Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
e ovo me stvarno razljutilo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sonam



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 92
Location: <?php between ?>

PostPosted: 20.12.2006 00:48    Post subject: e ovo me stvarno razljutilo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mozda ovo i nije pravi forum za ovaj post, ali si ne mogu pomoci. Naime, na svojoj stranici dajem besplatne PHP scriptove za pomoc drugim webmasterima. I tako jedan dan u jednom drugom forumu covjek me zapita da li znam neki skript za downloadanje. I ja ga uputim na svoju stranicu http://www.phoenix.frihost.net/multi_download/read_me.php da bi me on poceo salijetati s mailovima kako taj script radi, pa ovo, pa ono...

I na kraju ja zatrazim da mi da link da vidim gdje je instalirao scrip a on napravio ovo
tha-radio.frih.net/scripts/multi.php

Uzeo moj script i jos se njime zeli hvaliti. Pa jel on normalan? E, sad je stvarno prevrsio...

Sonam

_________________
Q: Should I stay, should I go?
A: Yes!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 20.12.2006 07:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I meni bi zbog toga puko živac...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sonam



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 92
Location: <?php between ?>

PostPosted: 20.12.2006 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napisao sam mu jucer da neka izbrise tu stranicu ili cu ... (ma mogu mu soli na rep). , on to naravno ne zna pa se slozio da napise moje ime i stavi link do originalnog scripta. Bolje i to nego nista. Pozvao sam se na GPL copyright sto stoji za svaki moj script i eto upalilo. Wink

Sonam

_________________
Q: Should I stay, should I go?
A: Yes!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 20.12.2006 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako hosting ima normalnu user podrsku, mozes srediti da mu se izbrise account. ne pristaj na kompromise kojima nisi zadovoljan! Wink
(ne kazem to za ovoga, bit ce ljudi koji ce jednostavno ignorirati mailove jer su uvjereni da im nista ne mozes.)

i naravno, ne zaboravi da ga mozes prijaviti google-u da ga izbace iz indeksa ako primijetis da ti krade rejting.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sonam



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 92
Location: <?php between ?>

PostPosted: 21.12.2006 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ako hosting ima normalnu user podrsku, mozes srediti da mu se izbrise account. ne pristaj na kompromise kojima nisi zadovoljan!


Eto, s malo prepirke usipio sam srediti da me ne zataji i da stavi pravu verziju skripta u naslov. Ma, gle, meni se cini da se to radi o nekom klincu, koji bi nesto htio... Kako da ga sad na pocetku njegovog uzleta srusim u ponor. To nema smisla, ionako mu nece biti lako, ne stvara se ime preko noci, osim ako platis reklamu Wink . No, ovo za google nisam znao, no zapamtit cu.

Sonam

_________________
Q: Should I stay, should I go?
A: Yes!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group