Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
DIgitalci....šta mislite???

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 03.03.2004 21:56    Post subject: DIgitalci....šta mislite??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za aproximately mjesec dana kupujem digitalni fotić i treba mi pomoc
-imam do 1600kn, treba mi nešto s više ugrađene memorije (32mb>) i možda nešto
sa optičkim (5 do 12) zoomom i od 2 pa naviše MP.

HP 635 je ok al ima 2.1MP i 16mb memorije.....šta mislite o njemu?

PUCAJTE NARODE Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 04.03.2004 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
i možda nešto
sa optičkim (5 do 12) zoomom

za 1600kn? cisto sumnjam
cekaj jos,skupi 3200 kn i ubodi sony v1 bez pdv-a nekako. meni genijalna kamera (5mpx,4x..)
Wink

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 04.03.2004 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha pa da ahaaaaa..........
daj jebote nisam tajkun... netreba mi fotić za pro fotografiranje ebote...
nema se para .... keep on dreaming...
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 04.03.2004 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange71 wrote:
aha pa da ahaaaaa..........
daj jebote nisam tajkun... netreba mi fotić za pro fotografiranje ebote...
nema se para .... keep on dreaming...

Znas sto ti je najbolje onda, jednostavno kupi nekakav jeftini fotic za pocetak, bit ce ti dovoljan. Zapravo ja to gledam ovako, kada imas nesto sto je onako, li-la tipa nekakav jeftini fotic, ti ces ga iskoristit do maximuma, slikat ces s njim i s vremena na vrijeme ces skuziti kako ti taj fotic nije dovoljan. Trebat ces nesto bolje. Ista stvar kao i sa racunalima, kupis si nesto jeftino i onda nakon nekog vremena moras nadograditi kako bi mogao raditi sve sto ti treba. Eto, kupi si taj za 1600 kn i uzivaj dok traje. Smile
Easy as that.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.03.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I agree with philatz Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 04.03.2004 17:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fuji fine pix...bas su ok aparati...prije recimo godinu dana ga je prijatelj platio 2000 kn...2mpx a ima odlicnu sliku

klik me![/url]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
orange71



Joined: 04 Dec 2003
Posts: 85
Location: OSK

PostPosted: 04.03.2004 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da... da.....da philatz znam ja kako je to ... jebo sam se s kompjuterom 5 fakin godina
sam nadograđivo rame kloko i sranja radio sam da mogu u miru cs igrat pa niš...
i sad si mrcinu kupio i sve ok al pogledaj to s druge strane 5000kn?? pa jebiga dečki
nema se....respect

šta mislite o fuji finepixu 2800? TYPE01 mi ga nudi za 1200kn.... jel se isplati??
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 04.03.2004 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ti kazem kako sam ja odlucila kupit fujifilm.
zaracunala sam si izmedju 300 do 350 eura i nasla nikon coolpix 3500 i fujifilm finepix s304. cijena im je bila ista, u nekim stvarima je nikon sigurno bolji ali me privukao onaj opticki zoom od finepixa i bad je bio sto su se ljudi zalili na losu bateriju od nikona.

sve ostalo je bilo losije od ova dva za tu cijenu. (barem u onom trenutku)

tako da ti ja bez beda preporucim fujifilm bar dok se radi o niskim cijenama Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 05.03.2004 01:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oke, ali ovo sa 5-12 opt zoomom sto si naveo ti je nemoguce za 1600 kuna (zato sam ti ono savjetovao - pretpostavljam da nisi tajkun Wink )

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 05.03.2004 02:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dvije godine radim sa 2800 zoom i mogu rec da je super za te novce..
odmah si kupi bar 64 mege karticu i usb citac za kartice,, jer kablom kidat fotke sa fotica , jako zdere baterije .. btw ja u osnovnom paketu nisam dobio charger .. pa si provjeri kaj sve dolazi u paketu ..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group