Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kupnja fotića

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blanka



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 12
Location: Graškograd

PostPosted: 17.01.2007 12:30    Post subject: Kupnja fotića Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobri ljudi pomozite! Koji fotić kupiti do 1500 kn?( stotina gore dolje nije problem)
Canon ixus 60 ili A 610. Zanima mesnimanje detalja, premda sam velika amaterka.
Zahvaljujem unaprijed! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
muljatorica



Joined: 30 Sep 2004
Posts: 452

PostPosted: 17.01.2007 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://mi3dot.org/forum/viewtopic.php?p=110989&highlight=#110989

i stvarno uzmi si sonya, ja sam prezadovoljna
Back to top
View user's profile Send private message
blanka



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 12
Location: Graškograd

PostPosted: 17.01.2007 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne bih uzela sonya, nego definitivno canon. Već sam se savjetovala snekim ljudima, ali želim biti sigurna da sam se dobro odlučila.
Je li zbilja bolje gledati na zoom, a ne nasjedati na sve te piksele, i makro koji je kod nekih 5 a kod nekih 1 cm.
Back to top
View user's profile Send private message
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 17.01.2007 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blanka wrote:
Ne bih uzela sonya, nego definitivno canon. Već sam se savjetovala snekim ljudima, ali želim biti sigurna da sam se dobro odlučila.
Je li zbilja bolje gledati na zoom, a ne nasjedati na sve te piksele, i makro koji je kod nekih 5 a kod nekih 1 cm.

Ako kupuješ fotoaparat s ugrađenim objektivom, a treba mnogo fleksibilnosti, onda se definitivno više isplati uzeti onaj koji ima nešto manje megapixela ali zato 12x (optički) zoom (i po mogućnosti macro mod), od onoga koji ima hrpu megapixela, ali neki mali (2-3x) zoom ili čak fiksni objektiv.
Back to top
View user's profile Send private message
gianni



Joined: 06 Jun 2006
Posts: 31

PostPosted: 17.01.2007 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Toco1980 wrote:
blanka wrote:
Ne bih uzela sonya, nego definitivno canon. Već sam se savjetovala snekim ljudima, ali želim biti sigurna da sam se dobro odlučila.
Je li zbilja bolje gledati na zoom, a ne nasjedati na sve te piksele, i makro koji je kod nekih 5 a kod nekih 1 cm.

Ako kupuješ fotoaparat s ugrađenim objektivom, a treba mnogo fleksibilnosti, onda se definitivno više isplati uzeti onaj koji ima nešto manje megapixela ali zato 12x (optički) zoom (i po mogućnosti macro mod), od onoga koji ima hrpu megapixela, ali neki mali (2-3x) zoom ili čak fiksni objektiv.


+ SR (šejk redakšn)- puno znači

_________________
- " Naša Vjernost Je Naš Ponos " -
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 17.01.2007 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gianni wrote:
+ SR (šejk redakšn)- puno znači
To manje-više samo za one koji jako koriste tele područje iz ruke u uvjetima gdje ne pali pravilo o najkraćoj preporučenoj ekspoziciji... (da vrijeme ekspozicije u stotinkama sekunde ne bi trebalo biti manje od žarišne daljine objektiva u mm).

Ali ako ga aparat ima, to mu je svakako bonus...
Back to top
View user's profile Send private message
blanka



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 12
Location: Graškograd

PostPosted: 17.01.2007 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala vam dobri ljudi, ali moram priznati da me ovako neuku niste baš prosvjetlili.
Back to top
View user's profile Send private message
daddo



Joined: 14 Dec 2005
Posts: 34
Location: behind the screen ;)

PostPosted: 26.01.2007 18:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moj izbor bi bio A610... iako ružniji (uvjetno rečeno) i glomazniji... u svom radu koristi AA baterije (IXUS koristi specijalnu bateriju) koje imaš na svakom kiosku... dovoljno slobode fotkanja zbog fleksibilnijih ručnih postavki i većeg optičkog zooma... za razliku u cijeni eventualno imaš torbicu, karticu, punjač ili punjive baterije...

_________________
proud to be tolerant.... plead to be ignorant...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
blanka



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 12
Location: Graškograd

PostPosted: 29.01.2007 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aparat je kupljen i već ga volim. Sada mi samo preostaje da se prepustim fotkanju....... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Toco1980



Joined: 31 Oct 2005
Posts: 131

PostPosted: 29.01.2007 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blanka wrote:
Aparat je kupljen i već ga volim. Sada mi samo preostaje da se prepustim fotkanju....... Smile
Koji aparat? Think
Back to top
View user's profile Send private message
blanka



Joined: 14 Jan 2007
Posts: 12
Location: Graškograd

PostPosted: 29.01.2007 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A 610. Zahvaljujem na savjetima! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group