Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
New site www.travel2music.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 02.04.2007 14:39    Post subject: New site www.travel2music.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako se čini? Kako se điđa?

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 02.04.2007 14:39    Post subject: A di je link? Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.travel2music.com

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 02.04.2007 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sviđa mi se baš...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 02.04.2007 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se ne svidja ovaj detalj (kad je mis iznad slike):
http://www.umms.hr/pizdarije/bla.jpg

Sve ostalo ok, makar mi je font (na istoj slici) malo tak tak:)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 02.04.2007 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jako fino, meni se sviđa, i ako mi se cini da si puno više pozornosti posvetio headeru sa navigacijom nego djelu gdje je sadržaj. Taj dio se može još srediti

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 02.04.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

lijepo ...
onaj od žaka mi je predobar Razz
Back to top
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 02.04.2007 17:52    Post subject: Header Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ye... sve je složeno za header, primano, čak postoji mogućnost da gore netko može ostaviti "greetings" (samo na podstranicama), nadam se da i to radi... A ovo dole je CMS, klijent može (nažalost) često mijenjati, font, poravnavanja, nazive slike Smile i ostalo.... to je tako...

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 02.04.2007 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lijepo odmah ide u bookmarkse Very Happy

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
~Shadow



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 02.04.2007 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pariz ti je u headeru jedini od gradova na koji link radi, pretpostavljam da sam za njega trenutno nes ima, ali je skriven iza slike, pomakni ga negdje di se moze bolje vidit. jos jedna stvar, da nisam misem slucajno preso prek one linije i otkrio druge gradove, mozda ih nikad ne bi ni skuzio, vjerojatno bi, da sam samo naletio prek recimo googlea, lezerno zatvorio tab jer ne bi imo pojma da bi tu necega trebalo bit. ostavi te gradove da ne fade-outaju Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 04.04.2007 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako ljepo zamišljeno.. sviđa mi se flash "header" sa navigacijom.. iako bi trebalo malo poradit na usability-u.. vrlo jednostavno.. nije mi jasno zašto su gradovi na u headeru buttoni koji ne vode nikamo.. stavi na njih da se nešto drugo dešava na rollover (ako hoćeš da budu u nekom movingu) - avako samo sa ovim blinkom izgledaju kao dio navigacije.. a ustvari neaktivni su

Ovaj sadržajni dio mi je ipak druga priča.. malo mi je površno rješen.. najviše tako izgleda zbog neuredne tipografije letterspacing-a i line hight-a.. također moglo se poradit malo na hijerarhiji tih informacija.. slike su mogle imat nekakav border ili background image.. sve skupa moglo je izgledat malo urednije

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group