Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Image bank crash :( Pomagajte ako mozete!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 25.02.2004 21:21    Post subject: Image bank crash :( Pomagajte ako mozete! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crying or Very sad Evo ovako, u totalnoj sam frci, izgubio sam pun kufer fotki, zbog neredovnog backupa... Ustvari ne mogu procitati dobar dio toga, pa se sad javljam nebi li mi mozda netko mogao pomoci. Vec gotovo dvije godine kreiram malu image banku (stock fotki) , ima tu free stock photos, nekakvih sto sam kupovao za firmu za koju raduim, a naslo se tu dosta i mojih stvari. Sve su fotke na F/: matrox 80giga 7200 nema ni godinu dana kako sam ga kupio .... danas nisam mogao pristupiti 98% fileova u folderu image bank .... Nista ih ne moze procitati ..nevjerovatno .... najmanje 8 GB gubitka, imam beckupirano nekakvih 70 % no ipak se nadam da cu nekako i ovo iskopati ... Evo Norton disk doktor kaze da je sve OK a windows doktor se pati sa doticnim folderom .... nasao je hrpetinu fileova samo ih nemre procitati ..... kaj da radim ??? E da javlja mi da je posrijedi CYCLIC REDUNDANCY CHECK fault ... ANY1 ??

P.S. Ukoliko ne znate sto mogu pokusati, izvucite pouku , back up all trhe time, a ne ko ja ! Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 26.02.2004 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, ja stvarno neznam sta bi mogao napravit, ali mozda ti je problem u windowsima... hard bi trebao bit uredu ako je samo godinu star, a ako kazes da norton kaze da je sve ok, onda bi trebalo bit. izgleda da je problem u windowsima, mozda si izbrisao neki fajl slucajno i to ti daje taj cirilic error.
no, kako neznam koji je tocan problem, ovo je samo sugestija.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 27.02.2004 02:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesi probo odfurat hard kod nekog frenda pa da vidis jel kod njega isto?
a imas i firme koje se bave spasavanjem podataka sa diskova pa se raspitaj dalje ukoliko si za tu opciju.

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2004 02:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

postoje firme da. brijem da kad se to hansu dogodilo da je on gledo i da racunaju 1mb / 1kn. you do the math....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 27.02.2004 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
postoje firme da. brijem da kad se to hansu dogodilo da je on gledo i da racunaju 1mb / 1kn. you do the math....


jap, imaju firme
http://www.infolab.hr/

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2004 12:34    Post subject: Re: Image bank crash :( Pomagajte ako mozete! Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
E da javlja mi da je posrijedi CYCLIC REDUNDANCY CHECK fault ... ANY1 ??

P.S. Ukoliko ne znate sto mogu pokusati, izvucite pouku , back up all trhe time, a ne ko ja ! Crying or Very sad


ovak, ISTI problem je i meni bio te sam plakao zasto nemam partition magic. probaj sa partition magicom pregledat disk te povratit podatke. ukoliko taj program nemre povratit podatke - odnesi u neku firmu.
inace, za mene je bilo dovidjenja 40 gb stvari kad mi se to dogodilo...ne moram opisivat koje sam psovke izmislio i u sto sam sve udario sakom.
Back to top
View user's profile Send private message
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 27.02.2004 22:21    Post subject: Back on line again :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima na pomoci .... evo me opet on the line !!!! Cijeli sistem mi se skrshio, hard je mehanicki totalno zaribao ..... imam nov,i jos lijepsi ,veci i 5, 6 dana posla oko instalacije; svega sto mi treba da se osjecam kao kod svoje kuce Smile)
Eto naucio sam da trebam sve bolje backapirati pa mi se ovakve frke nece dogadjati !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group