Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
table background

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 21.02.2004 17:26    Post subject: table background Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, mene zanima dali se u DW nekak moze postavit background slika u table row-u? cuo sam da se u frontpage-u moze, al u DW nemogu nikak nac tu opciju.
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 21.02.2004 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa cuj, definiras css style kojem das background (image ili boju), te onda <td style = "bekgraund">...
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.02.2004 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne maxy, covjek se jos fura na frontpage, ne vjerujem da je stigao do css-a Smile mislim da je njegov problem puno jednostavniji Smile

gle ovako,
otvori DW, ubaci tablicu, onda odi na windows--> properites tako da budes siguran da ti je prozorcic "properties" otvoren i ne samo to, osiguraj se da je totalno otvoren, (imas na dnu desno jednu strelicu) , klikni u row i onda potrazi na BG u property (mozes sliku ili color)

jel'to? Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2004 20:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
covjek se jos fura na frontpage, ne vjerujem da je stigao do css-a Smile


uuuuu, ovo je bilo nisko.....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.02.2004 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
keye wrote:
covjek se jos fura na frontpage, ne vjerujem da je stigao do css-a Smile


uuuuu, ovo je bilo nisko.....


zasto nisko? Shocked
pa meni se cini da on trazi u DW opciju koju je imao u frontpage-u i uopce ne prica o kodu.
mislim da njemu <td style = "bekgraund"> bas nista ne znaci jer to uopce nema veze sa opcijama DW ili FP nego sa kodom.

grijesim? Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.02.2004 00:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, mislio sam za neke smrtnike koji još koristimo i front .. al da.. kako ti kažeš keye.. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 23.02.2004 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim hvala kaj me tak spustas.. Question
pa nismo se svi rodili sa znanjem. ja sam pocetnik i htjeo bi nauciti, zato sam dosao ovdje i pitao pitanje.
da ti odgovorim, znam za css, ali nisam znao za tu opciju. nisam znao ni da se moze stavit bgslika na tablicu... to sam procitao negdje na tutorialu gdje je tip koristio frontpage, pa mi je to palo na pamet.
inace, mislim da sam pitao cist normalno pitanje. dobio sam odlican prvi odgovor i onda dosa keye i poce se preseravat.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.02.2004 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bforsek wrote:

inace, mislim da sam pitao cist normalno pitanje. dobio sam odlican prvi odgovor i onda dosa keye i poce se preseravat.


mislim nemoj se ti sad preseravat! Evil or Very Mad
ako postavis pitanje da trazis OPCIJU u dw koja postoji i u frontpage onda mozes dobiti samo odgovor kao moj.

moj je odgovor bio u sasvim dobroj namjeri jer kao sto ti kazes nisu se svi nauceni rodili zato drugi put nauci barem postavljati pitanja a ne preseravati se kao da si skuzio sta ti je maxy rekao.
pogledala sam tvoju "stranicu" i dozvolila sam si odluciti koji je tvoj nivo znanja.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ps. i ne dozvoljavaj si nikad vise reci da se ja preseravam jer ti nisam ja tamo neka kretenkusa koja zica marendu od tebe na odmoru.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@bforsek: mislim da ti je bolje koristiti Dreamweaver, e sad tehnicke podatne i te gluposti mi se neda nabrajati ali vjeruj - bolji je od Frontpagea. U DW-u ti je full jednostavno sloziti taj bg za tablicu, samo kliknes u nju, i u property windowu samo biras BG, stavis ili sliku ili boju kako je rekla Keye ili kako je Maxy objasnio za css style.

keye wrote:
ps. i ne dozvoljavaj si nikad vise reci da se ja preseravam jer ti nisam ja tamo neka kretenkusa koja zica marendu od tebe na odmoru.

koliko god ova situacija bila ozbiljna, ja sam se na ovo odvalio od smjeha. Laughing
u ostale stvari ne ulazim. Peace. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 23.02.2004 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

mislim nemoj se ti sad preseravat! Evil or Very Mad
ako postavis pitanje da trazis OPCIJU u dw koja postoji i u frontpage onda mozes dobiti samo odgovor kao moj.


mozda sam krivo postavio pitanje, to priznajem...
keye wrote:

moj je odgovor bio u sasvim dobroj namjeri jer kao sto ti kazes nisu se svi nauceni rodili zato drugi put nauci barem postavljati pitanja a ne preseravati se kao da si skuzio sta ti je maxy rekao.


skuzio sam sto je rekao

keye wrote:

pogledala sam tvoju "stranicu" i dozvolila sam si odluciti koji je tvoj nivo znanja.


ta stranica je totalno zapostavljena i oko godinu stara.... sad se bavim programiranjem u cold fusion-u, a nedavno sam se bacio na poboljsavanje dizajna, zato pitam ovo sto pitam.

a sto se tice marende... nisam dalmatinac...
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.02.2004 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

--->autocenzura<---

Last edited by keye on 23.02.2004 13:30; edited 1 time in total

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bforsek wrote:
a sto se tice marende... nisam dalmatinac...

pa kaj nije to onako, globalno prihvacen term? Ne globalno kao svijet nego kod nas.
ja to cesto cujem.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 23.02.2004 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne shvacam zasto se vi pjenite na takve gluposti , covjek pitao , cura odgovorila...i onda neko dosao skuhao malo i to je to...ludilo...ajde ajde pipl dont vori be hepi... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 23.02.2004 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

--->autocenzura<---

Last edited by keye on 23.02.2004 13:30; edited 1 time in total

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 23.02.2004 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
ja ne shvacam zasto se vi pjenite na takve gluposti , covjek pitao , cura odgovorila...i onda neko dosao skuhao malo i to je to...ludilo...ajde ajde pipl dont vori be hepi... Very Happy

da.. move along. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 23.02.2004 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
forca wrote:
ja ne shvacam zasto se vi pjenite na takve gluposti , covjek pitao , cura odgovorila...i onda neko dosao skuhao malo i to je to...ludilo...ajde ajde pipl dont vori be hepi... Very Happy

da.. move along. Laughing


slazem se
Back to top
View user's profile Send private message
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 23.02.2004 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ma ne maxy, covjek se jos fura na frontpage, ne vjerujem da je stigao do css-a Smile mislim da je njegov problem puno jednostavniji Smile

gle ovako,
otvori DW, ubaci tablicu, onda odi na windows--> properites tako da budes siguran da ti je prozorcic "properties" otvoren i ne samo to, osiguraj se da je totalno otvoren, (imas na dnu desno jednu strelicu) , klikni u row i onda potrazi na BG u property (mozes sliku ili color)

jel'to? Smile


joj... Shocked
fakat sori keye....
sad sam ponovno pogledao tvoj post, i skuzio sam da nije toliko strasno koliko sam zamislio... Embarassed

no jedino me ovo pogodilo jer se sada ubijam, ucim cijelo vrijeme css i DWMX 2004 a onda me neko pogodi s ovim...
keye wrote:
ma ne maxy, covjek se jos fura na frontpage, ne vjerujem da je stigao do css-a Smile
Back to top
View user's profile Send private message
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 23.02.2004 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema te sta pogodit!
U got bitchslapped and now be quiet! Smile
Mislim ovdje 80 % ljudi uci ukljucujuci i one koji ti daju savjet!
To ti je ona stara covjek uci dok je ziv!
Jedino sto ti je meni glupo to je ako covjek procjeni i podcjeni tebe ili tvoj rad uzmesh i sjebesh ga s time da ti iduci rad bude bolji al ne u njegovim ocima jer bilo tko ce ti srat i dalje al vazno da je to lijepo po nekim tvojim standardima!

Ok da ne izfilozofiram sebe u krug reko lijepo gledat kako su ljudima podivljali zivci!

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group