Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
studij dizajna... pomozite!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 09.07.2007 18:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..yup..mapa prosla..na moje opce iznenadenje! Very Happy Al nije to sve..ja mislio da je posli rezultata mape pismeni..ali neee, nego prvi zadatak! Vizualizacija pojma..naravno, ja bez ikakvog pribora..presmijesno..no onda mi je frendica koja nije prosla dala svoj pribor..

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 09.07.2007 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj super što si prošao!! ajde uvjerena sam da ćeš se ti i upisati!!!! Very Happy Very Happy

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 09.07.2007 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..ja nisam, al nea veze.. Very Happy

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2007 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel možeš opisat taj prvi zadatak vizualizacije? Kakav pojam ti daju?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 10.07.2007 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..dobijes nekoliko pojmova..nama je bila toplina, radnja i nesto trece..odaberes samo jedan..ilustriras ga s 5 nepovezanih crteza..znaci, 5 crteza, ali da je svaki za sebe..5 crteza koji predstavljaju toplinu, npr...

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 11.07.2007 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tuzna chibss kako napredujete ha? zanima me Smile Smile Smile Smile plizz izvjestite me

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 12.07.2007 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..ja cekan rezultate.. :]

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 12.07.2007 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

chibbs ajd posalji onu knjigu na mejl...nesto me zanima...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 12.07.2007 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a chibss opiši malo zadatke na prijemnome plizzzzzzzzz

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 12.07.2007 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. vizualizacija pojma...dobijes pojam i moras ga vizualizirati na komadu papira 9×9 cm (5 komada)
2. vizualni indentitet za neku firmu ili dogadaj koji sam izabares od ponudenih...
3. illustracije na slobodnu temu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Chibss



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 15
Location: Split

PostPosted: 12.07.2007 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vjeko wrote:
chibbs ajd posalji onu knjigu na mejl...nesto me zanima...


..poslano.. ;]

_________________
..blah blah..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sugar66



Joined: 13 Jun 2007
Posts: 13

PostPosted: 16.07.2007 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo ja sam upala ove godine na sd isprve..Smile i to 17. bez placanja tako da cu vam skenirati svoje radove kad nam se odluce vratiti mape..ako ima netko bilo kakvih pitanja, slobodno..
Back to top
View user's profile Send private message
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 16.07.2007 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a baš super što si uapala sad ću ja imat gomilu nenormalnih pitanja Smile)) pripremi se!

chibss tuzna sto je s vama kako ste prosnli?

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 16.07.2007 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko je važan prosjek ocjena iz srednje za upis?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
desmodus



Joined: 15 Jul 2007
Posts: 9
Location: | Earth | Europ | Croatia | Gospić |

PostPosted: 17.07.2007 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja isto planiram na vizualne komunikacije u St-u dogodine...
malo sam čitao ovdje po forumu, al' ugl. nisam vidio ništa konkretno, pa ako netko od upisanih ili nešto ima mapu radova, volio bih vidjeti, ako nije problem. I, kol'ko je ove godine studenata primalo?
oke, za početak dosta =)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
bunox



Joined: 07 Jul 2007
Posts: 17
Location: dbk

PostPosted: 17.07.2007 15:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka čast sugar66! ja nisam ni pokušavala ove godine jer sam se kasno počela spremat, al slijedeće ću sigurno. daj pliz pošalji mi bilo što što misliš da mi može biti od koristi. thanks Wink
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
desmodus



Joined: 15 Jul 2007
Posts: 9
Location: | Earth | Europ | Croatia | Gospić |

PostPosted: 17.07.2007 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bunox wrote:
svaka čast sugar66! ja nisam ni pokušavala ove godine jer sam se kasno počela spremat, al slijedeće ću sigurno. daj pliz pošalji mi bilo što što misliš da mi može biti od koristi. thanks Wink

mogu se pridružiti ovoj molbi? =)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 17.07.2007 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mogu se i ja pridružit. Very Happy Hvala
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 20.07.2007 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sugar66 wrote:
evo ja sam upala ove godine na sd isprve..Smile i to 17. bez placanja tako da cu vam skenirati svoje radove kad nam se odluce vratiti mape..ako ima netko bilo kakvih pitanja, slobodno..


i ja sam upala; nekoliko mjesta ispred tebe Smile
Back to top
View user's profile Send private message
desmodus



Joined: 15 Jul 2007
Posts: 9
Location: | Earth | Europ | Croatia | Gospić |

PostPosted: 21.07.2007 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tuzna wrote:
sugar66 wrote:
evo ja sam upala ove godine na sd isprve..Smile i to 17. bez placanja tako da cu vam skenirati svoje radove kad nam se odluce vratiti mape..ako ima netko bilo kakvih pitanja, slobodno..


i ja sam upala; nekoliko mjesta ispred tebe Smile

može onda neki sažetak, smjernice (vezano za upis ) thx ^^
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
T'Pol



Joined: 28 Aug 2006
Posts: 45

PostPosted: 26.07.2007 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidim da ima i jesendki rok za SD nije mi jasno kako kad ih se je upisalo 30??

tuzna- jesil isla na kakve pripreme ili slicno?

_________________
live lond and prossper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tuzna



Joined: 26 Feb 2007
Posts: 17
Location: Zagreb

PostPosted: 03.08.2007 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sama sam se pripremala...
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 03.08.2007 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo jedan kopi pejst odavno...(ako još nekog zanima imam jedan mail od metar koji mi je esens proslijedila daavno...pa se javite) Wink

kopi pejst..saletto..

ma daj...na mi3-ju ima puno ekipe sa SD-a, ne znam zasto se nikad ne javljaju....

1) mapa - mogu biti svakojaki radovi, moze crtez(najbolje olovkom, jedino ako nisi full spretan u drugim tehnikama)moze i drugo - ja bih sve donijela isprintano, fotke uvecane, pa ako ti se bas da prilozi i cd. Ali nikako ne samo cd. Pokusaj mapu usminkati kao da radis svojevrsnu prezentaciju sebe potencijalnom klijentu. Na dizajnu jako puse minimalizam, germansko - svedsku jednostavnost i sl., pa probaj nesto u tom smjeru. Uostalom, od nekud mi zvoni podatatak da je i SD baziran na principima Ulmske skole dizajna(pa pogledaj i to, mozda im se uvuces pod kozu)
2) crtanje - meni su stolci upalili. Crtaj klasike dizajna.
3) kako da objasnim razliku izmedju dobrog i loseg dizajna...hm...ne znam. Jednostavno ju vidis, to je nesto sto imas ili nemas u sebi. To nije bilo na mom prijemnom, ali da je bilo bi zanimljivo vidjeti tko bi sve upao.
4) Intervju...nemam pojma. Mogu ti saznati, pa ti javiti. Poznajuci postojece profesore, vjerujem da je "zanimljiv", da te pitaju o dizajnu, sto te je ponukalo da upises ovaj fax i sl.
Mi smo taj intervju imali "nakon" sto smo se upisali...povela se velika diskusija, najbolje su prosli oni koji su bili full iskreni. Ne znam koliko ti je predznanje o dizajnu, da znam, znala bi ti reci sto da pricas. Evo npr. oduvijek sam voljela svedski produkt dizajn, znala sam nesto o tome...pa sam i o tome mljela, izvalila par gluposti,svi su se smijali i tak to. Uglavnom, znanje, iskrenost i strast - brijem da je to golden ticket....
Back to top
View user's profile Send private message
žvak



Joined: 16 Apr 2007
Posts: 5

PostPosted: 21.08.2007 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam pitanje jedno: jesu li oni koji studiraju SD ili su diplomirali taj faks zadovoljni njime(ako da koliko) ili se provlaci ista prica kao s grafickim da ustvari vise naucis sam nego na faksu?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 21.08.2007 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

žvak wrote:
Imam pitanje jedno: jesu li oni koji studiraju SD ili su diplomirali taj faks zadovoljni njime(ako da koliko) ili se provlaci ista prica kao s grafickim da ustvari vise naucis sam nego na faksu?


Svakako više ćeš SAM/A naučiti i u toku i nakon studija.
Zakon zakona
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group