Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pomoć oko ADOBE PHOTOSHOP 2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kristijan



Joined: 20 Apr 2007
Posts: 18

PostPosted: 15.05.2007 20:54    Post subject: pomoć oko ADOBE PHOTOSHOP 2 Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ima ngdje malo uputa o radu u njemu.recimo našo sam na ovoj stranici http://www.telfon.net/tutoriali/stapanje_fotografija.php ali ne mogu naći ovaj dio gdje treba namjestiti setings i molim ako neko ima iskustva o radu da mi se javi pa da mi pomogne.hvala svima
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 16.05.2007 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.webdesign.org/

tu imas sve sto ti treba.

have fun!

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kristijan



Joined: 20 Apr 2007
Posts: 18

PostPosted: 16.05.2007 15:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej hvala ti.Jel se ti kužiš u to?jel ti se mogu javit na private ako budem imo nekih pitanja?
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 16.05.2007 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

np, samo javi kaj trebas.

samo se nikad nemoj upisati na neki tecaj na primjer za web design (algebra itd. ).
niti jedan tecaj ne valja ama bas nista, pogotovo oni koji se upisuju u radnu knjizicu.
samo to izbjegavaj.

dobra knjiga i pristup netu je sve kaj ti treba.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kristijan



Joined: 20 Apr 2007
Posts: 18

PostPosted: 10.07.2007 22:06    Post subject: pozdrav Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej bog prijatelju.Jednom si mi bio dao ovu Web stranicu kad sam trazio nesto o photoshopu.Malo sam zapeo i vec par dana se mucim.Molim te pomozi mi!!!!aj probaj ako mozes napraviti ovo http://www.webdesign.org/web/photoshop/imageready-animation/old-movie-effect-exclusive-tutorial.12064.html jer ja zapnem na onom dijelu gdje treba ubacit crnu pozadinu i ne mogu dobit to.molim te pomozi.hvala
Back to top
View user's profile Send private message
pixie



Joined: 12 Sep 2006
Posts: 3

PostPosted: 17.10.2007 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ovo neka zezancija?!
pogotovo ovaj dio mi je dobar: " Što više slika dodate tj. više detalja, publika će duže gledati u vaš rad.
Ne zaustavljajte se samo na komponiranju fotografija dodajte koji efekt, MISLITE MALO, BE CREATIVE."

bash.. to je prava formula kako napraviti kitsch.. Very Happy

_________________
"form follows fun"
Back to top
View user's profile Send private message
madrasko



Joined: 17 Jan 2007
Posts: 21

PostPosted: 14.01.2008 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.tutorialized.com

tu su dobri tutorijali
Back to top
View user's profile Send private message
tomislaw



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 243
Location: Zagreb

PostPosted: 15.02.2008 21:29    Post subject: Re: pomo? oko ADOBE PHOTOSHOP 2 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Umm, PhotoShop 2. Imam ti ja negdi verziju 0.9 Smile
________
herb scales

Last edited by tomislaw on 07.02.2011 10:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
BitchL0rD



Joined: 28 Feb 2008
Posts: 38

PostPosted: 29.02.2008 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
np, samo javi kaj trebas.

samo se nikad nemoj upisati na neki tecaj na primjer za web design (algebra itd. ).
niti jedan tecaj ne valja ama bas nista, pogotovo oni koji se upisuju u radnu knjizicu.
samo to izbjegavaj.

dobra knjiga i pristup netu je sve kaj ti treba.


Ovakve izjave imaju ljudi koji su puni sebe i nisu previse socializirani a njihovo "samoucenje" dolazi do izrazaja tek kad pocnu raditi za nekoga sto su "ucili" gdje se odmah u startu vidi nedostatak razumjevanja radnog okruzja i procesa.
Prvi tecaj koji sam upisao je bio u Ivori, nakon njega upisao sam jos, i upisat cu jos bar 3-4, kako zavrsim tako upisem.

Zasto to radim kad mogu "sam" sve naucit, je zato sto mentor otkriva stvari koje nikad neces nac na netu bez obzira kojeg one stupnja znanja bile.
Uz to je i grupni rad, te upoznavanje novih ljudi i nova prijateljstva.
I naravno, uvjek svjeza kritika na rad od mentora i poticaj na bolje.

Usput ja sam na tecaju naucio crtat modele kuhinjskih aparata, mobitele, interiere, tuninge i slicno u photoshopu. Samo sam odlucio primjenit jedan dio teorije koje je mentor objasnio bez ikakvih tutorijala i bez ikakvih primjera.
Koliko ce ti trebat da to sma pocnes, puno vise...koliko ce ti trebat ako ti mentor ne pokaze primjer vec ti objasni kako sta u programu funkcionira - puno manje.

Za photoshop nisam nijedan tutorial rjesio, sve sam naucio na mentorovom objasnjenju - "kako sto funkcionira" a ne na tutorialima.
Sve krece od teorije i ideje a ne tutorijala.
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 29.02.2008 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BitchL0rD wrote:


Ovakve izjave imaju ljudi koji su puni sebe i nisu previse socializirani a njihovo "samoucenje" dolazi do izrazaja tek kad pocnu raditi za nekoga sto su "ucili" gdje se odmah u startu vidi nedostatak razumjevanja radnog okruzja i procesa.
Prvi tecaj koji sam upisao je bio u Ivori, nakon njega upisao sam jos, i upisat cu jos bar 3-4, kako zavrsim tako upisem.

Zasto to radim kad mogu "sam" sve naucit, je zato sto mentor otkriva stvari koje nikad neces nac na netu bez obzira kojeg one stupnja znanja bile.
Uz to je i grupni rad, te upoznavanje novih ljudi i nova prijateljstva.
I naravno, uvjek svjeza kritika na rad od mentora i poticaj na bolje.

Usput ja sam na tecaju naucio crtat modele kuhinjskih aparata, mobitele, interiere, tuninge i slicno.
Koliko ce ti trebat da to sma pocnes, puno vise...koliko ce ti trebat ako ti mentor ne pokaze primjer vec ti objasni kako sta u programu funkcionira - puno manje.

Za photoshop nisam nijedan tutorial rjesio, sve sam naucio na mentorovom objasnjenju - "kako sto funkcionira" a ne na tutorialima.
Sve krece od teorije i ideje a ne tutorijala.



What a piece of BS..

Samo se sjetim jednog frenda kojem u knjizici pise "web dizajner" jer je zavrsio "to", jedini problem je sto sam mu ja napravio u par sati zavrsni rad. Prvo me pitao da mu malo poboljsam, ali kad sam vidio sta je napravio definitivno je bilo lakse ici nanovo. A da ne pricam da sam mu preko msn-a odgovarao na pitanja kad je bio na ispitu, jer jednostavno nije imao blage veze.

Kvalitetan web dizajner je takav sa ili bez tecaja, tecaj te sigurno nece napravit dobrim, nece ti ni otezat ali vecina ljudi koji su web dizajneri(kvalitetni) imaju "tecajeve" svakodnevno, svaki put kad upale komp pocinju njihovi tecajevi, svakdnevno se moraju informirat o tim tehnologijama... i kako bi rekao jedan moj frend CSS nije tehnologija CSS je nacin zivota.... a nacin zivota se nemoze naucit na tecaju!

A sve, bas SVE se moze naci na netu, samo od onih koji idu na tecajeve niti ne ocekujemo da to mogu naci na netu.

Uglavnom to je moje misljenje, kao i u zivotu ima boljih i losijih tecajeva, isto tako siguran sam za neke stvar i neke ljude da mogu bit korisni, ali ako ti nemas tu volju u sebi da naucis i bez tecaja onda nece to nikad biti ono pravo!!

Naravno sve je IMHO Very Happy haha
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group