Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gdje je najbolje i najjeftinije

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vvice



Joined: 27 Feb 2006
Posts: 7

PostPosted: 15.02.2007 20:35    Post subject: Gdje je najbolje i najjeftinije Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupujem Maca- novog. Pa ako neko ima preporuku gdje je najisplativije. Mada sumnjam da se da naci jeftinije od sluzbene cijene.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 15.02.2007 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako si zainteresiran za polovnu stvar.. moj prika prodaje G5 sa Sony 20 inchnim ctr monitorom za 13.000.. u Splitu

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
vvice



Joined: 27 Feb 2006
Posts: 7

PostPosted: 15.02.2007 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam, ali na preporuke o kupovini molim -zg.
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 15.02.2007 22:05    Post subject: mac Add user to your forum ignore list Reply with quote

VEMIL
davaju i pogodnosti do 24 mj na rate i te šprehe

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 15.02.2007 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa mislim da je po cijenama najeftiniji Filex http://www.filex.hr/.

Ja osobno sam svoj Macbook uzeo u Angolu http://www.angolo.hr.

Sve je to razlika u par stotina kuna. Gdje god da kupuješ ne možeš faliti jer je to Mac. Cool
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 15.02.2007 23:31    Post subject: Re: Gdje je najbolje i najjeftinije Add user to your forum ignore list Reply with quote

vvice wrote:
Kupujem Maca- novog. Pa ako neko ima preporuku gdje je najisplativije. Mada sumnjam da se da naci jeftinije od sluzbene cijene.


ako kupuješ novo, teško ispod službene cijene na apple.hr storeu.

možeš računati na eventualno cca 3% popusta ili 5% eko si student (edukacijski popust valjda) ...

na jabucnjak.hr zna biti polovnih ili čak novih strojeva ispod cijene.

i da eventualno odobravaju recimo na 3 rate bez kamata (ako je iznos preko 15000k) ili na master card, čini mi se na do 12 rata bez kamata ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 16.02.2007 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad sam kupovao iMac prije nekoliko mjeseci rekli su mi u apple.hr da imam 5% popusta kod avansnog placanja. Na kraju sam uzeo u Vemilu gdje je bio skoro 1500kn jeftiniji.

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.02.2007 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strija wrote:
Kad sam kupovao iMac prije nekoliko mjeseci rekli su mi u apple.hr da imam 5% popusta kod avansnog placanja. Na kraju sam uzeo u Vemilu gdje je bio skoro 1500kn jeftiniji.


možda stariji model? gledam cjenik, ne vidim da su jeftiniji ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 16.02.2007 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gdje god da kupiš mac.. falio si - jer je to Mac

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 16.02.2007 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Gdje god da kupiš mac.. falio si - jer je to Mac


Silenced Brick wall
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.02.2007 14:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strija wrote:
Kad sam kupovao iMac prije nekoliko mjeseci rekli su mi u apple.hr da imam 5% popusta kod avansnog placanja. Na kraju sam uzeo u Vemilu gdje je bio skoro 1500kn jeftiniji.


cijene za aktualne modele su iste, neznam jel daju popust?

al evo gledam, recimo cinema 20 je jeftinija za 750 kn, međutim radi se o starijoj specifikaciji monitora što otkriva šifra, a i vidi se po specifikacijama ... (slabiji kontrast, svjetlina i kut gledanja) ...

inače recimo i hg-spot obično ima starije modele strojeva ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 16.02.2007 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
strija wrote:
Kad sam kupovao iMac prije nekoliko mjeseci rekli su mi u apple.hr da imam 5% popusta kod avansnog placanja. Na kraju sam uzeo u Vemilu gdje je bio skoro 1500kn jeftiniji.


možda stariji model? gledam cjenik, ne vidim da su jeftiniji ...

G.


Da stariji model iMac 20" Core Duo, ne C2D. Meni je bilo jako cudno sto je toliko jeftiniji, ali za sada nisam nasao nikakve nedostatke Smile

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 16.02.2007 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

strija wrote:
grzzi wrote:
strija wrote:
Kad sam kupovao iMac prije nekoliko mjeseci rekli su mi u apple.hr da imam 5% popusta kod avansnog placanja. Na kraju sam uzeo u Vemilu gdje je bio skoro 1500kn jeftiniji.


možda stariji model? gledam cjenik, ne vidim da su jeftiniji ...

G.


Da stariji model iMac 20" Core Duo, ne C2D. Meni je bilo jako cudno sto je toliko jeftiniji, ali za sada nisam nasao nikakve nedostatke Smile


zato što ih nema (osim što je stariji model) Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
McEarl



Joined: 16 Mar 2010
Posts: 3

PostPosted: 16.03.2010 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ste razmisljali o kupnji u SAD, pa da vam posalju: ja kada nesto kupujem u SAD-u koristim viaddress.com jer dobijes virtuelnu adresu i mozes kupovati u bilo kojoj njihovoj trgovini ili preko eBay-a, a Viaddress ti posalje to doma. Mozes se besplatno registrovati na http://www.viaddress.com i odmah dobijes US adresu. A ukoliko trgovina kod koje kupujes ne prihvata medjunarodne kartice, Viaddress kupi stvarcicu za tebe, i to bez provizije! Ful je korisno, http://www.viaddress.com
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac hardware All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group