Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
9a5bdd osobna web stranica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
svetac



Joined: 16 May 2007
Posts: 9
Location: Zagreb

PostPosted: 16.05.2007 17:01    Post subject: 9a5bdd osobna web stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,
završio sam svoju web stranicu www.palcic.hr/9a5bdd koja nije komercijalna al svejedno me zanimaju vaša mišljenja. Trudio sam se da bude što jednostavnijeg i funkcionalnijeg dizajna te u korak s dostignućima moderne tehnologije Smile
Svaki dobronamjeran savijet i prijedlog je i više nego dobrodošao. Eto toliko.
Lijep pozdrav i hvala svima koji odvoje malo vremena i bace oko na njih.
Ivan
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 16.05.2007 18:46    Post subject: Re: 9a5bdd osobna web stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

svetac wrote:
u korak s dostignućima moderne tehnologije Smile

ovo mi zvuči kao reklama nekog wannabe web design studija Laughing

nije loše, samo poradi na dizajnu samog sadržaja. to što imaš layout ne znači da si gotov, sad treba malo urediti naslove, margine i paddinge, liste linkova... zasad taj dio izgleda bezveze.

ime stranice je kombinacija slova i brojki za koju ti treba više vremena da bi pročitao nego neku smislenu riječ, a ti si je još rotirao - to je tlaka i nije "funkcionalno". imaš iznad antene mjesta pa tamo stavi naslov, ako već mora biti na slici. mada bi se meni više sviđao s lijeve strane izbornika.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 16.05.2007 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aj barem negira sve web 2.0 šablone.. iako cijeli dizajn mi nije nešto posebno..

uglavnom slažem se sa svim komentarima sa nel.. pogotovo u vezi naziva domene.. ne mora vam se isto zvat kao i radio.. uglavnom nađi nešto lakše pamtljivo

na mac-u ne vidim kakav je scroller ali postoje cake u javi da ga napraviš da uopće ne koristi sistemske forme - nego sam napraviš svoj image za scroller

Naravno najvažnija stvar sredi sami content.. hijerarhija, sustav boja, borderi, headline-ovi.. ne bi bilo loše da thumbove u galeriji napraviš da budu jednakostranični kvadrati a ne pravokutnici.. urednije će izgledat na thumb-u.. i sve skupa bi trebalo izgledat malo urednije i unificiranije

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
svetac



Joined: 16 May 2007
Posts: 9
Location: Zagreb

PostPosted: 16.05.2007 19:26    Post subject: Re: 9a5bdd osobna web stranica Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
ime stranice je kombinacija slova i brojki za koju ti treba više vremena da bi pročitao nego neku smislenu riječ, a ti si je još rotirao - to je tlaka i nije "funkcionalno". imaš iznad antene mjesta pa tamo stavi naslov, ako već mora biti na slici. mada bi se meni više sviđao s lijeve strane izbornika.


to i je i nije ime stranice. naime radi se o pozivnoj oznaci koju ima svaka amaterska radio stanica u svijetu. slažem se s tobom kad kažeš da je zarotirano tlaka za čitat ali kak se ista stvar spominje više put na samoj stranici i kak hobisti koji dolaze na stranice znaju o čemu se radi funkcija taj "svojevrsni" logo ima čisto estetsku funkciju na tom mjestu. Nije loša ideja da stavim to s lijeve strane izbornika no tu se javlja problem da ako npr. dodam dvije nove stranice s nekim sadržajem uz ove postojeće, tada bi jednostavno navigacijski izbornik prelazio preko toga. u svakom slučaju hvala na komentaru. potrudit ću se da bude još bolje, pa me možda koji web design studio angažira Laughing Laughing Laughing

Dead Man wrote:
ne bi bilo loše da thumbove u galeriji napraviš da budu jednakostranični kvadrati a ne pravokutnici.. urednije će izgledat na thumb-u.. i sve skupa bi trebalo izgledat malo urednije i unificiranije


tnx, uopće mi nije palo napamet. to je na prvom mjestu spiska "za promjeniti"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group