Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zabavnik

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mid



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 3

PostPosted: 14.01.2007 20:16    Post subject: Zabavnik Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo moje nove stranice:

www.zabavnik.com

Svaki komentar poželjan!
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 14.01.2007 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

template?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Mid



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 3

PostPosted: 15.01.2007 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
template?


Nego šta...

Oprostite,ali šta su ove stranice samo za vlastiti dizajn,nisam shvatio?
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 15.01.2007 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budući da je mi3 'croatian designers comunity' (podrobnije objašnjeno u meniju pod mi3) nekako se pretpostavlja da se se stvari o kojima se raspravlja odnose u prvom redu na dizajn. ljudi će ti komentirati i sadržaj ako pripomeneš da želiš da ti komentiraju sadržaj i usput kažeš da je dizajn u biti template te da nemaju tu što komentirati.

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 15.01.2007 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mid wrote:
kakarinac wrote:
template?


Nego šta...

Oprostite,ali šta su ove stranice samo za vlastiti dizajn,nisam shvatio?

hm?
• dizajn nije tvoj
• sadržaj si preuzeo s drugih siteova
• kod pretpostavljam isto tako nije tvoj

šta bi mi tu trebali komentirat?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
ogirogi



Joined: 20 Oct 2005
Posts: 103

PostPosted: 16.01.2007 08:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Mid wrote:
kakarinac wrote:
template?


Nego šta...

Oprostite,ali šta su ove stranice samo za vlastiti dizajn,nisam shvatio?

hm?
• dizajn nije tvoj
• sadržaj si preuzeo s drugih siteova
• kod pretpostavljam isto tako nije tvoj

šta bi mi tu trebali komentirat?

pa ime njegove domene Laughing

_________________
RESISTANCE IS FUTILE
(if < than 1 ohm)
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 16.01.2007 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za tu svrhu, ulovio je dosta dobro ime domene.

next.. LeaveMeBe

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Mid



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 3

PostPosted: 16.01.2007 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ljudi biti ću iskren...

Znam - dizajn nije moj,sadržaj nije moj,u pravu ste - samo domena i hosting su moji.
U pitanju je Joomla s templateom.Stranica mi prvenstveno služi za zaradu ali trebala mi je posjećenost za nekakvu zaradu tako da sam napisao svoj link ovdje prvenstveno radi....ne ljutite se valjda....reklame.

Zapravo bih vam trebao zahvaliti jer ste mi dosta podigli posjećenost stranice,sada svkodnevno imam sve više i više posjetitelja.

Da bi opstao među svim tim stranicama i izgurao se na svjetlo dana morao sam se dobro izreklamirati a vaša mi je stranica bila samo,oprostit ćete,sredstvo.

Zapravo sam i tražio komentar za sam koncept stranice...a uz njega sam znao da ću dobiti i promet,tako da vam još jednom moram reći hvala - možda ste upravo podigli stranicu koja će jednom biti popularna.....možda....
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 16.01.2007 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na krivom se mjestu onda reklamiraš, jer prosječan "webmaster" ti neće kliknuti na reklamu..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sinisa.kusic



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 728
Location: Rijeka

PostPosted: 16.01.2007 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo moram quotat da se ne bi slučajno izbrisalo. Very Happy
WTF
Mid wrote:
Evo ljudi biti ću iskren...

Znam - dizajn nije moj,sadržaj nije moj,u pravu ste - samo domena i hosting su moji.
U pitanju je Joomla s templateom.Stranica mi prvenstveno služi za zaradu ali trebala mi je posjećenost za nekakvu zaradu tako da sam napisao svoj link ovdje prvenstveno radi....ne ljutite se valjda....reklame.

Zapravo bih vam trebao zahvaliti jer ste mi dosta podigli posjećenost stranice,sada svkodnevno imam sve više i više posjetitelja.

Da bi opstao među svim tim stranicama i izgurao se na svjetlo dana morao sam se dobro izreklamirati a vaša mi je stranica bila samo,oprostit ćete,sredstvo.

Zapravo sam i tražio komentar za sam koncept stranice...a uz njega sam znao da ću dobiti i promet,tako da vam još jednom moram reći hvala - možda ste upravo podigli stranicu koja će jednom biti popularna.....možda....

Shocked

_________________
some are born awesome, some achieve awesomeness and some have awesomeness thrust upon them
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 16.01.2007 20:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle, ako sam dobro shvatila...

- nemas svoj dizajn
- nemas svoj sadrzaj
- ulozio si novac samo u domenu i hosting
- i na to ocekujes neku popularnost i zaradu...?

jaka ti je strategija.

- entuzijast ima ideju, sam napise sadrzaj i dizajnira site te onda eventualno reklamira
- profesionalac najprije plati reklamu da se prica o buducoj stranici, pa unajmi ljude da mu pisu sadrzaj, pa plati da mu dizajniraju i isprogramiraju site i onda uz veliku pompu otvara stranicu i reklamira se

ti nisi ni entuzijast ni profesionalac, eventualno muljator Wink

P.S. promet ce ti potrajati par dana dok topic ne potone medju starije. nakon pocetnih klikova znatizelje, samo ti kvaliteta moze pomoci da svoje posjetitelje i zadrzis.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 17.01.2007 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mid wrote:


Da bi opstao među svim tim stranicama i izgurao se na svjetlo dana morao sam se dobro izreklamirati a vaša mi je stranica bila samo,oprostit ćete,sredstvo.

Zapravo sam i tražio komentar za sam koncept stranice...a uz njega sam znao da ću dobiti i promet,tako da vam još jednom moram reći hvala - možda ste upravo podigli stranicu koja će jednom biti popularna.....možda....

auuuuuu zajb'o si nas Very Happy

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group