Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ADSL u hr po manjim cijenama?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 28.02.2004 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja čuo ovako iz povjerljivih izvora:

aDSL 384/64 kbps
---

mjesečna pretplata: 130kn +PDV ništa MB uključeno.
Svakih 512MB 20kn+PDV.

Dakle, za sadašnjih 1GB na istoj brzini umjesto 244kn placas 204kn.

Khm.. i nije neka razlika....

Razlika je samo ako sada pređeš limit za 1GB platiš to 854kn, a ovako ćeš to plaćati 252kn. Tu je razlika OGROMNA.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 29.02.2004 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
2048/320 paket za 600 + pdv i BEZ limita...dakle za 730 kn...


Pa ovo je preeeedobro...
...da bi bilo istinito.

Ne vjerujem da će HT baš toliko sniziti cijene.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 29.02.2004 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dag wrote:
maxy wrote:
2048/320 paket za 600 + pdv i BEZ limita...dakle za 730 kn...


Pa ovo je preeeedobro...
...da bi bilo istinito.

Ne vjerujem da će HT baš toliko sniziti cijene.


vrijeme ce pokazati Very Happy
mozda ovo samo govore kao mali hype (sve te leakane informacije)..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.03.2004 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:

mozda ovo samo govore kao mali hype (sve te leakane informacije)..


- taj hype sto im on donosi ? maks par tjedana forumske i njuz aktivnosti i onda
dolazi krah d'oh! i onaj sleazy fellin da te netko "izhebo" kada izadju prave cijene aDSL-a u javnost ... hmm lets see
tko u tom trenu sretno trlja ručice ? mozda neki drugi provider orijentiran na DSL tehnologiju ?
ma neee pa to bi značilo da se u hrvatskoj netko bavi organiziranim komunikacijskim strategijama, a mi znamo da tog nema kod nas.. [pa di smo mi od europe] Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 01.03.2004 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u potpun osti se slazem sa tobom...pa kod nas se nemozes normalno spojiti ni na najskuplji operator, a recimo na carnet se spajas po 2 ipo sata i na kraju i kad se spojis diskonektira te nakon 20 minuta!!!

jos cemo se svi nacekati 2048/320 paketa za 730 kuma Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 03.03.2004 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Arrow Arrow http://www.petitiononline.com/stopht/petition.html
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.03.2004 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.htnet.hr/adsl/fset.html

fali content, al ocito bude nekaj tam stajalo Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 03.03.2004 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nevertheless, tekst peticije vrijediti ce vrlo vjerojatno i nakon dugo
ocekivane korekcije cijena, pa vi polako potpisujte da imamo argument za
drugi val snizenja cijena, a mozda i za ovaj, ukoliko misle taj sajt raditi
slijedecih godinu dana... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 04.03.2004 01:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
http://www.htnet.hr/adsl/fset.html

fali content, al ocito bude nekaj tam stajalo Smile



da sajt je vaki dan bolji...Smile

danas su dodali menije..

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
godfather



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 93
Location: čakovec

PostPosted: 04.03.2004 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="edgar"]ja čuo ovako iz povjerljivih izvora:
aDSL 384/64 kbps
mjesečna pretplata: 130kn +PDV ništa MB uključeno.
Svakih 512MB 20kn+PDV.
quote]

Tak sam i ja slično čuo.. iz povjerljivih izvora Smile)) Ali nesto drukciju varijantu:
150 kn pretplata + 40 kn giga.. problem je jedino ako napravis giga + par megabajta placas cijenu za 2 giga Smile) Na ove cijene jos ide PDV naravno...

_________________
Do you feel lucky?? Huh punk? Do ya??? #bang#bang#fršt,špric
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 10.03.2004 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt onlajno :

http://www.htnet.hr/adsl/fset.html

Good luck b0yz and girlz. Meni nije bilo srece :s
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.03.2004 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne vjerujem.
ne mogu ga dobiti ni na jednoj lokaciji od 2 koje sam probao... zesce je dostupan

Last edited by zytzagoo on 10.03.2004 11:46; edited 1 time in total

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.03.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
ne vjerujem.
ne mogu ga dobiti ni na jednoj lokaciji od 3 koje sam probao... zesce je dostupan

probaj ih nazvat, cuo sam od jednog lika da ni on nije mogo dobit kad je provjeravao online a kad je nazvao zenska mu je rekla da moze dobit.
inace, ja sam zvao i probo prek neta i nemrem dobit svejedno Smile
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.03.2004 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zvao. nema samse.
"u prosirenje kapaciteta se krece od 01.04. ali kojim redosljedom i tempom ovisi od broja zahtjeva" - tj. moram se nadat da ce puno ljudi s neke od te dvije centrale isto tak htjet dsl, pa mozda dodjem na red u skorije vrijeme... jipi!

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 10.03.2004 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda da jako ovisi o mjestu gdje se nalaziš jer ja sam tipu na help daski reko da imam ajesdien i nekako me je veselije upitao a imate isdn i reko samo sekund. (vesleije reko joj koja maštanja)

I nakon par minuta reko ispunite obrazac da vas se obavjesti. ja kažem znači za sad nije dostupno, a on meni opet popunite obrazac (NIJE REKO NE lol volim nadanja, stalno zivim u nekoj nadi :s)

ništa prvo se svi žale kako je skupo a sad svi oce da im bude skupo i mole se da im bude skupo i nerviraju se oko toga Smile
ggHT Smile

e da btw kad me tip pito broj telefona skoro sam siguran da je utipkavo broj u obrazac na onoj stranici Cool
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.03.2004 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OT sorry pitanje za sve: jel' vi kuzite sta tilt pise ili samo ja imam tih jezicnih problema? Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 10.03.2004 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.htnet.hr/adsl/fset.html

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 10.03.2004 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ga kužim Smile - desparado!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.03.2004 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni parser pukne tu i tamo, al u nacelu se da kompenzirat i skuzit kaj pise Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.03.2004 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TilT wrote:
e da btw kad me tip pito broj telefona skoro sam siguran da je utipkavo broj u obrazac na onoj stranici Cool

Totalno. Ja sam s nekom zenskom pricao, pita me broj, cujem da kucka, "samo trenutak molim vas" (valjda dok joj se louda), i onda me obavjesti o onom sto sam znao i sam Smile

Fakat me ljuti ovo sve oko dsl-a. TREBA MI!!11

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.03.2004 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma empty i zyt vi ste mi jos ludji od njega Razz samo se suzdrazavte kad morate nesto objasniti jer ste "crew" Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 10.03.2004 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok kaj nije jasno Smile Laughing

najverovatnije nisam bio dovoljno jasan zbog pissoff situacije (ovo gore je napisano u pola sekunde) isti razlog je i za puno typo, sorry. Ako treba šta pojašnjavat shoot!
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 10.03.2004 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne nema beda, citam te i u drugim postovima, cetri-pet puta si ponovim gradivo i skuzim sta si htio reci, znaci da je stvar samo u praksi Razz

hej sorry za OT Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 13.03.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam zahtijev za ADSL poslao prije nekih 6mj. , još dok su cijene bile skupe i nepristupacne. Sad sam zvao neki dan da provjerim šta je s mojim zahtijevom , a oni su mi rekli da ga još obrađuju ( možda provjeravaju strukturu atoma unutar jednog jedinog papira ! ) , no opet , 6mj. čekam ADSL i sad kada je konačno pojeftionio , očekujem da ću čekati još 6mj.
Cool

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 17.03.2004 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slucajno sam naletio na ovaj forum, Citam i ne verujem... Postoji nesto u cemu je Hrvatska iza Makedonije! Ja sam dosad mislio da ste u svemu ispred nas... Izgleda da je internet bolna tema u vas. Imam prijatelja koji zivi u Zg, i on non-stop pljuje po ISP-ima!


Sto se aDSL-a tice, ja se iskreno nadam da ce vrlo uskoro biti dostupn sirokim narodnim masama i u HR.

Kod nas, Hobby paket:
384/64
5.000 MKD ( cca. 80 Eur) instalacija, spliter + USB modem (vrlo rastegljivo, mozes 'isposlovati' ethernet modem za iste pare)

3.000 MKD (cca. 30 Eur) mjesecno 4GB, a kad premasis, skinu ti brzinu na 64/64, "no extra fee"!
Dobije se za 10 dana, ja sam imao stelu, pa sam ga dobio za 3! Ali citam po nasim news grupama da su ljudi cekali po 3-4 mjeseca ili dobijali odgovor da nema tehnicke mogucnosti!

BTW, sorry za moj bad hrvatski (mene su u skoli ucili ekavicu, u ona davna mutna vremena) i sorry sto ne koristim HR kodnu stranu.
Cheers

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group