Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Zašto koristite mac?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.05.2007 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
ustvari neznam zasto se ljudi prepiru.
ako neznate nista o racunalima i ne zanima vas jer imate pametnijeg posla, ako neznate sto znace pojmovi kao sto su registry, kernel... i ako neznate za sto sluze naredbe poput: mount, chmod itd onda se odma sada odma primite mamu ili tatu za rukicu i krenite do obliznjeg mac "centra".



uuuuuuuuuuu ladies aaanddd gentlemaaaann we have a gamer in the house...
kladim se da nemas vise od 16 godina, sto opravdava tvoje razmisljanje.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.05.2007 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
@4thshadow
slicnim putem sam isao i ja:
zx spectrum, amiga 600, PC 66Mhz, PC 233mmx, PC 50Mhz, PC, 1200Mhz, iBook, PC 2500Mhz, PC 4800Mhz...

a kaj je to "PC 66Mhz"?

učinilo mi se da si napisao "tko zna zna", ali iz ovog popisa hardvera - ispada da nemaš pojma...

btw, moj prvi pc (da se ne šamaramo formulacijama tipa - ibm pc at kompatibilno računalo) bio je baziran oko 486 SX procesora na 25 MHz (sx je bila oznaka za intelove 80486 procesore bez FPU-a).
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.05.2007 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry.

@lekke

momentalno svakodnevno koristim (nerjetko u isto vrijeme):
Adobe Photoshop CS3
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Word 2007
MSN Messenger (fkors Wink )
Flash MX CS3 Professional
Zend studio 5.5 (kad trebam)
3D Studio max 9
za video Premier i after effects (stari)


koristim kaspersky antivirus 6, nemam firewall (kao i svi normalni ljudi kojima je gateway router)

browsam sa Firefoxom

Ljudi koji kazu da imaju maca zato sto na ne postoje za njega virusi, siguran je, bla bla bla... su ljudi koji neznaju ama bas nista ili jako malo o operativnim sustavima pa se neznaju zastititi.

ja reinstaliram windowse svakih 18 mjeseci, i to najcesce kad kupim novi komp, za instalaciju i podesavanje securitya mi treba max 2 sata i nakon toga sam siguran kao i bilokoji mac user.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.05.2007 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Jeezus F Kryst wrote:
@4thshadow
slicnim putem sam isao i ja:
zx spectrum, amiga 600, PC 66Mhz, PC 233mmx, PC 50Mhz, PC, 1200Mhz, iBook, PC 2500Mhz, PC 4800Mhz...

a kaj je to "PC 66Mhz"?

učinilo mi se da si napisao "tko zna zna", ali iz ovog popisa hardvera - ispada da nemaš pojma...


to znaci da sam kupio komp koji je imao intel proc na 66 mhz, kad si stisnuo tipku "TURBO" onda je skocio na 100Mhz, istinita prica.

malo skaces sam sebi u usta kad kazes da ispada da nemam pojma, a postavljas pitanja kao sto su "a kaj je to "PC 66Mhz"?"

LOL

Last edited by Jeezus F Kryst on 15.05.2007 10:12; edited 1 time in total

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 15.05.2007 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
a kaj je to "PC 66Mhz"?

učinilo mi se da si napisao "tko zna zna", ali iz ovog popisa hardvera - ispada da nemaš pojma...

btw, moj prvi pc (da se ne šamaramo formulacijama tipa - ibm pc at kompatibilno računalo) bio je baziran oko 486 SX procesora na 25 MHz (sx je bila oznaka za intelove 80486 procesore bez FPU-a).

Bitno da se PC usere proziva za penis envy, i sl Razz

Tempted sam da lockam topic for obvious reasons. On the other hand, pase mi citat pizdarije dok pijem kavu ujutro LeaveMeBe
Dragi Teen, jesam ja normalna?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.05.2007 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:

to znaci da sam kupio komp koji je imao intel proc na 66 mhz, kad si stisnuo tipku "TURBO" onda je skocio na 100Mhz, istinita prica.

malo skaces sam sebi u usta kad kazes da ispada da nemam pojma. Cool

jaooo... kak si sladak...
Smile

pitanje je bilo - koji proc.
obzirom da to nisi shvatio:

http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29

no, ako nisi troll - ispričavam se.
onda si samo glup.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 15.05.2007 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ček, ček, još nije niko spomenuo hitlera!

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.05.2007 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Tempted sam da lockam topic for obvious reasons. On the other hand, pase mi citat pizdarije dok pijem kavu ujutro LeaveMeBe
Dragi Teen, jesam ja normalna?

tja, da si obrisao prvi OT - kafu bi morao piti uz jutarnji.hr...
a i jutro je već prošlo, pa lock nije nezanimljiva ideja.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.05.2007 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw, hitler.
Razz
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.05.2007 10:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram priznati da zyt uvijek zna fino zasladiti topic umro za na "dragi Teen..." Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.05.2007 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

pitanje je bilo - koji proc.
obzirom da to nisi shvatio:
no, ako nisi troll - ispričavam se.
onda si samo glup.


ROFL

ja sam shvatio, ali neznam sto ti nisi shvatio u "PC 66Mhz".
ili si mozda mislio da sam imao AMD-a na 66 Mhz?? Laughing

evo da ti jos pomognem jer vidim da se ne snalazis u terminologiji

Megahertz: One million radio waves, or cycles, per second. Equal to one thousand Kilohertz. The abbreviations used are: GHz, MHz, KHz, and Hz

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.05.2007 10:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
ja sam shvatio, ali neznam sto ti nisi shvatio u "PC 66Mhz".
ili si mozda mislio da sam imao AMD-a na 66 Mhz?? Laughing

pa stvarno se zakopavaš:
amd k5 na 66:
http://www.sortprice.com/reviews/AMD_K5_75_66MHz_Processor_OEM
468 dx2 na 66:
http://www.intel.com/design/intarch/intel486/index.htm
pentium na 66:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pentium

bože...
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.05.2007 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di ti zivis? ne, nemoj mi reci, mogu si misliti.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 15.05.2007 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

već je napisana hrpa gluposti na ovom forumu ... pitanje je bilo upućeno ljudima koji koriste mac - zašto ga koriste ...

Ekipa koja koriste pc i misle da su uhvatili boga za jaja jer su dobili brzi super turbo stroj za 3 puta manje para od glupih mac snobova - dajte se skinite sa topica ako nemate što pametno za reć...

Mac je premium pc, uvijek je bio. Ne treba svakom, nekom ide na živce ... Činjenica je da je uvijek bio ispred svog vremena, da je odavno prepoznat kako najinventivnija kompanija na svijetu http://www.businessweek.com/magazine/content/06_17/b3981413.htm

Uvijek imitirani, nikad ih nitko nije uspio skinuti do kraja i iskopirati njihov uspijeh ... najjednostavnije je objašnjenje to šti su valjda jedina kompanija na svijetu koja radi i software i hardware na kojem će se taj soft vrtiti. Imaju ponajbolje dizajnere, imaju viziju i folozofiju i imaju stevea jobsa. karizmu koju nema nitko u dolini ... i da imaju predobar marketing, al marketing bez proizvoda ne prolazi ...

...

osobno bi mi bilo dovoljno da vidim kako proizvod izgleda (designwise) kakvi su materijali i pristup pa da zaključim da je bolji proizvod, sad imam li ili nemam para za njega, tj. isplati li mi se uložiti u bolji proizvod je druga priča ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.05.2007 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad su tako dobri bas me zanima zasto ih ima samo 3% naspram 90% PC-a?!?

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 15.05.2007 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
kad su tako dobri bas me zanima zasto ih ima samo 3% naspram 90% PC-a?!?


već sam ti odgovorio da je apple na tržištima na kojima se natječe možda najjača kompanija ... dakle u kreativnim odjelima (video, film, grafika, muzika, umjetnost, edukacija, znanost ...)

ostatak su gameri i računovođe i određeni postotak ljudi koji preferiraju windowse zbog određenih specifičnih aplikacija ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 15.05.2007 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odabir Pc-a = sloboda odabira svog hardware-a.. Odabir Mac-a = nema slobode.. još to skupo platiš

Pardon nisam odgovorio n početno pitanje.. koristim Mac samo zato jer moram.. neki "standardi" ne znam zašto..

Da je Hitler danas živ vjerovatno bi koristio iMac Very Happy

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.05.2007 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
kad su tako dobri bas me zanima zasto ih ima samo 3% naspram 90% PC-a?!?

Smile
"pc" sačinjava par stotina manjih ili većih kompanija.
ako želiš da tvoje teze imaju smisla - usporedi ms dell-a, ibm-a, hp-a i apple-a.

jel ti stvarno vjeruješ da vodiš argumentiranu raspravu, ili si jedan od starih usera foruma koji je napravio novi nick samo za flejmanje?
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 15.05.2007 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
Odabir Pc-a = sloboda odabira svog hardware-a.. Odabir Mac-a = nema slobode.. još to skupo platiš

Pardon nisam odgovorio n početno pitanje.. koristim Mac samo zato jer moram.. neki "standardi" ne znam zašto..

Da je Hitler danas živ vjerovatno bi koristio iMac Very Happy


gle, ja sam se spasio odkad su me oslobodili slobode da radim usporedbe istih 100 napajanja ili matičnih ploča bezbrojnih tajvanskih garaža da bi sklopio što jeftiniji a "bolji" ružni, glasni stroj Rolling Eyes

btw prava sloboda je izbor OS-a ... biram OSX ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Blade



Joined: 15 Oct 2005
Posts: 73

PostPosted: 15.05.2007 11:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
kad su tako dobri bas me zanima zasto ih ima samo 3% naspram 90% PC-a?!?

Stvarno se pokušavam susdržati, ali ti stvarno nemaš pojma o čemu pričaš, a toliko si uporan.
Kao prvo Mac jest PC (personal computer). Druga stvar je da Apple proizvodi kompaktna računala, a ne samo operativni sustav kao Microsoft pa se natječe na sasvim drugačijem tržištu. A na tom tržištu je Apple drugi proizvođač računala na svijetu iza HP-a, i proteklih par godina se sve više približava tome da bude br. 1.
Da u Apple-u žele da se njihov operativni sustav vrti na svakoj kanti oni bi to napravili i tko zna kakav bi onda omjer bio usera windowsa i osx-a.
No to nije u skladu sa njihovom filozofijom niti težnjama, jer najlakše je napraviti jeftin proizvod , a teško kvalitetan.
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.05.2007 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo se oduzilo kao da diskutiramo o istospolnim brakovim Very Happy

ja sam jednostavno geek, a geekovi ne koriste mac. Cool

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.05.2007 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
ovo se oduzilo kao da diskutiramo o istospolnim brakovim Very Happy

ja sam jednostavno geek, a geekovi ne koriste mac. Cool


...i znaju prepoznati dobre strane sustava i lose, i ne umalovazavaju ostale sustave bez argumentiranih cinjenica..

tako da, mislim da nisi niti geek, niti gamer, bojim se da upadas u onih 90%, tajnica Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 15.05.2007 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
Jeezus F Kryst wrote:
ovo se oduzilo kao da diskutiramo o istospolnim brakovim Very Happy

ja sam jednostavno geek, a geekovi ne koriste mac. Cool


...i znaju prepoznati dobre strane sustava i lose, i ne umalovazavaju ostale sustave bez argumentiranih cinjenica..

tako da, mislim da nisi niti geek, niti gamer, bojim se da upadas u onih 90%, tajnica Very Happy


bojim se da ljudi koji ne vole Mac seru po samoj tehnologiji dok vi serete po nama samima - neznanje, kompleks kurca, tajnice.. koji je vama kurac ljudi

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.05.2007 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
:cosmos: wrote:
Jeezus F Kryst wrote:
ovo se oduzilo kao da diskutiramo o istospolnim brakovim Very Happy

ja sam jednostavno geek, a geekovi ne koriste mac. Cool


...i znaju prepoznati dobre strane sustava i lose, i ne umalovazavaju ostale sustave bez argumentiranih cinjenica..

tako da, mislim da nisi niti geek, niti gamer, bojim se da upadas u onih 90%, tajnica Very Happy


bojim se da ljudi koji ne vole Mac seru po samoj tehnologiji dok vi serete po nama samima - neznanje, kompleks kurca, tajnice.. koji je vama kurac ljudi


ti se jos nisi opredjelio na kojeg ces konja sjesti, pa bi bolje sutio Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 15.05.2007 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ak je pitanje u topicu bilo zakaj koristite mac, ne kuzim kaj se ovi PC korisnici javljaju uopce.. Kaj vas boli kita kaj mi "luzeri" koristimo mac. I ja imam doma PC, od 1992. Na macu radim poslovno od 1996. I jos uvijek imam PC doma i jos uvijek radim na Macu. I imam 32 godine i ne da mi se stalno petljat po kanti. Prosle me to kad sam imao 22. Puca mi patka za nadogradnju hardwera i za veci fps u Unrealu. Who cares.
I mac mi je puuuuno bolji zbog X razloga. Bar mi ventilator ne bruji ak nis drugo Smile
I zakaj se svi geekovi pale na guranje kad se spomene mac. Mozda zato jer je Mac cool a geekovi nisu Laughing
I dajte pustite nas na miru a vi se divite vasoj Visti.
I daj Zyt zakljucaj topic jer mane smisla ovo ja imam vecu kitu od tvoje i moj je tata jaci od tvoga...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group