Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
LOGIN @ EUROPE 2007 edition
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Enigmatos



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 3

PostPosted: 06.03.2007 23:34    Post subject: LOGIN @ EUROPE 2007 edition Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo tu je i novi natječaj l@e...hm neki timovi su vec prijavili i postavili svoje stranice...
al malo gledah ove Zg stranice i zadivljujuce je kako su gimazijalci pametni ..tolko pametni da neznaju isprogramirat stranicu nego koriste joomblu--> LOL
nadam se da ce ove godine netko napokon napravit neku postenu stranicu koje ce naravno objediniti sve spoznaje moderne web stranice tipa web 2.0 ili slicno sto je IN i sto je postao standard..a ne stranice tipa europskaunija.com mislim svaka cast deckima ali nepreglednost im je na prvom mjestu .. ccccc
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 07.03.2007 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. ne znam u čemu je frka s joomlom, i mnogi stariji od gimnazijalaca priskaču tom rješenju. ako netko nema afiniteta za programiranje, nije sramota
2. call me a hippie, ali na ovakve projekte gdje se djecu uvlači u političku propagandu gledam s prijezirom

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 07.03.2007 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jebo ovakvu europu Laughing

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 08.03.2007 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma taman složili site i pola tekstova, i onda skužim da naše škole nema na popisu, pitam profesora, a on mi kaže da nas nije prijavio, evo dizajna, šteta, ništa od njega...

All rights reserved - za slijedeću godinu valjda - za sve pljačke ideja ovaj post koristim kao dokaz...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.03.2007 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a dotad stignete malo smanjit bevele i shadowe Laughing

hint: vijeće

Last edited by nel`chee on 08.03.2007 21:25; edited 1 time in total

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 08.03.2007 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

2. call me a hippie, ali na ovakve projekte gdje se djecu uvlači u političku propagandu gledam s prijezirom


I wouldn't call you a hippie... rather an ignorant

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 08.03.2007 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
a dotad stignete malo smanjit bevele i shadowe Laughing

hint: vijeće


Pročitaj post, kažem da nam je profesor zaboravio poslati rad na natječaj.
@hint: štamparska greška

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 09.03.2007 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
1. ne znam u čemu je frka s joomlom, i mnogi stariji od gimnazijalaca priskaču tom rješenju. ako netko nema afiniteta za programiranje, nije sramota


dobro, al ipak mislim ak se već tak nešto radi da je prejednostavno uzeti joomlu i riješiti sve s njom. Ipak mislim da se ocjenjuje i dizajn i to sve, pa onda se tu nema što ocjeniti ako se joomla korisiti...jedino ako naprave neki svoj template, al to sumnjam.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Enigmatos



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 3

PostPosted: 18.03.2007 09:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Ma taman složili site i pola tekstova, i onda skužim da naše škole nema na popisu, pitam profesora, a on mi kaže da nas nije prijavio, evo dizajna, šteta, ništa od njega...

All rights reserved - za slijedeću godinu valjda - za sve pljačke ideja ovaj post koristim kao dokaz...




hehehehe Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Grga



Joined: 26 Jun 2005
Posts: 4

PostPosted: 19.03.2007 00:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="GlobalArtist"]
nel`chee wrote:
.jedino ako naprave neki svoj template, al to sumnjam.


gle ja sam osmi razred osnovne, skola se prijavila na logineu, ja dobio zadatak da u sto kracem vremenu napravim dizajn i sve sredim, sto sma napravio? napravio sam dizajn i uz malu pomoc prijatelja za neke manje savjete napravio joomla template koji radi savreseno.

nije tesko, svlada se brzo, vrlo lagano... vjerovatno sutra ce te vidjeti kak izgleda.
inace OŠ Tenja...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
oobo



Joined: 18 Mar 2007
Posts: 3

PostPosted: 19.03.2007 16:27    Post subject: Mišljenja Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav. Vidim da je ovo topic za natjecanje Login@Europe, pa sam odlučio predstaviti i našu stranicu. Adresa je http://login.weboder.net/. Želio bih čuti čim više mišljenja. Stranica je višejezična i gotovo svi tekstovi su prevedeni.

P.S.
Stranica je nastala iz ničega, sve smo sami izradili, od dizajna do programiranja, tj. nismo koristili nijedan CMS (za razliku od nekih).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Grga



Joined: 26 Jun 2005
Posts: 4

PostPosted: 19.03.2007 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle, vi ste srednja, a koliko mislim i predpostavljam niste prvi razred nego treci ili cetvrti znaci imate puno vise znanja od drugih...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Lived



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5

PostPosted: 20.03.2007 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://login.parkour.hr/

ono što nama nedostaje jest:

kviz, anketa, shoutbox, statistike posjeta i neki natpis u banneru

iako nam je cilj bio simple and profesional

sad mene zanima jel se smije to nakon sto je pocelo pracenje radova dodat?
da neb bili disql.

osim toga, povodom uskršnjih praznika se pravi novi design... odnono preuređuje ovaj
Back to top
View user's profile Send private message
Grga



Joined: 26 Jun 2005
Posts: 4

PostPosted: 20.03.2007 13:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo napokon sve radi, nadam se Smile

http://logineu.os-tenja.hr/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Grga



Joined: 26 Jun 2005
Posts: 4

PostPosted: 20.03.2007 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lived wrote:

...sad mene zanima jel se smije to nakon sto je pocelo pracenje radova dodat?
da neb bili disql
osim toga, povodom uskršnjih praznika se pravi novi design... odnono preuređuje ovaj


nemsijes readiti dizajn novi koliko znam, i nesmijes dodavati ono sto treba jos ici, mogao si to dodati jucer prije nego ste poslali ministarstvu link.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
CTN4527



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5
Location: Zagreb

PostPosted: 20.03.2007 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, i ja bih predstavio naš web: http://europe.prohosts.org/

Sve sam ja napravio (i dizajn) osim galerije koja je ThumbGallery...

Nismo stavili nešto previše tekstova... Kako vam se čini (ipak smo osnovna škola)?

Nego, jeli protiv pravila staviti nekakav kviz u nedjelju, povodom 50. obljetnice EU? Do danas nisam stigao, a ovako bi bilo nekim povodom...
Back to top
View user's profile Send private message
Lived



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5

PostPosted: 20.03.2007 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CTN, koliko velika je ta stranica, jer meni je nakon 30 sek ne ucita niti u operi niti u FF

brzina 3 mbps


btw, mi planiramo dodati anketu na nas site... i kviz. anketu imamo modul napravljen, samo pitanje trebamo dodati.

Jel se to krsi sa pravilima po vasoj procjeni?

mislim, stranica je full stabilna i gotova, samo dodajemo tekst...

shoutbox smo odlucili ipak ne staviti
Back to top
View user's profile Send private message
CTN4527



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5
Location: Zagreb

PostPosted: 20.03.2007 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, sad je sve sređeno... Mijenjao sam html od stranice pa sam upisao krivo ime swf-a...

Malo me zeza preloader, jer loada tek od 40%, a onime ćime se to inaće zaobiđe mi ne radi...

mislim da ćemo mi stavit anketu i nekakav kviz, pa što bude... al' stavit ću u nedjelju, na 50. rođendan, pa da ne bude da to nismo dovršili prije roka, nego kao povodom 50. godišnjice...
Back to top
View user's profile Send private message
Lived



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5

PostPosted: 20.03.2007 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E stvarno tnx na Infou. moram pripremit i za to nesta.

Eh da, CTN, super je site iako ja više preferiram ne korištenje flasha uopće.
sviđa mi se ono sa psp hehe

Last edited by Lived on 20.03.2007 21:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
GlobalArtist



Joined: 26 Oct 2005
Posts: 67

PostPosted: 20.03.2007 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo i našega sajta..eto nismo neki pro web dizajneri, ali smo se potrudili...

http://logineurope.gimnazijang.hr/
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
CTN4527



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5
Location: Zagreb

PostPosted: 20.03.2007 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neznam, nekako mi je u Flash-u sve lakše povezat i sl., ali to je valjda samo meni...
A i nemoram se brinut kako će izgledat u IE, a kako u Firefox-u...

PSP je trebao imati igricu, al' nisam stigao zbog interaktivne karte (nju sam radio nekih 10-tak sati)...
Back to top
View user's profile Send private message
cimi



Joined: 22 Mar 2007
Posts: 13
Location: Zagreb

PostPosted: 24.03.2007 00:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobra večer... Smile
evo i ja sam jedan od "mladih dizajnera" koji rade na ovom kahmm debilnom projektu.. evo naš site:
http://www.pses-inova.hr/logineurope/index.php

Dizajn je spaljen malo zbog ovog aliena, kojeg je jedan lik nacrto bezveze dok je bio na porti, pa smo rekli da je glupo raditi već svima dosadne headere sa zvijezdicom, europskim parlamentom itd. neg smo napravili nekaj... možda više namjenjeno mlađima...

kaj se tiće sustava, sve sam ja napravio u php/mysql za razliku od nekih koji to s ovime riješili...

nemamo još sav sadržaj gotov, ali u pravilima kažu da se stranica smije ažurirati tokom slijedećih 4 tjedana... (makar neznam zašto sve to tako dugo traje...) pa ćemo to dodati naknadno...

ajde recite svoje mišljenje Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 24.03.2007 06:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CTN4527 wrote:
Evo, sad je sve sređeno... Mijenjao sam html od stranice pa sam upisao krivo ime swf-a...

Malo me zeza preloader, jer loada tek od 40%, a onime ćime se to inaće zaobiđe mi ne radi...

mislim da ćemo mi stavit anketu i nekakav kviz, pa što bude... al' stavit ću u nedjelju, na 50. rođendan, pa da ne bude da to nismo dovršili prije roka, nego kao povodom 50. godišnjice...


fin je sajt... iako vam fali materijala i sadržaja zbog tog bi mogli izvisiti

btw... there's no such thing as "html programer" jer se html ne programira niti je html programski jezik... a i koji bi njegov posao trebao biti kad je sajt kompletno riješen u flashu?!

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 24.03.2007 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OMG! Koja navala ove godine!

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
CTN4527



Joined: 20 Mar 2007
Posts: 5
Location: Zagreb

PostPosted: 24.03.2007 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
btw... there's no such thing as "html programer" jer se html ne programira niti je html programski jezik... a i koji bi njegov posao trebao biti kad je sajt kompletno riješen u flashu?!


Ma znam, al neš sam morao stavit i za njega, jer je jedva napisao jedan tekst... Nek' bude da je programirao skriptu za redirect ako nema flasha...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group