Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mijenjam.hr
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 08:46    Post subject: mijenjam.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko je stvari koje vas okružuju, a koje su vam dosadile? Ne znate što učiniti s poklonom koji već imate ili koji vam se ne sviđa? Uselili ste k partneru i shvatili da imate mnogo istih stvari, a premalo kvadrata? Koliko puta ste se našli u situaciji da nešto kupite i da ubrzo shvatite kako to uopće ne koristite već samo skuplja prašinu negdje u kutu? Pasionirani ste kolekcionar sa željom da upotpunite svoju zbirku? Ili jednostavno tražite dobru zabavu surfajući po Internetu?

Ako ste se prepoznali u kojem od ovih pitanja, dobrodošli na stranicu www.mijenjam.hr

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 04.05.2007 11:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra ideja, i ja sam razmišljao o takvom projektu. Evil or Very Mad

Nekako su mi prenatrpani elementi na stranici, pretjerao si s onim flash reklamama na desnoj strani, malo se primiri s tim, u početku trebaš napraviti to da dobiješ što više korisnika.

Glupo mi je ograničenje na dužinu korisničkog imena (<6), nakon poslane registracije ne treba ponovno pokazivati praznu formu već ispiši podatke, ponudi to kao stranicu za ispis.

Nisam išao unositi ništa za trampiti, pa ne znam da li je obavezan unos Mijenjam za, ali bilo bi dobro kad bi postojala opcija 'Mijenjam za bilo što' pa da ti ljudi ponude nešto iz svoje kolekcije. Tako bi se pospješila razmjena jer je veća mogućnost da će se spojiti trampaši nego kad nudiš određeni predmet za baš određeni predmet.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica je još u beta verziji tako da će se još nadograđivati i poboljšavati.

Hvala na prijedlozima Smile

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:

Glupo mi je ograničenje na dužinu korisničkog imena (<6)


To vrijedi za lozinku, kad se registriraš moraš upisati barem 6 znakova ili više

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 04.05.2007 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kul ideja,
no mislim da zbog prevelikog broja oglasa (bannera) u samom startu kada baza korisnika ne postoji će u samom startu rezultirati time da se na taj web neću tako brzo vratiti.
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 04.05.2007 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Skyward wrote:

To vrijedi za lozinku, kad se registriraš moraš upisati barem 6 znakova ili više


Nije, baš mi je javilo za korisničko ime. Lozinka je sigurno imala barem 6 znakova jer sam utipkao default lozinku koju inače koristim za testiranje. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ylodi wrote:
Skyward wrote:

To vrijedi za lozinku, kad se registriraš moraš upisati barem 6 znakova ili više


Nije, baš mi je javilo za korisničko ime. Lozinka je sigurno imala barem 6 znakova jer sam utipkao default lozinku koju inače koristim za testiranje. Smile



Da, isto minimalno 6 znakova i za username, al stavit cu da bude 4 Very Happy

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 04.05.2007 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

komentiram samo dzajn.. ideja za logo je ok ali mi fali malo stilizacije koja bi se uklopila u nekakve novije standarde (iako ne volim web 2.0 šablone, mislim da bi takve stvari u ovom slučaju osvježile dizajn).. malo su mi "prestrogi" ovi oblici, strelice u backgrund-u i sl.. mislim da bi trebalo se irgat sa svim onim filterima u ps-u i dat sajtu malo "prozračniji" izgled.. typo mi isto nije najbolje uklopljen, mislim da je na većini mjesta predimenzioniran.. i fali nekakva hijerarhija u svemu tome
ova crna pozadina tako bode oči.. baš kolje dizajn

Sviđa mi se kako si uklopio bannere

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za web 2.0 imaš pravo, a i za neke druge stvari. Stranica je još u BETI pa će imati još
zahvata na dizajnu.

Hvala na komentaru Very Happy

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
EMI141



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 42

PostPosted: 04.05.2007 14:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PA TO SAM CEKA CILI ZIVOT Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Dobar posao, jedva cekam da se prosiri Cool
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 04.05.2007 15:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mijenjam.hr/index.html?showPage=swapDisplay&id=43
http://www.deviantart.com/deviation/37044292/
Rolling Eyes

logo mi je simpatičan.
na nekim rounded uglovima fali anti-alias.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 04.05.2007 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:

na nekim rounded uglovima fali anti-alias.


pari mi kao da je gif.. probaj koristit prozirni png.. i meni to malo bode oči

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 15:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
http://www.mijenjam.hr/index.html?showPage=swapDisplay&id=43
http://www.deviantart.com/deviation/37044292/
Rolling Eyes


Ovo gore je vjerojatno kolega stavio za probu ali nije izbrisao Evil or Very Mad

Dohvatit ću ga ja Very Happy

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 04.05.2007 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
nel`chee wrote:

na nekim rounded uglovima fali anti-alias.


pari mi kao da je gif.. probaj koristit prozirni png.. i meni to malo bode oči


Da naslovi, box narančaste boje, rubovi su loši, sredit ću Very Happy

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 04.05.2007 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok ako je proba Wink

ma ne treba PNG ako znas kakva je pozadina, samo ukljucis matte.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 07.05.2007 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
kul ideja,
no mislim da zbog prevelikog broja oglasa (bannera) u samom startu kada baza korisnika ne postoji će u samom startu rezultirati time da se na taj web neću tako brzo vratiti.


To je tvoje mišljenje ali već na početku imamo neke firme koje se žele oglašavati, pa..

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 07.05.2007 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super ideja! Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 07.05.2007 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
super ideja! Very Happy


Very Happy

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 09.05.2007 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znači, ako imate kakve prijedloge, uvidite neke nelogičnosti javite...

Registracija i trampanje je besplatno, a uvijek se može naći nešto za trampanje. Cool

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 09.05.2007 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Skyward wrote:

To je tvoje mišljenje ali već na početku imamo neke firme koje se žele oglašavati, pa..


Prevelik broj oglasa odbija korisnike. Ako nemaš korisnike firmama se oglašavanje neće isplatiti. Firme neće oglašavati. Zatvoren krug, treba ga postepeno širiti, ti si na početku prejako stisnuo. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 09.05.2007 15:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ali zašto bi nekome smetale reklame Crying or Very sad

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 09.05.2007 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je web ok al mi ovo crno sa lijeve i desne strane ne pase nikako... nije mi jasno zasto crno kad je cijeli web nekako vesel...
ove strelice bi malo drugacije napravio... preoštre su naprema zaobljenim blokovima pa previse bodu u oci...

inace web je sasvim solidan Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 13.05.2007 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
meni je web ok al mi ovo crno sa lijeve i desne strane ne pase nikako... nije mi jasno zasto crno kad je cijeli web nekako vesel...
ove strelice bi malo drugacije napravio... preoštre su naprema zaobljenim blokovima pa previse bodu u oci...

inace web je sasvim solidan Smile


Ovaj crni dio se može uvijek malo smanjiti na nebude toliko uočljiv... što se strelica tiče trebaju se srediti. Very Happy

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
mturkov5



Joined: 24 Mar 2006
Posts: 216
Location: Rijeka

PostPosted: 13.05.2007 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobra ideja u vezi stranice! prijedlog: mogao bi još ubacit rss za kategorije Razz

_________________
pričaj ruci, faca te ne sluša!
Cro RSS
Back to top
View user's profile Send private message
1sthing



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 67

PostPosted: 13.05.2007 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

molim te slusaj, nezelim te nicim uvrediti, zato slusaj: kao prvo lejaut ti uopste nie lep, nie juzer frendli, elementi nepovezani, raspored nema nikakvog smisla, boja smrdi.. sve deluje mnogo jeftino i bezveze ... no off Embarassed ... uglavnom ako nista drugo, sredi malo nesemanticki ?istipkan? kod, nedozvoli bre da ovako dobra ideja (domena) pati Angel drzi se dobro molim te, drzim ti fige Wink

_________________
Best Greetings!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group