Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
FileBuffer 3

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 29.11.2006 04:32    Post subject: FileBuffer 3 Add user to your forum ignore list Reply with quote

FileBuffer je osvanuo u novoj verziji, molio bih kritike prvenstveno na funkcionalnost i opcije.

Link

Kritike na design rado prihvacam ali imajte na pameti da nisam designer vec programer, jako sam se trudio da site sto bolje izgleda prava ljepota je u kodu.
Site je vrlo specifican i unikatan (po opcijama a kad je poceo i po ideji), razvija se skoro dvije godine (kroz verzije svaka pisana od nule, i kroz puno iskustva i lekcija).

Linux korisnici (ili preciznije KDE korisnici) ce prepoznati ikonice, naime to je defaultni KDE iconset za koji je zatrazena i dobivena dozvola za koristenje.

Unaprijed hvala na komentarima!
Slobodno se registrirajte i cackajte, molim vas da mi usput i javite eventualne bugove / pravopisne greske.

Wayback Machine (ne radi kao link iz nekog razloga):
Code:
http://web.archive.org/web/*/http://filebuffer.net
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
HrAstro



Joined: 04 Aug 2006
Posts: 27

PostPosted: 29.11.2006 08:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da bi nekako trebao bolje istaknuti sadržaj od backgrounda.. tj. mrvicu posvijetliš pozadinu

inače, sviđa mi se, jako mi se sviđa!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 29.11.2006 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo jednostavno... samo složio bih se da treba naglasiti sadržaj.. pa pokušaj neki možda deblji ovir oko sadržaja.. ili možda sivu pozadinu ili posvijetliti ovu plavu u pozadini..

Neznam pokušaj nešto od tog pa vidi kako je najbolje..
Back to top
View user's profile Send private message
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 29.11.2006 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima, kad zavrsim poigrat cu se sa pozadinom, i meni se sada cini da bi sadrzaj dosao vise do izrazaja da je pozadina svjetlija (ili tamnija).

Site je live i prolazi stress test, kako se vama svidjaju opcije i kompletni koncept? Dodati / urediti neke opcije mozda? Postoje li neke nejasnoce ili nelogicnosti?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 29.11.2006 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Download limit? i Time limit? checkboxi mi se popeli preko Browse tipke i izbornik gornji mi preko predviđenih rubova ide... Firefox.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
civ



Joined: 30 Nov 2004
Posts: 78

PostPosted: 29.11.2006 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čemu login kada ti ništa ne brani da se logiraš kako ti pukne....ne provjeravaš mail - ne šalješ pass po mailu
inače izgled je sasvim ok... sa detaljima možeš uvijek da se igraš
Back to top
View user's profile Send private message
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 29.11.2006 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@pike
Firefox na linuxu mozda?

@civ
pretpostavljam da hoces reci cemu email, pa jedino da ti pass i username posalje za safe keeping, sto se tice validacije email adrese zakljucio sam da stvarno ne treba, sve je vise manje anonimno i najmanje me briga da li se registrirao sa tocnim mailom, registracija treba biti brza i bezbolna.

Mogu jedino nagalsiti da je to jedina svrha emaila i napraviti polje neobaveznim...
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 29.11.2006 22:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U operi se ne prikazuje sve najbolje..

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 30.11.2006 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne, FF na Windowsima...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 30.11.2006 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cudno, meni je u firefoxu sve savrseno...
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
EMI141



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 42

PostPosted: 02.12.2006 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svidja mi se, medjutim u operi prikaz nije sasvim tocan.
Predlozio bi da gored desno kod naziva stavis neku sliku, proziran gif bijele boje ili logo Wink
Back to top
View user's profile Send private message
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 02.12.2006 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

EMI141 wrote:
Svidja mi se, medjutim u operi prikaz nije sasvim tocan.
Predlozio bi da gored desno kod naziva stavis neku sliku, proziran gif bijele boje ili logo Wink


Da, morati cu se pozabavit operom na kraju a i firefoxom kad otkrijem u kojoj verziji steka.
Gore desno je login a kad si logiran welcome message, ne znam bas na sto mislis
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2006 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.Cool Gecko/20061025 Firefox/1.5.0.8



možda zbog mojih postavki fonta u FF?[/img]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
EMI141



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 42

PostPosted: 02.12.2006 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ispricavam se, mislio sam na gore lijevo, valjda mi je ostalo iz neke druge stranice.
Back to top
View user's profile Send private message
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 03.12.2006 01:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@pike
ouch, da nisi mozda fontove povecao? Smile Isto se dogadja meni na fontsize +2, dakle lupi CTRL+0 za prvu ruku a poigram se poslije opere Smile

edit: nisam primijetio tekst ispod slike, da, definitivno zbog postavki fonta Smile

@EMI141
Dakle transparentni gif velicine diva u kojem je logo? Nesto ti bjezi / preklapa se?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
EMI141



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 42

PostPosted: 03.12.2006 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

npr:

Back to top
View user's profile Send private message
CyberDog



Joined: 03 Oct 2004
Posts: 27

PostPosted: 03.12.2006 18:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah, razumijem zar je logo tako los? Ili fali neka "maskota"?


hmm... Buffy? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
EMI141



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 42

PostPosted: 04.12.2006 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, upravo ovo je ono sto nedostaje, iako mislim da bi u tom slucaju morao traziti dozvolu od gospodjice Gellar.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group