Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
par sitnica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 03:42    Post subject: par sitnica Add user to your forum ignore list Reply with quote

tablica kod radova > duzina ovisno o kategoriji, imenu ( i takodje ako ima i nema ocjenu) , treba biti fixno, fkorz

postano > prije 0minuta, ovo je finesa, prijedlog jer sam takav, stavit sekunde. zgodan stos.

forum > icq button ima border? da neznam zake
forum > (da te podsjetim empty da nemoras pamtit sve) naci unutar forum narandjasto na tamno sivom, i legende. menU naravno.

forum (edit) > cini mi se da nakon postanja poruke kod ona dva click here to view your message i click here to go to the forum nije isti css, cini mi se da je donji link za velicinu manji (moguce da mi oci bjeze)..? edit3 > ps kaze da su isti, ergo, vizualna varka zbog pozicije
forum (edit2) > da ide na drugu, trecu, cetvrtu stranu nakon bar 20postova? 15 je premalo, kaj ne?
forum (edit4) > nemoze linkati vanjske stvari. naci kad sam probao sa svog server linkati avatar, ne radi, kao ni inludanje neke slike u thread.

gallery > ja imam isto link za dodat radove u 4thshadowin gallery? zake :
gallery > neki ljudi nisu shvatili da u 105x65 nejde 'vlastiti' border, naglasit?
gallery > mozda staviti limit od.... 500kila po slici, just in case, mislim da je na gfx isto toliko.

user info (na sajtu) > staviti uz sve ono edit profile, cini mi se da spada ovdje.

avatar > ostao ti border, nije transparent oko granica
avatar > reko si da na rollover ostavlja ALT ime usera, al ne ostavlja.

submit news > za usere staviti 'edit' sucelje, naci bold html i te kerefeke, znas na kaj mislim
submit news > takodje, nema edita? bar nakon 5-10 minuta. ili da te odfura to previewa prije postanje...hm?

user info > (maknuti link za showcase ukoliko ne postoji?, ideja) bilo bi zgodno naravno da je showcase + info u jednom, al znam da je tesko vuc te detalje iz foruma zyt, neznam jel se moze, al bi bilo predobro. :))

rules > za javno glasanje, u pravu si ipak. za 2limit usere, sasvim dosta, nema potrebe za vise od toga

inteviews > radovi imaju razlicite thumbove. namjerno?

svijezi sadrzaj > icona za svaki razlicito? ovo je ipak finesa... :), ali isto kao recimo ikone za razliciti sadrzaj, tako nesto

users > postoji score usera...? prema review, news, work....

search > u search polju ostane input cak i nakon sto se otidje na bilo koju stranicu.

_______________

mozilla > radi grejt

IE (mrvicu off topic) > ako netko zna rjesenje mog problema, svi sajtovi koji imaju css background na :hoveru, kada predjem preko njih, zablokira sajt, stane animacija na avijonima, ceka 2sek i pojavi tek onda back. ako zna netko rijesenje, bio bi jako zahvalan?

_______________
pusa, duke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 09:30    Post subject: Re: par sitnica Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
tablica kod radova > duzina ovisno o kategoriji, imenu ( i takodje ako ima i nema ocjenu) , treba biti fixno, fkorz

- ak imas prijedlog kak to riješit bez fiksnog definiranja visine ---> javi

Quote:
postano > prije 0minuta, ovo je finesa, prijedlog jer sam takav, stavit sekunde. zgodan stos.

- sekunde dodane, ispisuju se ako je item dodan unutar 60sec...

Quote:
gallery > ja imam isto link za dodat radove u 4thshadowin gallery? zake :

-> di imas link za dodat rad u tuđu galeriju?

Quote:
gallery > neki ljudi nisu shvatili da u 105x65 nejde 'vlastiti' border, naglasit?

- piše na submit stranici (na vrhu). treba čitati Smile

Quote:
gallery > mozda staviti limit od.... 500kila po slici, just in case, mislim da je na gfx isto toliko.

- orginalni rad može bit do 2 mega. na preview rada piše njegov fajl sajz, što veći rad to će manje ljudi gledat original. ak skužimo da ima previše optimista, limitirat ćemo

Quote:
user info (na sajtu) > staviti uz sve ono edit profile, cini mi se da spada ovdje.

- as we speak Smile username postaje link na editprofile i dodaje se novi link u user menu

Quote:
submit news > za usere staviti 'edit' sucelje, naci bold html i te kerefeke, znas na kaj mislim

- to je feature... imamo to u adminu al na user strani smo se odlučili za plain textarea. nije neki problem boldat ručno i dodat href, rajt?

Quote:
submit news > takodje, nema edita? bar nakon 5-10 minuta. ili da te odfura to previewa prije postanje...hm?

- good point, ćemo vidimo...

Quote:
user info > (maknuti link za showcase ukoliko ne postoji?, ideja) bilo bi zgodno naravno da je showcase + info u jednom, al znam da je tesko vuc te detalje iz foruma zyt, neznam jel se moze, al bi bilo predobro. Smile)

- može, to je u todo ali at a later stage, prvo da ostalo sfixamo

Quote:
rules > za javno glasanje, u pravu si ipak. za 2limit usere, sasvim dosta, nema potrebe za vise od toga

- kul

Quote:
inteviews > radovi imaju razlicite thumbove. namjerno?

? -> objasni malo bolje

Quote:
users > postoji score usera...? prema review, news, work....

samo radovi se rejtaju ali zgodna ideja... zapisano

Quote:
search > u search polju ostane input cak i nakon sto se otidje na bilo koju stranicu.

- da, smeta te? mislim da je to okej

_______________

Quote:
mozilla > radi grejt

huh Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 08.09.2003 09:56    Post subject: Re: par sitnica Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
forum > icq button ima border? da neznam zake

Ja ga ne vidim? I to na nijednom kompu kojem sam probao? Kakav border?
Quote:
forum (edit2) > da ide na drugu, trecu, cetvrtu stranu nakon bar 20postova? 15 je premalo, kaj ne?

Dignuto na 25.
Quote:
forum (edit4) > nemoze linkati vanjske stvari. naci kad sam probao sa svog server linkati avatar, ne radi, kao ni inludanje neke slike u thread.

Iem ispitat sta se dogadja, pa se javim
Quote:
gallery > neki ljudi nisu shvatili da u 105x65 nejde 'vlastiti' border, naglasit?

Naglašeno je u poruci koja se vidi prilikom slanja rada, i piše u FAQu, kak da još naglasimo?
Quote:
user info (na sajtu) > staviti uz sve ono edit profile, cini mi se da spada ovdje.

Done. username koji vidiš kao pozdravnu poruku je link na editprofile, i još je dodano dolje u user menu.
Quote:
avatar > reko si da na rollover ostavlja ALT ime usera, al ne ostavlja.

Na forumu ili gdje? Mogu dodat i na forumu... Ne znam zake, al ak bas hoces, nije greda Smile
Quote:
inteviews > radovi imaju razlicite thumbove. namjerno?

Ne kuzim? Care to explain? Razlicite u smislu da su duzi i nisu ko thumbovi u galleryu ili kaj?
Quote:
search > u search polju ostane input cak i nakon sto se otidje na bilo koju stranicu.

It's a feature, not a bug, da vidiš cijelo vrijeme šta si tražio, i ako želiš promjeniti search, možeš puno lakše... vidjet cemo, ako bude smetalo ljudima, mozemo maknut, nije problem...
Quote:
mozilla > radi grejt

Da samo znas koliko sam se jebao s nekim pizdarijama... jooooooj....

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2003 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
blackduke: inteviews > radovi imaju razlicite thumbove. namjerno?


Namjerno za sad. Poslije će postat slučajno ;).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
StRiPy



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2
Location: Vienna

PostPosted: 08.09.2003 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forum: u listi trenutnih posjetitelja, administratori su izlistani bojom koja je slicna pozadini, a nemoguce je procitati.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 08.09.2003 11:58    Post subject: Re: par sitnica Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
forum (edit4) > nemoze linkati vanjske stvari. naci kad sam probao sa svog server linkati avatar, ne radi, kao ni inludanje neke slike u thread.

Sad sam isprobao stavit sa img tagom slicku sa drugog servera, i radi najnormalnije...
Sa svog servera linkat avatar je trenutno omoguceno i ne znam sto ti tocno nije radilo...

Kad smo vec kod toga, dvojim da li dozvoliti offsite avatare i mislim da cu to iskljuciti, zbog cinjenice da se avatar od usera ispisuje kod postanja njuza, jer onda ako imam i offsite mogucnost moram provjeravati jel postoji, hoce mi server vratiti slicku ili ce netko nekad odluciti iskljuciti leechanje direktno fajlova na tom server di stoji avatar.... Previse zajebancij, a za nista, lakse mi je iskljuciti opciju, i onda onaj tko hoce imat avatar, neka ga uploada fino, mjesta na serveru nece falit, nece se desit da avatar postoji, a nece se displayat zbog toga jer nema referera i sl. da ne idem sad u tehnicke detalje skroz...

Sta ostali misle? (nije da je bitno, cisto me interesira :smokin)

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fk0rz, sto se mene titje gasi to. bespotrebna zajebancija, postoji mogucnost uploadanja avatara i to je dovoljno. nije nekakva umjetnost skinut avatar s svog servera i uploadat ga na mi3.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Burza guys wrote:
ak imas prijedlog kak to riješit bez fiksnog definiranja visine

moj prijedlog. stavit maximalno ime rada od 2reda, stavit maximalno 3kategorije i stavit da kad je reza 10.0 da nejde ispod zvijezde. i tada ce biti fixno... ovo je moja ideja samo neznam dal je najsmjelije rjesenje, fk0rz

Burza guys wrote:
di imas link za dodat rad u tuđu galeriju?



Burza guys wrote:
as we speak username postaje link na editprofile i dodaje se novi link u user menu

sada ste view profile maknuli :)) naci mozda zajbavam al bilo bi bolje da je klik na ime > view profile, a edit ste dodali kak se i spada. :)

Burza guys wrote:
samo radovi se rejtaju ali zgodna ideja... zapisano

pa nije kad idem po search i nadjem nesto moje onda imam 'score' za news 0.81? :)

Burza guys wrote:
Ja ga ne vidim? I to na nijednom kompu kojem sam probao? Kakav border?

jucer je bio, kunem se, sad ga nema :)

Burza guys wrote:
Na forumu ili gdje? Mogu dodat i na forumu... Ne znam zake, al ak bas hoces, nije greda

na newsima, reko je empty da kad predjes preko avatara pise ima na ALTU, al ne pise, pa za one koji neznaju ko ja ko kak izgleda da ima nejm.

[quote"Burza guys"]nije neki problem boldat ručno i dodat href, rajt?][/quote]
ma nije, meni nije.

avatari > slazem se za off avatare, iskljuci, doduse ja sam pricao i za forum kad mi nije htio loudat off sliku, danas radi.

forum > kad imam vise od jednog scrolla texta i na dnu sam i koristim BB code on scrola na vrh? neznam jel to moguce opce ispravit? :)

_______________
just my two cents
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blackduke:
na newsima, reko je empty da kad predjes preko avatara pise ima na ALTU, al ne pise, pa za one koji neznaju ko ja ko kak izgleda da ima nejm.

Ja: Pa nek neznaju. Nek malo proprčkaju po sajtu ak oće znat kak se neko zove IMHO :) Nemora sve bit nadohvat ruke :)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neko nezna quotat Embarassed

enivejz... aj ok, ne inzistira toliko, jer ja znam kak ko izgleda Smile) i'll let that one slaj through
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 08.09.2003 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
di imas link za dodat rad u tuđu galeriju?

To je link da kad gledas necji rad, vidis kak je on kul, i onda odlucis pa jebemu, mogo bi i ja dodat neki rad... Kuzis, to nece dodat rad u hansovu galeriju , nego u tvoju, ali je link tu da bude blizu kad gledas gallery, da mozes nabrazaka dodat rad... Ak ce zbunjivat jos ljudi, morat cemo rifrejzat taj link onda...
Quote:
sada ste view profile maknuli Smile) naci mozda zajbavam al bilo bi bolje da je klik na ime > view profile, a edit ste dodali kak se i spada. Smile

Meni se ne cini bolje... Ako vec hoces ic gledat svoj profil (jel ta osoba onda i drka gledajuci sam/a sebe u spiglu?), ne znam, ne kuzim point toga da ides gleat svoj profil i da taj link imas odma ispisan pod svoje ime... Ako vec hoces ic vidjet svoj profil, mozes pogleat svoj njuz neki, mozes svoje radove u galleryu i tam imas link na svoj profil ak to vec nekog tak napaljuje... Meni je logicno da klikom na svoje ime mijenjas podatke o sebi, a ne da gledas svoje podatke o sebi... stajaznam...
Quote:
pa nije kad idem po search i nadjem nesto moje onda imam 'score' za news 0.81? Smile

To je score search rezultata, a ne tebe... Kuzis, vjerojatnost da je taj rezultat ono što si actually tražio.. Sasvim si nam nehoticno dakle dao dobru ideju za dodatni feature, pa cemo o njemu i porazmisliti cim sredimo goruce probleme, thx u svakom slucaju Smile

Quote:
na newsima, reko je empty da kad predjes preko avatara pise ima na ALTU, al ne pise, pa za one koji neznaju ko ja ko kak izgleda da ima nejm.

Pise i na mi3 i na visitor njuzima u altu od avatara username od autora njuza... Mislim, ja ga vidim... i svi ostali koje sam pitao... Sad vise stvarno ne znam ko je tu lud... Na sto tocno mislis?

Quote:
forum > kad imam vise od jednog scrolla texta i na dnu sam i koristim BB code on scrola na vrh? neznam jel to moguce opce ispravit? Smile

Hm... Daj to detaljnije opisi... meni bbcode radi ok... Probaj ga koristiti tako da selectas tekst koji hoces bbcodeat, i onda lupis bbcode ikonu?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zyt wrote:
Pise i na mi3 i na visitor njuzima u altu od avatara username od autora njuza... Mislim, ja ga vidim... i svi ostali koje sam pitao... Sad vise stvarno ne znam ko je tu lud... Na sto tocno mislis?

pricao sam o tome sa emptyem, u mozilli se ne vidi to, a buduci da mi u IE trza, koristim mozillu. nema veze

zyt wrote:
Hm... Daj to detaljnije opisi... meni bbcode radi ok... Probaj ga koristiti tako da selectas tekst koji hoces bbcodeat, i onda lupis bbcode ikonu?

kad imam vise od jednog ekrana texta za pisat u reply, tj. kad mi se sad tu di pisem pojavi scroller i kad sam na dnu naci pisem nesto novo, bez obzira jer kliknem i oznacim ili gumb stisnem kad koristim bbcode, lik mi scrolla stranu edita, naci ovaj tu window ti pisem na vrh.

mozilla > trepce mi stalno gumb 'visitors' na mi3 feat visitors. takodje dosta cesto se stranica louda a lik kaze transfering data from mi3...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 08.09.2003 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to kad neznas brozer koristi :smokin

men jedino tu i tam zna mysql puknut kad stisnem back al to je rijecima emtiheda serverski problem jer stalno deru valjd po tome.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2003 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
mozilla > trepce mi stalno gumb 'visitors' na mi3 feat visitors.


Mozdak zato sto je animirani gif? :) Receno nam je da se taj dio malo ne kuzi, pa smo ga naglasili. Ako je prenapadan, skratit cemo interval blinkanja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha. dobro kad se otvorio mi3 nije bio, pa nisam skuzio da ste zamijenili, milslio sam da se radi o bugu nekakvom.
enivejz, ja sam protiv toga, da se vrati na staro, just for the record. ako oce naglasenje neg se stavi jos pod user info ispod dodaj vjesti, pogledaj vijesti, ili nesto drugo, svjestan sam da se ne skuzi ovako jer izgleda kao inace dio naslova koji imaju dijelovi stranica....
protiv konstantnog trepkanja sam, just for the record, mozda drugo rjesenje neko?
aj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.09.2003 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
zyt wrote:
Pise i na mi3 i na visitor njuzima u altu od avatara username od autora njuza... Mislim, ja ga vidim... i svi ostali koje sam pitao... Sad vise stvarno ne znam ko je tu lud... Na sto tocno mislis?

pricao sam o tome sa emptyem, u mozilli se ne vidi to, a buduci da mi u IE trza, koristim mozillu. nema veze


brijem da mozila na prikazuje alt tag ako ima slike. isto ko i brozeri na mac-u.
rjesenje je stavit i dodatni title tag u kojem je isto sto i alt...
onda bi trebalo palit na svemu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 08.09.2003 16:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

alt problem rijesen... nisam htio dodavati i title i alt u sliku, nego sam stavio samo title u link, tako da se vidi ziher svuda di sam testirao... ako netko jos primjeti sranja s tim, pliz report it. thx

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Burza guys wrote:
ak imas prijedlog kak to riješit bez fiksnog definiranja visine

Quote:
moj prijedlog. stavit maximalno ime rada od 2reda, stavit maximalno 3kategorije i stavit da kad je reza 10.0 da nejde ispod zvijezde. i tada ce biti fixno... ovo je moja ideja samo neznam dal je najsmjelije rjesenje, fk0rz

ne bi limitirao broj karaktera u nazivu rada, imas drugi prijedlog

Burza guys wrote:
di imas link za dodat rad u tuđu galeriju?

Quote:

evo, sad kad gledas showcase a taj showcase nije tvoj, nema linka za dodat rad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.09.2003 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:

evo, sad kad gledas showcase a taj showcase nije tvoj, nema linka za dodat rad


ajoj ne... mogli ste jednostavnije napisat nes tipa dodaj i ti svoj rad il tako nesto...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nookie wrote:
ajoj ne... mogli ste jednostavnije napisat nes tipa dodaj i ti svoj rad il tako nesto...

stvarno nema potrebe buduci da u svakom trenutku imas pod user options link za dodat rad.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.09.2003 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa da al dok stavis prst na kotac pa dok okrenes par puta da doskrolas do linka... :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 01:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako, pod latest forum activities se vidi forum koji je samo za admine, pa eto. pozdrav plavoj ptici.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group