Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
boat show's
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 15.04.2007 16:06    Post subject: boat show's Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo malo mi dosadno pa ka! nie vazno al nek se ima u arhivi Smile



9. boat show

vs.


5. boat show

jel mozda ko zna, ko je radia logo za hr boat show?
:]

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 15.04.2007 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

logo za split boat show mi izgleda totalno generički (najbukvalnije rečeno "stav `ti men brod") koji ima tek minimalnu dozu stilizacije.. moje mišljenje je da je logo toliko loš koliko je sav dizajn loš u splitu (nešto na razini slobodne dalmacije).. tako da me ni nečudi da si uspio iskopat nešto što bi moglo izgledat kao ovaj logo..

ne smatram ovo plagijatom, ali mislim da si načeo dobru temu

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 15.04.2007 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vezano uz boat show, da li je netko primjetio da je oglas u novinama jedno vrijeme bio objavljen bez navedenog mjeseca odrzavanja, samo od - do datumi (konkretno u playboyu, a i u nekim dnevnim novinama)
kasnije su to ispravili
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 16.04.2007 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije plagijat

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 17.04.2007 08:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko ja znam, nas logo (hrvatski) je dosta stariji od indijskog. ja ga imam u bazi (radilo se nesto na boat show) jos iz 2004, a kolega mi kaze da je puno stariji od toga... ne znam...

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
Livio



Joined: 26 Oct 2006
Posts: 13
Location: Split

PostPosted: 30.09.2007 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Logo više, manje, ali malo je nepristojno i bahato napisati da je sav dizajn u Splitu bez veze. Slažem se da su "tvrtke" u Splitu koje naručuju materijale bez veze, ali postoje tvrtke koje svoj posao rade dobro. No, hajdemo malo centralizirati Split, pa da vidimo kakve će reference imati splitski dizajneri, a kakve ćete klijente imati vi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 30.09.2007 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Livio wrote:
Logo vi�e, manje, ali malo je nepristojno i bahato napisati da je sav dizajn u Splitu bez veze. Sla�em se da su "tvrtke" u Splitu koje naručuju materijale bez veze, ali postoje tvrtke koje svoj posao rade dobro. No, hajdemo malo centralizirati Split, pa da vidimo kakve će reference imati splitski dizajneri, a kakve ćete klijente imati vi.


Itekako stojim iza stava da je 90% dizajna u Splitu katastrofa.. u to neću ubrajat neke "globalne" reklame nego govorim o projektima koji se gotovo sigurno tiću Splita ili tog regiona.. Klijenti su kao prvo loši (i loši materijali se podrazumjevaju) a i dizajnerski studiji su uglavnom "šverceri" koji ne rade dobro svoj posao nego samo gledaju kako u šta manje rada što više para izmust od škrtog klijenta.. na kraju rezultat bude loš, ali ruku na srce - takav rezultat je primjeren vizualnom okuženju u ovom vizualno nepismenom gradu..

Centralizacija u ovoj usranoj zemlji je jedan od glavnih krivaca jer je dizajnerski i poslovni nivo u zagrebu bolji 10 puta.. ja kad čujem plaće, cijene, ugovore, benificije u vezi bilo kojeg posla u zg-u jasno mi je da živim u selu..

Makar sve to znaš.. ipak je na kraju u kurcu predat se svemu tome i počet štancat sranja za pare

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 30.09.2007 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:




Centralizacija u ovoj usranoj zemlji je jedan od glavnih krivaca jer je dizajnerski i poslovni nivo u zagrebu bolji 10 puta.. ja kad čujem plaće, cijene, ugovore, benificije u vezi bilo kojeg posla u zg-u jasno mi je da živim u selu..



da, da... centralizacija vam je kriva, najlakše je kukat i jaukat, umjesto da zavrneš rukave
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 30.09.2007 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corporate wrote:
da, da... centralizacija vam je kriva, najlakše je kukat i jaukat, umjesto da zavrneš rukave

možeš ti frkat rukave do ramena, ali ako se ne makneš iz provincije - nema para za pristojnu produkciju.
Back to top
View user's profile Send private message
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 30.09.2007 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da svi briju na zg, sve je u zg... razmisli malo o tome kolika je konkurencija u zg upravo zbog toga, sve više se osjeća zagušenost

onaj tko ima malo ćuke u glavi će znati to iskoristit, ovi ostali će i dalje kukat i jaukat kako im je centralizacija i zg kriv
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 30.09.2007 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corporate wrote:
da svi briju na zg, sve je u zg... razmisli malo o tome kolika je konkurencija u zg upravo zbog toga, sve više se osjeća zagušenost

onaj tko ima malo ćuke u glavi će znati to iskoristit, ovi ostali će i dalje kukat i jaukat kako im je centralizacija i zg kriv

ma da, u pravu si...

evo, sutra zatvaram firmu u zagrebu i vraćam se u rodni gradić.
jest da ovdje zarađujem duplo više od mojih roditelja zajedno, ali kaj sad...

ok, problem doma bi mi mogao biti i nedostatak ikakve ozbiljnije proizvodnje, ali uvijek mogu radit kalendariće i vizitke, cjenike i podmetače za birtije, letke za kladionice i osmrtnice.

eh, da postoji i lokalna tvornica koja je uništena tijekom 90-ih u namjeri da se jeftino proda... oni nešto proizvode, i imaju čak i neki dizajn studio. možda me zaposle, pa dobijem siguran posao i plaću od 3000 kn mjesečno.
Back to top
View user's profile Send private message
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 30.09.2007 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

ma da, u pravu si...

evo, sutra zatvaram firmu u zagrebu i vraćam se u rodni gradić.
jest da ovdje zarađujem duplo više od mojih roditelja zajedno, ali kaj sad...

ok, problem doma bi mi mogao biti i nedostatak ikakve ozbiljnije proizvodnje, ali uvijek mogu radit kalendariće i vizitke, cjenike i podmetače za birtije, letke za kladionice i osmrtnice.

eh, da postoji i lokalna tvornica koja je uništena tijekom 90-ih u namjeri da se jeftino proda... oni nešto proizvode, i imaju čak i neki dizajn studio. možda me zaposle, pa dobijem siguran posao i plaću od 3000 kn mjesečno.


naravno da sam u pravu, a ti si nepotrebno sarkastičan...

ja govorim o onima koji kukaju kako im je zg kriv što im je loše u životu, kako nema posla, kako je sve u zagrebu divno krasno i bajno, kako zagrebčani imaju puno para, mlade lipe divojke

a u njihovim 'selima' su neugledne, debele, zaraščene 'daj šta daš' trube, niske plaće, nezaposlenost ... bla bla bla.... yada yada yada

nemoj mi reći da je jedan Split selo, ili Rijeka, Pula, Zadar... da nema perspektive, radnih prilika...

uostalom tko ima ideju, tko je snalažljiv, tko ima motivaciju uvijek će nešto postići u životu, ostalima uvijek preostaje kukanje... kao konsolidacija
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 30.09.2007 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corporate wrote:
naravno da sam u pravu, a ti si nepotrebno sarkastičan...

ja govorim o onima koji kukaju kako im je zg kriv što im je loše u životu, kako nema posla, kako je sve u zagrebu divno krasno i bajno, kako zagrebčani imaju puno para, mlade lipe divojke

ubi me, ali meni se čini da je dead man napisao:
"Centralizacija u ovoj usranoj zemlji je jedan od glavnih krivaca jer je dizajnerski i poslovni nivo u zagrebu bolji 10 puta"

ako tvrdiš da to ne stoji - ili si lud ili si neinformiran (što će reči da nikad nisi bio u, npr, slavoniji).

lamentacija o tome da "je sve u zagrebu divno krasno i bajno, kako zagrebčani imaju puno para, mlade lipe divojke" je plod tvoje mašte.

btw, sarkazam proizlazi iz mog karaktera, tako da se o nepotrebnosti istog ne bih izjašnjavao.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 30.09.2007 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corporate wrote:

da, da... centralizacija vam je kriva, najlakše je kukat i jaukat, umjesto da zavrneš rukave


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pravi bahati stav kojeg redovito čujem od ljudi kojima starci sređuju poslove, ostavljaju im nekretnine..

najdraže su mi izjave poput.. "ako to stvarno želiš, to onda možeš i ostvarit".

takve poput corporate-a bi poslao na hladni tuš da provedu par mjeseci rada bilo gdje van Zg-a.. pa bi vidio koliko tek tu ljudi moraju "zasukavat rukave".. evo ti jedan hint - ja radim dva posla (otpilike 10 - 13 sati svaki dan) a i dalje jedva spajam kraj sa krajem mjeseca - da li znam radit procijeni sam

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 30.09.2007 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam jedan od tih 'srećkovića', jedino što su meni starci ostavili su dugovi i nesretno djetinstvo...

zato i ne podnosim takve stavove - prebacivanje odgovornosti, kukanje i pronalaženje uvijek nekog drugog kao krivca za vlastiti neuspjeh, lijenost, bijedu

i da, vjerujem da uz veliku dozu optimizma, rada i znanja čovjek može daleko dogurat u svojim vizijama, neki će radit za 3 i pol mjesečno i kukat, neki su snalažljivi i uvijek će tražit nešto bolje, možda će naći mjesto pod suncem možda ne, u svakom slučaju bolje je probat nego prekriženih ruku njurgat...

toliko od mene, ne da mi se više kokodakat, i tako je ovo otišlo debelo u off topic...
Back to top
View user's profile Send private message
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 30.09.2007 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

for the record, IMHO, ono nije palgijat Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 30.09.2007 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e keko, keko..
posvadija si Zagreb i Split

Laughing

PS. glas za "nije plagijat" tezu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 30.09.2007 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:
e keko, keko..
posvadija si Zagreb i Split

Laughing

PS. glas za "nije plagijat" tezu


Laughing Laughing Laughing

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 30.09.2007 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
logo za split boat show mi izgleda totalno generički (najbukvalnije rečeno "stav `ti men brod") koji ima tek minimalnu dozu stilizacije.. moje mišljenje je da je logo toliko loš koliko je sav dizajn loš u splitu (nešto na razini slobodne dalmacije).. tako da me ni nečudi da si uspio iskopat nešto što bi moglo izgledat kao ovaj logo..

ne smatram ovo plagijatom, ali mislim da si načeo dobru temu


E sory, al ovo je totalno bezobrazno napisano. Ako imaš svoje mišljenje, nemoj pretpostavljat da je superiornije od tuđega. U najboljem slučaju osoba može biti u pravi 40% vremena, tako da nema smisla bahatit se ovako.

Logo croatia boat show-a je meni npr. predobar. Zanimljiv, dinamičan, čist u uredan. Izgleda vrlo profesionalno složen. Iz 3 linije možeš skužit da se radi o pili od jahte, npr. Ovaj drugi, indijski mi je sranje. Taj mi izgleda kao da ga je srednjoškolac napravio. Crvena linija može bit ribič a može bit i surfbard, al na brod ne liči. Itd.

Uglavnom, da skratim, imajte obzira prema drugima kad komentirate, i nemojte pokušavat izliječit frustracije svađom na forumu, to nikome neće dignut plaću. Ako vam je teško dobit normalnu cifru u Splitu npr. organizirajte se u Ceh, i složite službeni cijenik i držite ga se. Na primjer.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 30.09.2007 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej uopće nije sve u lovi.. ljudi koji to rade za lovu imaju uredne cijene i tu postoje nekakva pravila - ali stvarno mi se ne da sad o tome.. i btw 90% sam u pravu - nažalost

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 30.09.2007 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

90% si u pravu?
na koju temu to?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 30.09.2007 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je logo od Croatia boat showa totalno ok.

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 01.10.2007 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
90% si u pravu?
na koju temu to?


na uglavnom sve što sam napisao.. ali neću se više kurčit Smile
brzoplet sam kad pišem o nekim stvarima koje ne volim

i meni je isto bolji logo od croatia boat show-a nego ovaj indijski

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.10.2007 07:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
logo za split boat show mi izgleda totalno generički (najbukvalnije rečeno "stav `ti men brod") koji ima tek minimalnu dozu stilizacije.. moje mišljenje je da je logo toliko loš koliko je sav dizajn loš u splitu (nešto na razini slobodne dalmacije).. tako da me ni nečudi da si uspio iskopat nešto što bi moglo izgledat kao ovaj logo..

ne smatram ovo plagijatom, ali mislim da si načeo dobru temu



od tvoje bezobrazne izjave najviše me zanima što ti se ne sviđa kod slobodne dalmacije ?
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 01.10.2007 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni naš izgleda puno bolje!
i nije sigurno plagijat.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group