Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
VIDI Web TOP 100 - 2006

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 18.12.2006 22:24    Post subject: VIDI Web TOP 100 - 2006 Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.vidi.hr/pobjednici2006/pobjednici.html

Nije nikakvo cudo, sve po starom, trash je in

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 18.12.2006 22:34    Post subject: Re: VIDI Web TOP 100 - 2006 Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
http://www.vidi.hr/pobjednici2006/pobjednici.html

Nije nikakvo cudo, sve po starom, trash je in


A šta ćeš kada i njihova stranica nije ništa bolja.

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 18.12.2006 23:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Drugo se nije moglo ni očekivati - u žiriju nije bilo niti jednog relevantnog eksperta za web - sve neki novinari, urednici...
Najjača mi kategorija znanost, obrazovanje, kultura - član žirija "glavna tajnica u školi za medicinske sestre u Zagrebu". Mislim, wtf?????
Brick wall
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 19.12.2006 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
add2



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 34

PostPosted: 19.12.2006 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam siguran da vam je jasna filozofija VIDI web top 100 nagrade... ukratko, zaboravite ikakvu vezu sa vizualnim dojmovima... to se uopce ne gleda... više je riječ o doprinosu...tak da...teško da će uskoro osvanuti neka mega flash stranica bez neke posebne društvene uloge među pobjednicima...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 19.12.2006 02:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naša, sageova http://www.mi3dot.org/gallery/work/2911/, je u flashu i prošla 2004. kao top 10 korporativnih, valjda kao inovativna...nije imala nikakakvu društvenu ulogu...

ali nije mi jasno da su sad u npr. u žiriju za korporativne stranice svi iz iste firme, business.hr??? okey jedan, okey dva...ali svi??? i svi novinari???

ja sam zato da mi lipo glasamo ko bi triba pulitzerovu dobit!
svi za?

a tek kategorija Zabava, moda, glazba??? Neman ja ništa protiv Nikoline, ona može ocijenjivat koliko je volja Smile , ali stvarno mislin...Despot???

pa bar kombinacija jedan web guru/ica, jedna dobra žena i jedan/na iz struke!

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 19.12.2006 03:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kakva nagrada, takav ziri.
Kakav pobjednik, takav i dodjeljivac nagrade Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 19.12.2006 04:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

add2 wrote:
Nisam siguran da vam je jasna filozofija VIDI web top 100 nagrade... ukratko, zaboravite ikakvu vezu sa vizualnim dojmovima... to se uopce ne gleda... više je riječ o doprinosu...tak da...teško da će uskoro osvanuti neka mega flash stranica bez neke posebne društvene uloge među pobjednicima...


daj odi opet pogledaj listu molim te
Back to top
View user's profile Send private message
grasshopper



Joined: 01 Oct 2004
Posts: 21

PostPosted: 19.12.2006 10:54    Post subject: Stvarno motivirajuce Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam stvarno razocaran jer nakon toliko godina rada jos uvijek tajnice daju glas a ne stručnjaci i struka.
To vec danas postaje veliki problem jer za web ima jako malo kompetentnih osoba, a njih se ne pita za mišljenje. I onda se dobije dojam da je neka šrot kvaliteta.
Iste stvari su mislim i HDD-u iako HDD slovi kao ozbiljna institucija.
Razočaravajuće nadasve Smile


Sad

Grasshopper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.12.2006 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja mislim da igraju na shemu 'dajmo priliku i malim sajtovima da dodju do pobjede' kao oni veliki su i tako dobri pa onda mali ostaju u sjeni. al treba bas obrnuto, dati stvarno najboljima, i neka to potakne 'trash' sajtove da uloze malo vise u vizualni izgled svojih webova i daju nam masu

poslova u novoj godini da se svi valjamo u novcima, sve najboljee u novoj godini hahahaha
jesam poceo prvi sa cestitkama Smile)))

enivej :Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 19.12.2006 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Među financijskim institucijama stoji i
Code:
Zagrebaćka banka

što meni dovoljno govori o kredibilitetu ocjenjivačkog suda

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 19.12.2006 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u kategoriji korporativne stranice (prva koju sam otvorio) netko je jako imao problema s hrvatskim pravopisom( Č ili Ć) i onda slijedi ALT + F4.....

EDIT: eto i lekke skontao, nije samo ova kategorija Shocked

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 19.12.2006 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Među financijskim institucijama stoji i
Code:
Zagrebaćka banka

što meni dovoljno govori o kredibilitetu ocjenjivačkog suda


da, to definitivno nije lose, ali mislim da je ipak mozda i bolje kad daju krivi link Smile
(croblogeri.hr)
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.12.2006 13:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica je .. Stranica je .. Stranica je.. Stranica je..

dosadno, jednolično i nezanimljivo.
Back to top
View user's profile Send private message
add2



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 34

PostPosted: 19.12.2006 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja napišem doprinos i samo se toga uhavtite... jednostavno se NE ocjenjuju vizuali stranica... mislim, nepotrebna tema za mi3dot...

moko - nagradu ili nominaciju sigurno niste dobili zbog "vizualno zgodne stranice" ...prabbli je neš više u igri...

stripe - nagledo sam se liste... i previše...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.12.2006 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

add2 wrote:
ja napišem doprinos i samo se toga uhavtite... jednostavno se NE ocjenjuju vizuali stranica... mislim, nepotrebna tema za mi3dot...

moko - nagradu ili nominaciju sigurno niste dobili zbog "vizualno zgodne stranice" ...prabbli je neš više u igri...

stripe - nagledo sam se liste... i previše...


ma nagrada je na nivou vidija - eto sve rečeno.
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 19.12.2006 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

add2 wrote:
ja napišem doprinos i samo se toga uhavtite... jednostavno se NE ocjenjuju vizuali stranica... mislim, nepotrebna tema za mi3dot...


ajde malo prosurfaj forumom pa pogledaj o cemu se ovdje sve govori...

i cemu su doprinjele ove nagradjene stranice? ima ih i ok ali... Shocked
kako su uopce ocjenili doprinos?
ako se vec ocjenjuje doprinos, onda nek se nagrada zove "za najveci doprinos" a ne "HR WEB TOP 100" jer se pri pregledu stranica trebaju ocjeniti i vizuali...
mogli su onda staviti kategoriju dizajna kao posebnu kategoriju koja "moze" jako puno doprinjeti barem 90% nagradjenih stranica...

cijeli ovaj koncept nagrade je jako los... a nakon toga ni sve ostalo ne moze biti bolje...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group