Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.ruzmarin.hr - fuuuul flash
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 11.12.2006 17:36    Post subject: www.ruzmarin.hr - fuuuul flash Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj prvi full flash site. Naravno ne bi uspio ovo izbrijat bez pomoći kolege (skoro sav actionscript njemu prepisujem)

www.ruzmarin.hr

btw. Ruzmarin je turistička agencija na području Omiša. Dizajn je podređen osnovnoj ideji mape njihovog područja djelovanja (inzistirali su na "mapa ovo, mapa ono" - pa evo cijeli sajt na jednoj mapi)

Sajt još nije skroz kompletiran.. treba pričekati da se sve to prevede i na druge jezike

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 11.12.2006 17:48    Post subject: super je Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je malo usporena stranica ...zastario mi komp malo Sad
stranica je super
znaš svoj posao Very Happy
mislim da bi mozda na galerji trebo stavit življu tranziciju..
i kad bi na markici uspio maknuti onaj gubitak kvalitete dok se animira
mozda da stavis png lossless tu sliku?
to je to nemogu izmislit vise ništa Smile
karta je predobra
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 11.12.2006 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se skroz sviđa. Nije da se kužim u Flash no vizualno super izgleda.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 11.12.2006 18:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na 1024x768 je pretijesno.. a znas da ce rijetki gledati u fullscreenu. logo i meni prekrivaju submeni pa je tabove u sredini nemoguce procitati.
takodjer, na splash page-u je scroll dok gore ima 100tinjak px prostora, radije centriraj vertikalno, stalo bi na jednu stranicu.
ova dva ornamenta sa strane (na splashu i kontaktu) su mi too much.

otherwise, jako lijepo izgleda i nije me iziritirao (sto je rijetkost za flash site) Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 11.12.2006 19:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

upozornje! imaš greškicu, rezolucija 1024x768

http://img291.imageshack.us/img291/4165/errorrt3.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 11.12.2006 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijep, nema zamjerke

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 11.12.2006 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ljudi.. znam mao je knap u minimalnoj rezoluciji.. ali tu zato postoji skripta koja otvara scrollbar ukoliko nema dovoljno mjesta na minimalnoj rezoluciji.. zasada radi samo u Internet exploreru.. trebam pronaći nešto što će i Firefox prepoznat

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 11.12.2006 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

one ikonice za odabir jezika su katastrofa kao i tekst za rezoluciju i button za flash player

sajt je ok, ne mogu reci da nije, ali moram priznati da sam ocekivao puuuno vise kad sam procitao site by rootylicious
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 11.12.2006 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno jako lijepo...
Sve pohvale i tebi i frendu!

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 11.12.2006 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ugodan sajt, rijetkost za turisticke stranice u nas...
Navigacija je intuitivna, nema bugova, (koliko sam uspio skuziti jednim brzinskim testom), ne iritira...

Par sitnica za obratiti paznju:
- na rezi 1920 po horizontali meni bar (crveno-zlatna traka) je prekratak, fali kojih pedesetak pixela
- intro muvi koji sadrzi skip intro gumb bi takodjer trebao ucitavati text iz xml-a (pretpostavljam da je baza radjena u xml-u) tako da "skip intro" odgovara odabranom jeziku


nel`chee wrote:
otherwise, jako lijepo izgleda i nije me iziritirao (sto je rijetkost za flash site) Smile

Ne bogohuli! Very Happy
Salim se, samo cesto inzistiram da se istakne razlika izmedju tehnologije i njene lose primjene. Flash se cesto zlorabi, ali kad je dobro iskoristen, nema konkurencije
Obozavam flash stranice, pa sam malo pristran...
Evo ti link, ako ti vec nije poznat otprije, istrazi ga, bez straha od iritacije, na toj adresi imas imunitet beaten up
http://www.thefwa.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 11.12.2006 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni sve ok osim već spomenuti 1024* bla bla i ikonice za jezike ša la la ...
inače sveukupno super, pohvala s moje strane Smile

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 12.12.2006 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site mi se sviđa, iako generalno ne volim flash stranice. Ova je nekako drugačija, a to se uvijek cijeni Smile
Moram bit malo i kritičan: potpisujem ovo što je Gaston rekao za uvodni tekst i ikonice - probaj malo to uredit u skladu sa ostatkom stranice!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 12.12.2006 01:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thumbs up here Smile

d Cool b
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 12.12.2006 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda je malo veliko ali na mojih 1600 izgleda jako dobro. što je nel' rekla ne iritira flash nimalo...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 12.12.2006 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super izgleda, jedino mi font na pocetnoj stranici ne pase uopce

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 12.12.2006 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo ... al totalno nepraktično za turističku agenciju..

u stvari totalno profulana tehnoligija izrade...jednoj agenciji je recimo ranking na Google-u bitan...pa unos apartmana i ostalih resursa...booking i slično.

Booking s mail formom? Alo gdje živimo...gdje je avaliability kalendar za apartmane?Pa 20 puta če razmjenjivat mejlove...i nakraju če kupac odustat.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 12.12.2006 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da se malo osvrnem na kritike i pohvale..
Ljudi ovo je moj prvi flash site, usput moj prvi kompletirani posao za rooty - sorri ako su nekome ubivena očekivanja ne znam čega od njih.. ja sam tu početnik, učim se u hodu, nadam se da ću jednogh dana rasturat ka oni..

Da li je flash profulana kategorija to nije na meni da odlučujem. Za sada stranicu lako pronalazi google.. a i svaku stranicu za pojedini apartman je moguće obradit sa xml-om da se uspije pronaći u tražilicama. Rooty-i imaju svoju reputaciju i ljudi se jednostavno predobro snalaze u flash-u.. tako da tko god naruči posao - zna što može očekivati od njih. Što se tiče kalendara - to se još uvijek da napravit (da i u flash-u) .. samo klijent nije govorio ništa o tome.

Ja sam svoj dio posla odradio najbolje što sam mogao - bilo je puno korekcija.. prvo je sve bilo optimizirano za čak niskih 800x600 pa smo posli to povečavali.. dodavali improvizirane materijale - sve poi direktivi klijenta.. da je bilo sve po mome, moglo je ovo ispast i bolje

Kužim da je početna stranica malo manje truda nego ostatak sajta.. ne kužim zašto su gastonu ikone tolika "katastrofa".. sa tom stranicom ionako budem pričekao kad se prevedu svi jezici pa onda ću detaljnije se uhvatit toga

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
DSCom



Joined: 18 Jul 2005
Posts: 43

PostPosted: 12.12.2006 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma malo sam se loše izrazio...recimo blaže...nije uobičajeno...teško za održavanje...malo zeke sa tražilicom i slične flash related stvari...
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 13.12.2006 08:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je dobro odradjeno, bravo Dead Man

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 13.12.2006 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pojavljuje ti se "cijenik" i "nočenje" - meni inače pravi užitak stranica Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 16.12.2006 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svakako osvježenje ...
i boje mi se jako sviđaju ..

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 16.12.2006 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
.. ne kužim zašto su gastonu ikone tolika "katastrofa"..

ikone su mi katastrofa zato sto je ostatak sajta vise nego solidno odradjen
mislim da je oko tih ikona trebalo malo vise truda i kreativnosti, svake stranice za apartmane (dobro, skoro svake) imaju ruzne ikone zastavica za odabir jezika
meni je to lose, bolje ostaviti tekstualno nego ici sa zastavama, jedino ako se sama zastava uklopi u neki dizajn pa da to ok izgleda

katastofa su mi i zato jer gledajuci tvoje druge radove ovdje na mi3-u znam da to mozes bolje odraditi
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 17.12.2006 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1 technical followup

disejblaj buttone (koji se ne vide) kad se preloada, ako mices kursor vidis da se pretvara u ruku bez obzira sto nicega ispod nema, ili to ili koristi onaj .useHandCursor = 0 (ili false, ne sjecam se vise Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 18.01.2007 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo napravljen je i update na češkom i engleskom.. bit će zanimljivo ako budem morao radit update i na ruskom

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Lavina



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 23
Location: bg-nk

PostPosted: 18.01.2007 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka cast...samo naprijed.!

_________________
www.vladimirperovic.com
http://lavina.users.cg.yu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group