Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Promo-Set design

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
npantic



Joined: 01 Oct 2006
Posts: 7
Location: Velika Gorica

PostPosted: 07.05.2007 09:04    Post subject: Promo-Set design Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

Design studio Promo-Set redizajnirao je Web stranice:
www.promo.hr

Comment and Critique! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 07.05.2007 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prezbrčkano mi je dok svi elementi stranice ulijeću na svoja mjesta na početku. Ja bi uzeo jedan dominantan element, recimo ono sunce ili leptira ili logo i njega animirao, a ostatak sajta nek se pojavi malo decentnije, neki fade in možda. Layout mi se sviđa.

I super mi je skrol kod referentne liste Very Happy nikad kraja ...

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 07.05.2007 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gumbovi na kontaktu, onaj telefon i povecalo - kad maknes misa s njih nestanu i opet se pojave...

A gumbovi s desne strane kad je mis roll out nemaju moving prema nazad loše rijeseno.

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 08.05.2007 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shuba wrote:


I super mi je skrol kod referentne liste Very Happy nikad kraja ...


Bas!

Sta znaci ta referentna lista? Ovome sam napravio web stranicu, ovome sam slozio logo, ovome posjetnicu...

Gdje su radovi? Gdje je dokaz?

Evo idem bas napravit update referentne liste i stavit cu popis svih firmi s cijim sam djelatnicima bio na kavi....

Ma bljak...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Jay-S
Guest





PostPosted: 08.05.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

Skyward wrote:
Gumbovi na kontaktu, onaj telefon i povecalo - kad maknes misa s njih nestanu i opet se pojave...

A gumbovi s desne strane kad je mis roll out nemaju moving prema nazad loše rijeseno.


X3, btw, mislim da je font jako loš, moglo se to sve i bolje izvest...
Back to top
npantic



Joined: 01 Oct 2006
Posts: 7
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.05.2007 08:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala vam na komentarima!
Problem sa resetirajucim gumbicem cemo pokusati rijesiti kad dodjemo do daha.

Sto se tice referentne liste: sve su to stranke s kojima radimo/radili smo im nesto u poslijednih godinu dana. Radovi se mogu pregledavati odabirom kategorija na samom vrhu stranice. Same Web stranice su koncipirane tako da ne pokazuju totalno sve uratke nego jeda njihov dio. Dobar dio tih uradaka se može vidjeti i u našem PDF katalogu-download kataloga.

Ponavljam, za svaku firmu koja je navedena na referentnoj listi postoji uradak (web, letak, katalog itd.) koji je realiziran

... stoga molim da se ne pljuje po proizvodu necijeg dugogodisnjeg rada (rada tima ljudi)...

tnx
Nenad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 09.05.2007 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorri ovo je preloše.. izgleda kao da je netko veoma nasilno ugurao estetiku grafičkog dizajna ranih 90-ih u okvir flash website-a i detalja web 2.0 estetike.. totalno loš spoj medija, tehnologije i dizajna

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 09.05.2007 12:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

npantic wrote:
Radovi se mogu pregledavati odabirom kategorija na samom vrhu stranice.


Vidis to uopce nisam uocio :]

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
npantic



Joined: 01 Oct 2006
Posts: 7
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.05.2007 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
sorri ovo je preloše.. izgleda kao da je netko veoma nasilno ugurao estetiku grafičkog dizajna ranih 90-ih u okvir flash website-a i detalja web 2.0 estetike.. totalno loš spoj medija, tehnologije i dizajna


Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, smatram da je site korektan i obraća se točno ciljanoj skupini kojoj i treba. Ne pretendira ne visoku estetiku jer je fokus realnost - jednostavni prikaz informacije i proizvoda kojie stranka nudi, upakirano u solidno, moderno sučelje.

Pogreške tehnološkog i estestkog karaktera nisu nemoguće, zato bi ovakav forum trebao i poslužiti.

Hvala na komentaru!
Pozdrav,
Nenad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 09.05.2007 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej nemoj ovo shvatit osobno.. jedini konstruktivni komentar koji bi ti mogao dati je da napraviš skroz nanovo sve jer cijela estetika mi se ne sviđa jer sa ovim se samo podilazi skoro opće prihvačenim lošim ukusom klijenata..

znam da se i od takvih klijenata mora živit i zarađivat ali moj osobni opći stav je da bi dizajn trebao biti "progresivan" - da se educira i navuče klijente na suvremeniji i kvalitetniji pristup dizajnu.. koji u krajnju ruku je korisniji i za njih i za vas

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
npantic



Joined: 01 Oct 2006
Posts: 7
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.05.2007 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
ej nemoj ovo shvatit osobno.. jedini konstruktivni komentar koji bi ti mogao dati je da napraviš skroz nanovo sve jer cijela estetika mi se ne sviđa jer sa ovim se samo podilazi skoro opće prihvačenim lošim ukusom klijenata..

znam da se i od takvih klijenata mora živit i zarađivat ali moj osobni opći stav je da bi dizajn trebao biti "progresivan" - da se educira i navuče klijente na suvremeniji i kvalitetniji pristup dizajnu.. koji u krajnju ruku je korisniji i za njih i za vas



Sajt se nemože napraviti skroz nanovo - mi smo komercijalna firma sa strogim gudelieneom. Za ono što smo svi koncenzusom utvrdili da je optimum i odobrili vrijeme izrade, ljudi su realno bili plaćeni i vrijeme je realno prolazilo. Proizvod ide na tržište, a tržište će reći svoje.

Što se tiče kozmetičkih preinaka i poboljšanja to svakako da.

Klijente nije moguće educirati - to jest mala tvrtka to ne može. Mušterija je uvijek u pravu. Svaki čovjek ima svoj nivo percepcije estetike. Netko je čak i ne percipira, već su mu bitni drugi parametri. Mušteriji se treba dati proizvod na njegovom nivou percepcije inače ga neće prihvatiti, a samim time ni publika proizvod neće vidjeti.

Shvaćam što hoćeš reći, i sam sam se jedva pomirio sa politikom estetskog "nenabrijavanja" - ionako je to manje više idealizam - trendove diktiraju veći igrači, a naš je zadatak da trenda skoro i pa nema - uslužno i prilagodljivo svakome...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tokage



Joined: 04 Nov 2005
Posts: 5

PostPosted: 09.05.2007 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.inspiracija.com

_________________
People ignore design that ignores people.— Frank Chimero
http://www.damirpolutranko.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 09.05.2007 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo po malo.. iako možda edukacija i nema smisla kod "sitnih riba" ali dobro bi ti došlo da napraviš nešto što je reprezentativnije i na višem estetskom nivou - sa tim privuči "veće ribe" i s vremenom doći do nekog nivoa kad nećeš morat podilazit klijentima u tolikoj mjeri.. been there done that.. malo po malo stvari se mogu promjenit na bolje

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
npantic



Joined: 01 Oct 2006
Posts: 7
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.05.2007 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
malo po malo.. iako možda edukacija i nema smisla kod "sitnih riba" ali dobro bi ti došlo da napraviš nešto što je reprezentativnije i na višem estetskom nivou - sa tim privuči "veće ribe" i s vremenom doći do nekog nivoa kad nećeš morat podilazit klijentima u tolikoj mjeri.. been there done that.. malo po malo stvari se mogu promjenit na bolje


Razumijem, ali ja smatram ovo: ne treba nikog educirati o estetici, već dati svakom ono što voli. Npr. ajmo reć da je Klasična glazba J.S. Bacha "Hoch" i estitizirana itd itd. ... e sad uzmi ti to i daj nekom covjeku sa sela... nece on dozivjeti nikakvu estetsku emociju na to, mozda ce na osnovu nekih "arhetipova" i imati neki odnos prema toj muzici, ali njemu ce se neki narodnjak vjerojatno više svidjeti i proizvesti veće emocije.

To ne znači da je on išta lošiji čovjek od onoga što sluša muziku proglašenu od viših struktura kao "Hoch"...niti znači da je narodna muzika loša u globalu.

Zato komercijalni dizajn koji puca na široke mase mislim treba biti neutralan...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
j_a_w_s



Joined: 26 Apr 2007
Posts: 13
Location: Rijeka

PostPosted: 09.05.2007 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Tekst se tesko cita
2. Nebo trza
3. Ono "padanje" leptira, telefona i povecala iritira
Back to top
View user's profile Send private message
npantic



Joined: 01 Oct 2006
Posts: 7
Location: Velika Gorica

PostPosted: 09.05.2007 18:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

j_a_w_s wrote:
1. Tekst se tesko cita
2. Nebo trza
3. Ono "padanje" leptira, telefona i povecala iritira


1. Huh da tu ima mali problem u renderiranju teksta a i dosta je sitan, a da je veliki malo se gubi na "eleganicji" vidjet ćemo dal se tu sta šta da popravit

2. Točno, ima dva ili tri segmenta gdje nebo baš trzne, mislim da je to zbog prebrzog konstantnog skrolanja (i inace takva skrolanja slika nisu pre zahvalna Sad )

3. Da, to je već rečeno, popravit će se to!

Hvala na pomoći!
Nenad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group