Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
AnarhoFeministicki Fest 2007.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
insurekcija



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 8

PostPosted: 31.12.2006 00:20    Post subject: AnarhoFeministicki Fest 2007. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nedavno je pokrenuta stranica "AnarhoFeministicki Fest 2007.".

http://www.anfemafest.tk/

(ako bude problema probaj http://www.zamirnet.hr/anfema/fest/ )
Thx na svim komentarima. I onima sto se ticu samog dizajna (kombinacija boja crno/ljubicasto je zadana - boje anarhofeminizma) i na onima tehnicke prirode, css layout, valid kod ...

Sam splash je tu zbog lakseg odabira jezika i kako bi se sto prije oslobodili .tk frejma.

AFF Web team
( http://www.anfemafest.tk/ )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 31.12.2006 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ad recimo drugi bground i to e to Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 31.12.2006 18:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je izled sajta super

Quote:
Možemo otići toliko daleko i tvrditi kako su feministkinje i feministi jedina postojeće grupe koje iskreno možemo nazvati anarhizmom u praksi. (...) Obilježava ih decentralizam, nestrukturiranost, izostanak dogme, odbijanje jedne ideologije ili linije i potpuni prezir spram hijerarhije kao strukture unutar grupe, ali i unutar kompletnog društva.

Sounds like a plan Smile
Go girls!!1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 31.12.2006 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E koji je to font?

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
insurekcija



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 8

PostPosted: 31.12.2006 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klompa wrote:
ad recimo drugi bground i to e to Wink


Koji? Onaj ljubicasti ili onu pozadinu u gornjoj polovici stranice (na crnome)?

Uglavnom smo htjeli da sajt ne bude previse "uredan" ali opet da ne zagorcavamo zivot posjetiocima. Da li je problem u nijansi ljubicaste ili zato sto je nepravilna? Ona slika u pozadini ispod txt-a imho ne otezava citanje tako da ...

Last edited by insurekcija on 31.12.2006 20:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
insurekcija



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 8

PostPosted: 31.12.2006 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
E koji je to font?


CRASS
http://www.1001freefonts.com/fonts/cfonts11.htm
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 02.01.2007 05:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

insurekcija wrote:
klompa wrote:
ad recimo drugi bground i to e to Wink


Koji? Onaj ljubicasti ili onu pozadinu u gornjoj polovici stranice (na crnome)?

Uglavnom smo htjeli da sajt ne bude previse "uredan" ali opet da ne zagorcavamo zivot posjetiocima. Da li je problem u nijansi ljubicaste ili zato sto je nepravilna? Ona slika u pozadini ispod txt-a imho ne otezava citanje tako da ...


da, da, ljubicasta, nee
a mozda cnja pozdina i bez whiteline folova Embarassed Question
Back to top
View user's profile Send private message
insurekcija



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 8

PostPosted: 03.01.2007 12:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
da, da, ljubicasta, nee
a mozda cnja pozdina i bez whiteline folova Embarassed Question


Thx na komentarima ali vecini je ljubicasta pozadina ok a svima se svidaju nepravilni bijeli rubovi. Sad
Zapravo bas oko tih rubova samo se dosta trudili da ispadnu ovakvi kakvi jesu, tako da ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 03.01.2007 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo me strah kliknut na link "flayers"... (derači kože, razbijači, štemeri) Very Happy
probaj s flyers...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
insurekcija



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 8

PostPosted: 03.01.2007 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
malo me strah kliknut na link "flayers"... (derači kože, razbijači, štemeri) Very Happy
probaj s flyers...


Eto, probah "flyers" - broj posjeta se odmah udvostrucio. Smile)

thx.

Last edited by insurekcija on 04.01.2007 22:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 03.01.2007 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni nije loše.. ali da se ovo i "bez prevelikog znanja" bolje napravit. Ovaj skin u pozadini -smeta mi vanjsa bijela linija. Mogao bi se napraviti kao transparent png i posli ubacit javascript da ga i IE može ispravno prikazati.. Kombinacija boja mi nije najsretnija (ne znam da li su ovo neke "official" boje). Ilustracija u pozadini mi je sorri, loša i loše obrađena.. nisam protiv toga da bude nešto "likovno" u backgroundu ali ovo mi ne leži. Ono što mi najviše fali u cijelini je premalo slika u samom sadržaju - fotografije ilustracije.. bilo šta

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
insurekcija



Joined: 24 Feb 2006
Posts: 8

PostPosted: 03.01.2007 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Ovaj skin u pozadini -smeta mi vanjsa bijela linija. Mogao bi se napraviti kao transparent png i posli ubacit javascript da ga i IE može ispravno prikazati..


To je namjerno. Sad Uzeli smo crni papir i otrgnuli ga da dobijemo odgovarajuci rub i onda skenirali. (Sada ce mi se PS-ovci smijati)

Dead Man wrote:
Kombinacija boja mi nije najsretnija (ne znam da li su ovo neke "official" boje).


Jesu! Smile

Dead Man wrote:
Ilustracija u pozadini mi je sorri, loša i loše obrađena.. Ono što mi najviše fali u cijelini je premalo slika u samom sadržaju - fotografije ilustracije.. bilo šta


Pa nije puno dobrog ostalo! Smile Ovo u pozadini je najbolje sto smo uspjeli - sigurno moze i bolje ali eto ...

A kobasice od txt-a su stvarno zamorne bez slicica. To bi se definitvno trebalo promijeniti.

Thx.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 04.01.2007 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa fora je ovo sa skeniranim papirom ...
i sviđa mi se site

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group