Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Parkour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 22.11.2005 22:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stribor - doći ću, nadam se da mutanti komarci ipak ne mogu preživjeti na -5 stupnjeva... ali zar neće biti snijega, leda?

Znao sam za lotr-clan forum, ali to ipak nije site. Hoću parkour.hr! Smile BTW Artanis zna neke ljude sa mi3, namely Emtija, Maxya a valjda i druge - sve preko gejmanja koliko sam skužio.

BTW kako ide parkour.hr? Na tome radi Druid - sam?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 22.11.2005 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stribor wrote:
Peewee wrote:
kak nema natjecanja.... pa ja sam posve siguran da je u 5., 6. mj bilo neko na laništu...


To nije natjecanje, moguće da je bio JAM tj. okupljanje, dolaze likovi odsvakuda i samo se parkoura bez ikakvoga natjecanja...


aha, ma znam da je bilo nes...
znam sta je jam...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unLog!c



Joined: 27 May 2004
Posts: 185
Location: Osijek

PostPosted: 22.11.2005 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Stribor - doći ću, nadam se da mutanti komarci ipak ne mogu preživjeti na -5 stupnjeva... ali zar neće biti snijega, leda?

Pogledaj topic pod jams što mi sređujemo, školska dvorana samo za nas Smile
Quote:


Znao sam za lotr-clan forum, ali to ipak nije site. Hoću parkour.hr! Smile BTW Artanis zna neke ljude sa mi3, namely Emtija, Maxya a valjda i druge - sve preko gejmanja koliko sam skužio.

BTW kako ide parkour.hr? Na tome radi Druid - sam?

Još nije sređeno, dogovara se...

_________________
Why dont you go out and play hide and go fuck your self like all other NORMAL kids?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 23.11.2005 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@peewee - skužio sam da traceuri u zg govore za sve da je jam Smile svaki najmanji trening, oni kažu "sutra će bit jam tu i tu"... valjda ne žele govorit 'trening', što ja znam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 23.11.2005 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
(npr. ja sam radio 'easy' parkour godinama prije nego što sam znao da to uopće postoji formirano) - trčanje po gradu, preskakanje ograda, zidova, bacanja sa par metara visine i slično...


Tu smo prokleto identični. :) I zašto se prepirate oko brejkanja i parkouranja? To su dvije totalno različite stvari.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
F4usT



Joined: 23 Sep 2004
Posts: 252
Location: Croatia / Čakovec

PostPosted: 24.11.2005 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked čudnovati sport.... to sam jednom izvlel kad mi je DOKĐ bil za petama... kasnije nisam mogel vjerovati kaj sam sve napravil da mu pobjegnem. da sad to probam, nema šanse, strgal bi se na prvom nogostupu. (btw Domaća Obična Krvoločna Đukela)

_________________
sig.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Son of North



Joined: 24 Nov 2005
Posts: 3
Location: Warrior from Northland(kr.toplice/zagreb)

PostPosted: 24.11.2005 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok!ja sam se tek sad registriro na ovaj forum i zanima me gdje bi mogao pocet parkourat u zgu.?inace penjem (free climbing)pa mi to nije strano. Rolling Eyes

_________________
----strangelove----
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 24.11.2005 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možeš poslati meni mail da ti dam kontakte nekih ljudi, a možeš se i raspitati na neslužbenom pk forumu na lotr-clan sajtu (linkan na prethodnoj stranici).

Inače kakvo je sad vrijeme, nitko se ne nalazi Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 25.11.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj frend se bavi parkourom i pozna sve ljude koji išta znače al veli da za tebe nikad nije čuo sulien Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.11.2005 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Moj frend se bavi parkourom i pozna sve ljude koji išta znače al veli da za tebe nikad nije čuo sulien Razz

to sam si i mislio! Laughing
Sulien you talk too much!!
Laughing Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 25.11.2005 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rolling on the floor laughing. hardly. xD

al možda ima neki drugi nick za parkour. :)

ja upravo odoh na trening u dvoranu, cya ;)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 25.11.2005 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam im rekao za nick. Zovu me po imenu... ali dobar pokušaj, Poly Razz

Među njima sam tek od ljeta ove godine - ne poznajem još sve i ne poznaju svi mene. Tko je frend?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 25.11.2005 20:26    Post subject: les Yamakasis Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da vaditi neka imena , kao začetnike ovoga je besmisleno, jer meni nitko nije rekao kak ću preskakati zidić kad sam sa nogača išao doma .. kak ću preskočiti tri trake zelenog vala dok idu auti i slično..
kada imaš prirodu u kabinetu u oš rudi čajevec, veliki odmor ujutro prije užine, i prvih 60 sekunde je pravi yamaksi na hodnicima jer klopa je u podrumu.. to je bilo osamdesetih..
meni to nitko nije pokazao , kao što nitko vjerovatno luđacima iz osmih razreda nije pokazao kako se hoda izvana po školi, ni mom bratu kako se skače i spušta sa svlačionica..

počelo je sa filmom yamakasi , tj potrebom za kaskaderima u filmu taxi 2
besson luc nije htio cut scene svaki put kad neki kaskader nemre izvesti nešto iz jednog take-a, saznao je za ekipu koja je tijekom svojeg jutarnjeg treninga spasila jednog tipa iz zaglavljenog lifta.
njih 4 su postali mala lokalna pariška atrakcija i ekšli sva četvorica glume u filmu koji im je luc obećao snimiti. (u filmu ih je 7 i svi su originalni yamakasi)
les Yamakasi potiče iz zairskog jezika i znači nešto tipa , jak duh jako tijelo , jak čovjek.

ostavljam vas sa igricom
http://gprime.net/game.php/spacerunner
Back to top
View user's profile Send private message
noiz
Guest





PostPosted: 25.11.2005 21:06    Post subject: Reply with quote

e, otišli vi već na dvi stranice o parkouru a mene nije na forumu bilo stoljećima i slučajno vidija na glavnoj stranici temu tek sad Sad

dakle, parkour.. ja sam se prije njime bavija puno redovitije nego sad, sad sam skoro pa totalno sta s njim jer nemam s kim vježbat, a pošto ovde ljudi ne znaju šta je parkour onda misle da im pokušavam uletit u vrt u stilu bruce leeja i ukrast im vrtnog patuljka. parkour u sloveniji je mlad ka i u hrvatskoj, ako ne i mlađi, u hrvatsku je doša ima par godina ail tek odnedavno je posta pristupačan online zajednici preko www.pkcro.com stranice/foruma, a iz meni nepoznatih razloga taj odličan sajt presta je s radom. ne znam jeli se mijenjala domena ili štaliveć, ali eto tog sajta više nema pod tim linkom... parkour je već razgranat u hrvatskoj, ima ljudi iz puno gradova koji su vrlo aktivni, imaju svoje grupe, od kojih je dosad najafirmiranija parkcru, tj pionir-grupa u hrvatskoj, zagrepčani. bilo je već par skupljanja, na kojima nažalost nisam bija, šta zbog škole,love, a i udaljenosti, ali sve u svemu parkour nije nikakav, kako bi naši dragi političari rekli, "bum" u hrvatskoj, on je već ovdje poneko vrijeme i razvija se poprilično, samo šta nije još na razini filmova. a i bolje da bude "underground", da se ne prodamo ka freerunneri iz velike britanije koji su postali tolika komercijala da naplaćuju jedan drugome da si kažu dobar dan koliki im je ego. no otom potom.

"Moj frend se bavi parkourom i pozna sve ljude koji išta znače al veli da za tebe nikad nije čuo sulien"

a tko su ti ljudi šta nešto znače? nije ovo neka sekta pa da imamo vrhovnog zmaja ka u KKK. ljepota parkoura je da se on može prakticirat solo, iako je ofkors puno brži napredak i veća zabava kad se ima neka grupa/klan.

sve šta je sulien napisa o pk, stoji, i neću se sad na dugo i široko ponavljat, da i mene ne optuže da sam neki hardcore imitator Tolstoja XD

A šta se tiče diskusije o bboyingu kao načinu života, to je materijal za novi topic.

Ako vas još šta zanima o parkouru, eto i ja san tu pa pitajte
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 25.11.2005 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@tRC: Sebastien Foucan i David Belle, koje ljudi nazivaju očevima Le Parkoura, jasno govore kako oni nisu izmislili ništa novo. Ljudi su cijelu povijest trčali i skakali. Međutim, ipak su napravili veliku stvar time što su tome dali ime i postavili neka 'pravila' (smjernice) jer se ljudi po njima sad mogu ravnati, mogu naći nekoga tko se time bavi, mogu skupno vježbati i tako dalje. Snimaju filmiće i njima (nenamjerno) 'izazivaju' druge da pokušaju napraviti isto ili čak biti bolji i to vuče one koje gledaju, koji vuku dalje one kojima osobno pokazuju, i tako u nedogled. Parkour kojeg sam ja radio prije nego što sam znao za parkour bio je ništa prema pravoj stvari, a mnoge sam stvari i radio malo krivo (npr. doskok sa visine, previše sam se uspravno dočekivao i jednom prilikom jače natukao petu - jako gadna ozljeda). Super mi je što postoji Le Parkour kao nešto definirano jer onda mogu pronaći ljude koji se time bave, vježbati sa njima i iskoristiti priliku da mi oni bolji nešto pokažu. Zbog njih sam se usudio napraviti neke gluposti koje nisam znao da mogu, odnosno razbio mentalnu blokadu kod dosta stvari, a to je ono što vjerojatno nikad ne bih da sam radio sam po gradu čitav život. Dunno Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 25.11.2005 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

damn faggots. Twisted Evil

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 25.11.2005 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bit će pod domenom parkour.hr al sve je obavijeno velom tajne Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 29.11.2005 22:25    Post subject: Reply with quote

ja igram pikado Smile
Smile SRY MORO SAM Smile
Back to top
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 29.11.2005 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

garden wrote:
bit će pod domenom parkour.hr al sve je obavijeno velom tajne Wink


evo i ja se nadam da ce uskoro se pojavit taj site da se mogu registrirat i pratit dogadjanja po zagrebu...

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 29.11.2005 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

me too. a pogotovo filmići!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 30.11.2005 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja slazem filmice ko blesav... probat cu sam oko sebe organizirat neke ljude pa da nesto snimimo...ali fala bogu ako na situ budu dogovori o meetinzima po zgb....vec me adrenalin hvata... Arrow Shocked

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 03.12.2005 18:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di imaju super high res galerije vezane uz parkour. tribalo bi mi radi vector arta pogodite za što? Wink. postajte prihvaćam sve pm linkovi icq,msn... keep em coming. nisam naša ništa posebno. samo nek je čovik koji je u fokusu što veći. fala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 17.12.2005 01:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Parkour Santa - http://www.devilducky.com/media/39697

HO, HO, HO.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 18.12.2005 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam bash neki dan pogledao jedan fini interview sa Bellom, evo tute link http://movies26.enwhore.com/david_belle_real_life_spiderman.wmv

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 18.12.2005 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon video! thanks.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group