeci... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 06.08.2004 22:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm misliš da je lag tako velik. Ja lag zaista nisam primjetio. Ne znam zašto, ali response je trenutan, barem koliko mogu primjetit.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group