Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Biz Limpkit - Live,(fri) 5.1.2007., Tropic bar, Zabok

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
genius



Joined: 18 May 2005
Posts: 41

PostPosted: 14.12.2006 22:27    Post subject: Biz Limpkit - Live,(fri) 5.1.2007., Tropic bar, Zabok Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto kao što i sam naslov kaže, radi se bendu iz zagorja koji svira covere nekih, nama, dragih bendova ! Svira se od slipknota, sevendusta, metallice do pink floyda, depeche modea i sl. Istina, ime je u banani ali ajde...kaj sad ? Sad Very Happy
Volio bih da dođete tko može pa da ujedno napravimo i mi3druženje u zaboku ! S obzirom da je zabok 35 km od zagreba i spojen autocestom, nema razloga da ne dođete !Wink zar ne ? A i 6.1. (subota) je praznik (Tri kralja) nema isprike da se radi sutradan ! S obzirom da mi je i rođendan 6.1., svi ste pozvani ! Cool Mogu čak isfurat smještaj za do 5 ljudi koji mogu prespavat u fino uređenom prostoru sa grijanjem i ležajevima !
Uglavnom, ako netko treba nki info možete mi nabacit pm ili sms ili čak zvrcnut na broj handy koji je napisan ispod !
098 786 875 goran

čujemo se i vidimo !
`ko izda - pizda !
http://www.mi3dot.org/gallery/original/17609/

Laughing

_________________
emo
Back to top
View user's profile Send private message
stumble



Joined: 29 Mar 2006
Posts: 187

PostPosted: 17.12.2006 03:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koji je pak to bend? hmmm...
mozda dodem Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group