Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Natječaj za novi logo Akcije mladih
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 10.02.2007 21:45    Post subject: Natječaj za novi logo Akcije mladih Add user to your forum ignore list Reply with quote

Natječaj za logo Akcije Mladih

čl. 1.
Akcija Mladih objavljuje natječaj za izradu loga koji će trajati od 15.02.2007. do 15.03.2007. godine.

Akcija Mladih je politička stranka o kojoj više možete saznati na www.akcijamladih.org

čl. 2.
poželjno je da logo sadržava:
1. slova A i M budući da je skraćeni naziv stranke AM
2. da je pretežna boja narančasta (boja stranke), a zatim plava

Pristigli prijedlozi koji ne sadržavaju gore navedene kategorije isto će se uzeti u razmatranje.

čl.3
Cilj nam je dobiti prepoznatljivi logo koji bi trebao istaknuti mladost, kreativnost i ideju kao značajke stranke.

čl. 4
Pristigli radovi objavljivat će se na web stranici Akcije Mladih www.akcijamladih.org

Konačnu odluku o logu donosi predsjedništvo stranke.

čl.5
Nagrada za najbolji logo iznosi 1.000,00 kn (znamo znamo da i nije puno, ali od svakog prema mogućnostima) i veliku zahvalnost stranke.

čl.6.
Radove šaljite u gif ili jpg formatu na web adresu akcija.mladih@gmail.com sa naznakom ZA NATJEČAJ ZA LOGO.

čl.7.
Radove šaljite na navedenu adresu u razdoblju od 15.02.2007. do 15.03.2007. god. Odabir najboljeg rada objavit će se na web stranici stranke 21.03.2007. godine.


Za sva pitanja ili nejasnoće slobodno nazovite:
091 540 78 43 – Mario Alempijević ili nas kontaktirajte putem e-maila akcija.mladih@gmail.com
Back to top
View user's profile Send private message
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 11.02.2007 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cool!
kaj ne?! Laughing bas cu probat nekaj izdizajnirati Razz Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 12.02.2007 01:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buduci je politika.. fali jedna nula ? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 12.02.2007 01:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iskreno... daje se petina ukupnog budžeta stranke... nije to stranka ko ove ostale Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 12.02.2007 02:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak me jos malo uvjeris da stvarno nemate .. mozda postanem human kad vec mlad nemrem .. i rijesim vas problema Smile
Back to top
View user's profile Send private message
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 12.02.2007 02:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa što nisi vidio kako stranica izgleda Laughing Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 12.02.2007 02:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne uvjeravas me nikako .. gubim volju Smile
Back to top
View user's profile Send private message
357ica



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 75
Location: Zagreb

PostPosted: 12.02.2007 08:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bum probao, ne...
Back to top
View user's profile Send private message
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 12.02.2007 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sinisa wrote:
ne uvjeravas me nikako .. gubim volju Smile


Ma gledaj... što da te uvjeravam... nemamo para i zato znamo da dajemo malo... al ovako pružamo šansu nekom od mladih dizajnera da se dokaže i ispuni svoj portfolio jer će se taj logo koristiti na svim izborima u barem slijedeće 4 godine... a 1000kn nagrade je nešto što je stvarno simbolično jer trenutno nismo u mogućnosti ponuditi više.
Back to top
View user's profile Send private message
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 12.02.2007 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znači vama treba ustvari samo znak koji bi sadržavao "a" i "m" ?

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 12.02.2007 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U svojoj osnovi da... al smo ostavili otvorenim da se može još nešto dodati ako neko misli da bi bilo dobro (podloga ili štoveć)... ono kolko god može biti neka kreativna sloboda...
Back to top
View user's profile Send private message
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 25.02.2007 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svi dosad pristigli radovi mogu se pogledati na slijedećem linku

http://akcijamladih.org/forum/index.php?topic=894.0
Back to top
View user's profile Send private message
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 13.03.2007 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto im ne radi stranica??poslala sam im logo prije par dana i jos ga nisu objavili...zasto?? Crying or Very sad Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 14.03.2007 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i meni isto nisu objavili.vidiš da su samo dva puta stavljali logotipove,tak da očito objave nešto tek kad se skupi radova.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 14.03.2007 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok sad mi je vec lakse,nadam se da ce nam objaviti Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
russo



Joined: 26 May 2004
Posts: 24
Location: Rijeka-Opatija-Zadar

PostPosted: 15.03.2007 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, svi do sad pristigli radovi su objavljeni na forumu.
Ako vam rad nije objavljen pošaljite ga još jednom jer je jedan dio radova zapeo u spam filteru.

PS. Svima smo poslali odgovor na mail o zaprimanju radova pa ako ga niste dobili , pošalji te još jednom
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 19.03.2007 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i, jel se sviđa kome što?
Back to top
View user's profile Send private message
adain



Joined: 19 Apr 2006
Posts: 34

PostPosted: 21.03.2007 08:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma,ne sviđaju mi se moje ideje Smile
ima par ok,onaj jedan među prvima sa m nekako skračenim i smanjenim slijepljenim na a,ima više varijanti boje,jednostavan je,a fora izgleda...ali ima i grozota,stvari koje nikako nemogu bit logotipovi.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 21.03.2007 08:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su najbolji
Ivan Podrug
i možda neka od dimljenogseitana
a i ono s ključanicom je zanimljiva ideja

većina ih je previše zakomplicirala stvari

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 21.03.2007 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hoce biti danas objavljen logo koji je izabran?? Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Plexihack



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 53

PostPosted: 21.03.2007 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo je akcija mladih,logo bit trebao biti "živ" ,a samo dva-tri takva sam vidio.
Puno njih je dosadno sa jako lošim kombinacijama a jedan liči na mi3 logo Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 21.03.2007 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ali ipak se radi o politickoj stranci!! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 21.03.2007 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehhehe strasno ovaj zadnji prilog ko da covjeku smotana kita viri:))))
Back to top
View user's profile Send private message
girl



Joined: 07 Jan 2007
Posts: 44

PostPosted: 21.03.2007 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

RHnC wrote:
hehhehe strasno ovaj zadnji prilog ko da covjeku smotana kita viri:))))


koji zadnji prilog,mislis logici??
Back to top
View user's profile Send private message
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 21.03.2007 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da na topicima
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group