Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prolijevanje teksta u zadnjem float div-u

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Corangar



Joined: 14 Jun 2005
Posts: 84

PostPosted: 16.12.2006 15:23    Post subject: Prolijevanje teksta u zadnjem float div-u Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na pocetku bi napomenuo da sam probao searchat ali nisam bas znao koje bi keywordse upisao niti ljudi stavljaju specificnost problema u naslov nego uvelike "css problem".
Ako postoji ovakav topic molio bi da me preusmjerite.

Zanima me dali se tko susreo sa ovim bugom SAMO u Internet Exploreru.
Inace stranica radi odlicno u FF, Operi i u IE samo taj jedan mali djelcic ne valja.
Bug radi na principu da "prolije" tekst iz zadnjeg float div-a u vjerovatno prethodni float div.
Kôd je veoma jednostavan, obican <div>tekst</div> sa css-om (u css-u je width, border itd i float:left)

Najbolje ce se vidjet na ovoj slici



Inace tako nesto sam nasao na ovoj stranici:
http://www.positioniseverything.net/explorer/dup-characters.html
ali nisam bas uspio shvatit rjesenje, probao sam margin right ali to meni nije uspjelo.
Pa ako se netko susreo sa ovim problem i zna (koliko god suludo) rjesenje bilo bi od velike pomoci Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 16.12.2006 16:27    Post subject: Re: Prolijevanje teksta u zadnjem float div-u Add user to your forum ignore list Reply with quote

Corangar wrote:
Na pocetku bi napomenuo da sam probao searchat ali nisam bas znao koje bi keywordse upisao niti ljudi stavljaju specificnost problema u naslov nego uvelike "css problem".


Shocked bravo!!! napokon neko normalan Smile

nego, aj ak mozes okaci kod negdje....tak je lakse radit Wink

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Corangar



Joined: 14 Jun 2005
Posts: 84

PostPosted: 16.12.2006 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heh hvala Very Happy

EDIT:
Evo ovako nasao sam rjesenje i to veoma suludo ali je tocno (koji mi je btw bio pred nosom gore u onom linku)
IE ima ocito neki problem kod html komentara unutar visestrukih float div-a ili tako nesto Very Happy
Odnosi se na <!-- komentar --> za ostale ne znam.
Uglavnom smetaju mu ti komentari te jednom kad sam ih maknuo sve je radilo savrseno, nema vise tih "prolijevanja" teksta.

Eto Razz jedan uzasno iritirajuc problem rjesen Very Happy
Sad moram brisat komentare iz svih stranica Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group