Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gitak

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 12.02.2007 22:39    Post subject: Gitak Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji kraljevi.. najbolj domaći humor

http://www.youtube.com/results?search_query=gitak&search=Search

Tavelića dveri (moj favorit) http://www.youtube.com/watch?v=BnT-4JmcCME

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 12.02.2007 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, zakon su. Jedina dobra stvar koju je Lokas napravio je to da ih je dofurao na tv. Samo čekam da ih uzme neka tv kuća, al evo prolaze godine Smile i nitko ništa.

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 13.02.2007 01:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da njihov talent za zajebanciju nije prepoznat.. nudili su se na tv novu pa se ništa nije dogodilo.. ali to je priča stara par godina, ne znam što se u međuvremenu dogodilo, ali stvarno šteta da ovakva ekipa nestane sa tv-a. Kad pogledam sve one kenjaže od Zlikavaca, Genijalaca, Večernje škole koja izlizuje baze stare 15 godina, skužim da ljudi na hrt-u nemaju baš smisla za humor

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 13.02.2007 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iskreno meni jetaj Gitak totalno bezveze i opet i on fura fazone stare 15 godina.
Bez uvrede ali je on za one bez mozga

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 13.02.2007 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisu ni meni bas zanimljivi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 13.02.2007 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bezvez Confused

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 13.02.2007 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tommy wrote:
Bez uvrede ali je on za one bez mozga
.. vjerovatno isto to misliš za monty python

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 13.02.2007 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni su face, al stvarno face, pogotovo sta su domaci( em splicani em hrvati Very Happy )
baze su preglupe zato i jesu prebazovite, svaka im cas i svako malo cirnen vidit ima koja nova.

men jos draze sta ih nema na teveu, ja bi ih placa samo da nebudu na teveu i ne komercijaliziraju se previse.

momci, svaka cast Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ariesZG



Joined: 12 Mar 2006
Posts: 153
Location: Zagreb

PostPosted: 13.02.2007 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead mi je uzeo riječ iz usta...mogu se povući neke paralele sa Pythonima (koji su mi vrhunac zajebancije) i simpatični su mu upravo zato što gaje onaj sumanuti smisao za humor...dečkima to vrlo dobro ide (a skeč sa babom koja umre pred kamerama je malo remek djelo Smile)... danas, iskreno, od naše produkcije ne mogu izdvojiti nikoga tko bi me uspio nasmijati tako da su dečki iz Splita pravo osvježenje jer nisu išli izmišljati toplu vodu nego su se pozabavili starom dobrom parodijom i to sve skupa prilično dobro funkcionira...
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 14.02.2007 02:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda da imaju i web www.tjeskoba.com a imaju i nagrade:



Juliusz 2005 - poljska nacionalna televizijska nagrada, za najbolji humoristični serijal ili mjuzikl

Anecy 2005 - nagrada u kategoriji najboljeg televizijskog serijala na festivalu animiranog filma Anecy u Francuskoj

TV Journal 20005 - nagrada najvećeg televizijskog magazina u Portugalu za najgledaniju igranu TV emisiju

AI AWARD 2005 - AI nagrada za promicanje tolerancije i mira među narodima u epizodi 'Majku ti četničku, za tebe nema oprosta!'

HRW AWARD 2006 - HRW nagrada za izniman doprinos u borbi protiv trgovine ženama u epizodi 'Dan žena'

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 14.02.2007 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iskreno - ne sjećam se kad sam se zadnji put toliko smijao nečemu što je poteklo iz hrvatske (ok, uz izuzetak stripa i radija).
likovi su nevjerojatni - aktualni, pametni, duhoviti... odlično skidaju medijske face, i najbitnije - imaju muda.
ma, mene su oduševili!

kilometrima iznad anemične nazovi-humoristične tv i filmske produkcije u rvata.

pitanje je samo, što ako bi na protivničkog igrača, koji je okrenut prema golu, sletio jedan crni gavran, tužno grakčući kraaa-kraa!?!
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group