Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Preporuka za Web Hostanje u hrvatskoj
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bijesan



Joined: 25 Mar 2008
Posts: 2

PostPosted: 25.03.2008 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:


hm, neznan, nebi tilo da ispadne da nesto branin ili da me placaju da pisen Very Happy
al stvarno uopce neman problema sa niti jednim sajtom (njih pun q), kad imam koi eror(a rijetkost mi je jer kolko vidin prate upgrejd najnovijih stvari) uredno se javim i uredno fixaju.
druga je stvar sta se neko nije u stanju spojit na ftp server, toe druga prica. Smile
al uglavnom, ka šta ste rekli svak hvali svog hostera jer je većina skompana sa njima pa ovo nema smisla Very Happy

pozz


No da....Do prije kojih 2-3 tjedna bi se mogao sloziti sa tobom.
Medutim u zadnje vrijeme su im serveri koma. Posebno OBI-WAN.
Ovaj uskrs sam svako sat-dva dobivao sms ove od trackera da mi je site down.
Ja ne znam kojeg su vraga oni radili,medutim imam osjecaj da su sve sjebali.

Tako da sada mantram i ugodno zurim u ovu sliku:

http://img229.imageshack.us/img229/1049/neradiqc0.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group