Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
KomentZ pliz!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 05.03.2004 07:19    Post subject: KomentZ pliz! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovo http://www.the-ramp.org/radovi/Europa-sajt/index.html je moj prijedlog dizajna za natjecanje login@europe, neznak koliko je vas culo za to. Pa recite jel se isplati daljnji rad, ovo sve ovdje je samo radi izgleda, nista nije u funkciji. Pa dajte par komentara
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.03.2004 08:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aha, pa evo ovako. Smile
Cijeli koncept mi je ok, stvarno ok. Ali po mojem mišljenju na takvom natječaju ne prolaze ovako dizajnirani web siteovi, ali to je samo imho.
Header, header mi je ok s ovim slovima ali mi malo boje stekaju na ovoj slici, ovaj meni mi je ok, ali mi nekako previše linearan i previše mi vuče na nekakav drugi stil. I plava mi nekako CMYKasta, bilo bi mi bolje da je malo kricavija - tipa EU plava.
Sadržaj mi ok, samo ali opet me te boje malo zezaju, ima tu imho previše boja, narančasta, plava, svjetla-maslinasto-zelena, svijetlo-sivo-plava, siva.. Dunno. Tvoj site mi bolji, pratim ga svako malo by the way. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 05.03.2004 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam cuo za to natjecanje ali sto se tice sajta, meni se jako svidja.
pogotovo za svoju svrhu, lagano je za savladat navigaciju, i sve je pristupacno.
sve u svemu, odlicno

tako ja mislim
Back to top
View user's profile Send private message
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 05.03.2004 11:23    Post subject: Re: KomentZ pliz! Add user to your forum ignore list Reply with quote

FlocK wrote:
Evo ovo http://www.the-ramp.org/radovi/Europa-sajt/index.html je moj prijedlog dizajna za natjecanje login@europe, neznak koliko je vas culo za to. Pa recite jel se isplati daljnji rad, ovo sve ovdje je samo radi izgleda, nista nije u funkciji. Pa dajte par komentara


Ja isto mislim kao i Philatz. Ovaj izgled site baš nije za natječaj takvog tipa, također trebalo bi više istaknuti boje EU-e.

P.S.
Site kao site mi je jeben, ono fakat dobro zgleda i dobar je, ali po meni nije za to za što si ga ti napravio.

Pozdrav
spyder

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 05.03.2004 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ok!! Smile

moze malo o natječaju?! Question
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.03.2004 11:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt kao sajt je jako dobar.
ali nekoliko savjeta (bas prije par tjedana sam i ja radila jednu prezentaciju za mediteranske zemlje EU pa sam skuzila neke stvari na koje se mora jako gledati).
prvo boje... sajt bi trebao biti u tonalitetima EU. znaci tamno plava i ono neka tamno zuta pa sve njihove nijanse i boje koje pasu uz te dvije.
drugo zvjezdice. postoji jedan statut negdje na mrezi na kojem pise kako tocno moraju stajati zvjezdice i jako je minus kad se to pogrijesi.
onda header... dobra je ideja ono povezivanje, kamion, trgovina, ali je previse parcijalan.
najbolje ti je nabaciti ljude i to uvijek vise zena nego muskaraca jer su jako osjetljivi na prava zena bla bla...

ako mi jos nesto padne na pamet vratim se poslije, drzi se tog koncepta jer je odlican!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.03.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
sajt kao sajt je jako dobar.
ali nekoliko savjeta (bas prije par tjedana sam i ja radila jednu prezentaciju za mediteranske zemlje EU pa sam skuzila neke stvari na koje se mora jako gledati).

Yes, god damn true. Smile ima pravo. Laughing

keye wrote:

najbolje ti je nabaciti ljude i to uvijek vise zena nego muskaraca jer su jako osjetljivi na prava zena bla bla...

E ovo totalno, istina je - to mozda ne znaci sada nista, ali moze klijenta podsvjesno upucivati na ta znacenja.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 05.03.2004 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E ljudi hvala vam na savjetima, ali sad mi je nekako prekasno za to mjenjanje, naime danas (tocnije jutros) je u nasem razredu bio izbor najboljeg dizajn, mislim medju nama kojeg odaberemo taj ide dalje (bilo je nekakvo vijece, neki rpofesori, ravnatelj bla bla) i da skratim pricu uglavnom moj sajt je prosao pa mi je sad malo glupo minjat to sve boje itd, ali mozda neke male promjene dozale u obzir Smile enivej hvala vam. Za te zvijezdice nisam bas cuo... netko je pitao o tom natjecanju, pa imas informacija na http://www.mei.hr/, tamo malo procackaj, natjecaj se zove: login@europe
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Jaca



Joined: 05 Mar 2004
Posts: 3

PostPosted: 05.03.2004 23:21    Post subject: Svaka čast Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam zamjerke, sad me je malo sram kad vidim ovu stranicu.

_________________
Puno pozdrava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 06.03.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja sa svojim timom sudjelujem na LoginEurope. Imamo totalno drukčiji koncept i sadržaj, ali o tome kad završi natječaj.

Site nije loš, ali kako i drugi kažu, za neku drugu namjenu. Mali savjet: ne idi u širinu sa sadržajem o Europi i njenim integracijama, to nije cilj natjecanja.

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sajko



Joined: 05 Mar 2004
Posts: 3
Location: Zgb

PostPosted: 06.03.2004 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj sajt bi mogo dobit taj natjecaj... razvalit stovise Smile good job

edit: makni onu animiranu zvjezdicu, kaj ce ti to? smeta.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blind*dragon



Joined: 05 Jan 2004
Posts: 46

PostPosted: 06.03.2004 17:39    Post subject: good Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site je ok!
Da li će biti pobjednički, teško je reći, jer nisam vidio ostale, ali mislim da će ovaj site biti u užem izboru za prva tri mjesta.

Samo site izgleda kao portal, a to nije dobro !

----------------------------------

_________________
blind dragon
Back to top
View user's profile Send private message
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 07.03.2004 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SANDA ŠTA SAVJETUJEŠ KONKURENCIJU!? Twisted Evil

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 07.03.2004 20:43    Post subject: Re: good Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve gledam ove hvalospjeve, i mislim pusti ajde, ali ipak moram nešto reći...
Bez uvrede, i da se ovo ne shvati kao neki napad.
Color shema je blago rečeno užas, boje isprane, bez ikakvog kontrasta. Sadržaj je sav nabacan, zbijen, bez imalo reda.
Stvarno ne vidim koja je ideja iza headera, dobro ajde ovu cestu mogu shvatiti kao ulazimo u EU ili tako nešto, a ovaj šteker za trofaznu struju (??).
Ove 45stepeni fore su bile izfurane prije godinu dana, itd....

duke wrote:
imho ofkrs, kao i uvijek

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.03.2004 20:49    Post subject: Re: good Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
sve gledam ove hvalospjeve,


ako ti je ok napisi, ako nije napisi i to ali ne osjecaj se zbog toga iznad ostalih.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 07.03.2004 21:11    Post subject: Re: good Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ne osjecaj se zbog toga iznad ostalih.

ja nikad sebe nisam smatrao iznad nikoga, ali stvarno sam morao reagirati na neke napisane stvari. Smiješno mi je kad netko da svoje mišljenje i odmah je bahat i arogantan.

Meni je također drago kad dobijem dobre kritike, ali mogu podnijeti kad se nekome ne sviđa moj rad, i to mi je samo poticaj da radim na sebi. Iz loše kritike bar mogu nešto naučiti.

Toliko od mene.

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 07.03.2004 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kritike su ok, mislim da nitko ne moze radit dizajn ako nemoze prihvatiti kritiku, jednostavno moras prihvatiti tudja misljenja, nekim ljudima se svidi ono sto vide nekima ne, to je jednostavno tako, a ako nemozes prihvatit kritiku onda je bolje ne raditi dizajn.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.03.2004 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo već neko vrime pročitam tu i tamo koju temu o radovima, itd.. ali sada sam se krenija "učlanit" u sve ovo skupa i napisat nešto.. mislim da je Ivan stvarno iskreno i izravno napisao - sve što je rekao stoji - a ako se nekome ne sviđa loša kritika - fuck it -
site stvarno nije dobar, sve što je napisano stoji.. viruj mi.. imam designersku firmu i prošao sam PUNO natječaja.. imaš puno vrsta žirija.. ako je seljačina u njemu (što je često) kič ti prolazi, ako su "pravi" ljudi u žiriju, natječaj je već odavno gotov - dodjeljen mislim - samo mažu oči javnosti da dignu barufu oko svega.. ali to je samo 90% slučaja.. da ne ispadnem bedara.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group