Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
studij dizajna... pomozite!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2007 12:10    Post subject: studij dizajna... pomozite! Add user to your forum ignore list Reply with quote

postoji li ovdje netko tko je bio na prijemnom ili na bilo koji drugi način ima informaciju o tome kakav je intervju na prijemnom...

ići ću ove godine, pa bih se htjela pripremiti...

kakva su pitanja? što trebam učiti? kako se ponašati?

o ostatku prijemnog znam dosta, ali ako netko ima još neki savjet... pomozite mi Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
ewan



Joined: 10 Aug 2006
Posts: 42

PostPosted: 28.02.2007 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bio sam ove godine,
po meni budi sto prirodnija, nemoj se praviti da znas sve o svemu sto ce te pitati, a pogotovo nemoj zvucati kao da si sve nastrebala napamet, ja sam tako pristupio i imao 120 od 150 bodova -pitanja se uglavnom vrte oko: povijest faxa, najdrazi dizajner kod nas\vani, kako to da si se odlucila za to, sta ces ako ne upadnes, izdvoji jedan rad iz mape i opisi ga, prokomentiraj svoj prijemni, jesi li osoba koja preuzima inicijativu, volis li raditi u timu, koji ti je broj mobitela Wink
moj savjet- dobro nastrebaj povijest umjetnosti jer ove godine je dost ekipe popadalo bas na tome... ajd ako imas jos bilokakvih pitanja rado cu ti odgovorit, mozes me i mejlat...
Back to top
View user's profile Send private message
BubaMara



Joined: 27 Jan 2004
Posts: 87

PostPosted: 28.02.2007 07:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav.

ako moze i meni na pm sve detalje, sta treba uciti i slicno.

sestra razmislja da upise to pa su sve informacije dobrodosle.

hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 28.02.2007 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam generacija koja jos nije imala intervju na prijemnom, no znam da te pitaju na kojoj si zadnjoj izlozbi bio, pa cisto da chekiras kad su izlozbe i ides na njih.....

mislim, to bi trebala inace radit, ne zbog prijemnog, no ipak :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 06.07.2007 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mapa prošla!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 06.07.2007 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tuzna wrote:
mapa prošla!!! Very Happy Very Happy Very Happy


..lucky you..ja jos cekam rezultate.. ;]]

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 06.07.2007 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moja nije Sad

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

isto si išao/ la na studij dizajna? pa što si stavio/la u mapu?
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel može molim vas netko ako mu nije problem skenirati neke radove koji su prošli na mapi radova na studiju dizajna? Mislim da dosta ljudi to zanima jer misle ići pa da znaju kakvi radovi prolaze. Puno hvala.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 07.07.2007 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tuzna wrote:
isto si išao/ la na studij dizajna? pa što si stavio/la u mapu?


stavila sam tri ctreža-stolicu(osjenčanu),linearno nacrtani neki cvijet i tnacrt,tlocrt,bokocrt žlce, 5 fotki i 2 plakata elektronički napravljena....
ali mislim da sam ružno sojenčala stolicu jer sam u zadnji čas saznala da nema muljanja prstom po olovci radi rađenja sjena, pa je to onako ružno malo ispalo Smile

što si ti stavila?

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 07.07.2007 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto ti razlog zašto mapa nije prošla: 5 fotki
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zašto misliš da je zbog fotki? jesi i ti predao mapu? jel prošla?
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 07.07.2007 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zato što fotke ne prolaze. ne nisam slao mapu. idem na vizualne u split. studij dizajna ću probat na drugom roku ako ga bude uopće ako ne iduće godine.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najbolje da djevojka razgovara s profesorima tamo, pa ce znati za iduću godinu...
Back to top
View user's profile Send private message
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 07.07.2007 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da planiram porazgovarati s profesorima, samo rekli su mi da mogu staviti fotke(to su mi rekli studenti koji su prošli) misliš da sam ih previše stavila?
tuzna sto si ti stavila?

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavila sam dva plakata napravljena na kompu, dvije lampe (linearno), plakat napravljen olovkom, neke ilustracije, zgrade, znakove i sl.

kako ti je izgledala mapa izvana? pitam to jer je žena na prijavama komentirala, kako neke neće proći zbog vanjskog izgleda.
Back to top
View user's profile Send private message
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 07.07.2007 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa bila svjetlo zelana mapa malo većeg od A4(tako da stanu unutra A4 radovi), tj običan fasikl onako Smile
kojeg su formata bili tvoji radovi?

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 07.07.2007 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tuzna wrote:
isto si išao/ la na studij dizajna? pa što si stavio/la u mapu?



..mapa (na radovi, nego doslovno mapa) ti treba bit reprezentativna..znaci, ne odes samo u neku knjizaru i kupis fasciklu, to ce tesko proc..ja u mapi iman dvije fotke koje su bile izabrane od strucnog zirija za izlozbu u fotoklubu, pa mislim da je to ok..neki su mi savjetovali da ne prelazim broj od 2 fotke..sto se ostalih radova tice, iman razlicitih stvari, nekoliko crteza i slicno..uglavnom stvari slagane na kompu..nije ti lose ni ako se kuzis u flash, pa stavis i neku animaciju..


T'Pol, nisam znao da si i ti tu.. ;]]

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 07.07.2007 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

o Chibss pozd...gdje si se ti prijavio? u split na vizualne?

eh nije mi uopće palo na pamet da se i na mapu gleda.... Rolling Eyes ma totalno sam zabrljala,ali bit će bolje dogodine Very Happy

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 07.07.2007 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..da, Split..ali sumnjan da cu upast ako mi i prode mapa.. Very Happy ..toliko vjere u sebe! Razz

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moji su ti svi radovi bili 50x70, osim dva koja su bila A3.
Back to top
View user's profile Send private message
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 07.07.2007 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e tuzna obavezno napisi ovdje kakvi su bili zadaci na prijemnome..i sretno!

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2007 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala ti puno Smile
i naravno da ću izvještavati o tome kako napredujem Very Happy ili ne napredujem Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 08.07.2007 02:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..takoder, i ja..sutra cu znat idem li dalje..

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 09.07.2007 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ii jesil prošao*?

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group