Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
honorani posel trazim

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 01.02.2007 11:43    Post subject: honorani posel trazim Add user to your forum ignore list Reply with quote

OGLAS mali
Stari, olinjali DTP-ovac, samostalan u poslu, školskog pristupa dizajnu, koji se polako iseljava iz dežele i vrača u Zagreb grad, potražuje, prije svega, honorarnu šljaku. Grafičkom djelatnošću se bavim cca 10 godina. Prošao sam skoro sve osim kaj se može proći i grafičkoj djelatnosti (od prijeloma, preko dizajna, do slaganja tiskovina na palete, veranje po binama i vješanja transparenata; aktivno sam sudjelovao u tehničkim izvedbama kampanja za više političkih stranaka ...).

Za eventualne poslodavce
Služim se prije svega PC platformom, Mac nije nepoznanica, ali na njemu nisam pretjerano radio. Od programa aktivno baratam s: Pagemakerom, Indesignon (cs i cs2), corel draw, photoshop, preps, office paketom (word, excell, powerpoint); a pasivno: quark, illustrator, freehand, dreamweaver, office paketom (access, publisher, visio). Još imam aktivno (samostalno) znanje rada na filmsetteru (osvjetljivanu filmova – Screen Katana), i pasivno na CTP-u (isto Screen). Od tehnika tiska poznate su mi sve osim flexo i tampo tiska. Tu i tam nekaj po fotkam, te se rezultati fotkanja mogu vidjeti na blogu.

Dio za one koje trebaju usluge jednog DTP-ofca; mogu ponuditi slijedeće sluge:
->prijelom knjiga,
-> casopisa,
-> letaka,
-> memoranduma,
-> vizitki,
-> kalendara,
-> plakata,
-> cjenika,
-> i ostalih tiskovina

nadalje nudim:
-> priprema za tisak
-> dizajna logotipa i vizualnog identiteta ukljucujuci knjigu standarda sa uobicajenim elementima kao sto su verzije logotipa u bojama prilagodljivim raznim vrstama tiska sa pripadajucim bojama, prikaz tiska na memorandume, blokove, narudzbenice, racune...


Za sva ostala pitanja, detalje, referentne radove i ponude molim da me se kontaktira na mejl: root [at] studio-propaganda [dot] com

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 02.02.2007 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čujem da u brandoctoru traže dtpovca pa ono...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group