Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Iskustvo i cijena GATEWAY MX6931 laptopa?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 22.11.2006 14:38    Post subject: Iskustvo i cijena GATEWAY MX6931 laptopa? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Može li mi tko pomoći?

Kupujem laptop te sam dobio priliku da kupim ovaj laptop:
GATEWAY MX6931 Notebook
15.4" WideScreen
2048 MB (2 GB)Memory
160 GB Hard Drive
Intergrated Wireless
Case

Malo sam pogledao po netu i vidio da u Americi košta oko 6600 kuna. Meni ga tip prodaje po malo većoj cijeni (oko 9000 kn)i na par rata. Very Happy

Da li se to isplati te ima li tko iskustva s GATEWAY prijenosnicima jer ne mogu nigdje naći ni jedan review?
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan_HR



Joined: 20 Nov 2006
Posts: 6

PostPosted: 25.11.2006 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vrlo zanimljiva kofiguracija mogu ti rec a sad pitanje je koliko se kvari i gdje bi mogo nac servis za njega u slucaju nekog zaheba....
inace taku konfiguraciju neces kod nas nac za 9000... (barem ne u trgovini)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 25.11.2006 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u ovom slučaju preskupo i nepouzdano

laptopi se ne kupuju na crno za 9000 kuna - jer sutra kada umre ili mu baterija počne radit do 20 minuta nema servisa ni zamjene.

Stvari na crno se kupuju (isključivši od poznatih ) za 20% do max 35-40% trgovinske vrijednosti.
jer nema poreza nema servisa dostava garancija legalnih registracija software benefita tralalal. - palo s kamiona!

- to u ovom slučaju nije laptop za 9000 kuna koji u dućanu košta 6000.

dakle ukoliko ga nemaš gdje servisirati on mora koštati 3000 kuna a ne 9000.


-inače jedino gdje se na gatewayovom webu spominje hrvatka je u opisu american power conversion kabla. - hoće reći ukoliko netko i obeća ili "slaže" da ima servis eventualno ima skladište koje može zapakirat i poslat u najbliži servis u francuskoj.
što te ostavlja bez računala na barem mjesec dana.
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.11.2006 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

podrzavam trca. kolega kupio VAIA na crno i skurio se (ni meni nije jasno kako), naravno servisa nema...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 29.11.2006 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima na pomoći.

Odlučio sam se da neću riskirati tako da ništa od ove kupovine.
tRC je u pravu jer ipak je 9000 kuna previše novaca za laptop bez garancije.

Thanx..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group