Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Cestitke Irfane

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 22.05.2007 08:54    Post subject: Cestitke Irfane Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://dzonlic.blogspot.com/2007/05/fotobih.html
U organizaciji Asocijacije za umjetničku fotografiju u BiH i Foto grupe "Art 7" Zenica u Muzeju grada Zenice je otvorena izložba bosanskohercegovačke fotografije "FotoBiH 2007. - Ovo je godišnja izložba fotografije, kojom se fotografija vratila u likovnu i umjetničku scenu BiH, kazao je Ozren Božanovi, predsjednik Asocijacije za umjetničku fotografiju u BiH, koji je sa direktorom Muzeja grada Zenice Muhamedom Bajramovićem otvorio izložbu. Selektor izložbe Tošo Mitaševski, majstor fotografije iz Sarajeva je od 451 pristigle fotografije 102 autora iz cijele BIH odabrao 141 fotografiju 68 autora.Prvu nagradu za kolekciju osvojio je sarajevski modni fotograf Vlado Soldo, drugu nagradu Majda Turkić, treću Šefik Šačirović, dok su pohvale za kolekciju dobili Irfan Brković, Irena Hujdur i Stela Kapidžić. Prvu nagradu za fotografiju osvojio je Irfan Brković za fotografiju "Na planini1", drugu nagradu Alen Dobrić za "Fokus", dok je treću nagradu dobila Armina Žigo, novinar Dnevnog avaza, za "Drugove". Pohvale za fotografiju dobili su Nada Mukić za "Ribare", Igor Sivjakov za "Punim jedrima naprijed" i Monika Andrejaš za "Šibenik".
eto nisam ni znao do danas,jako mi je drago,fotografije putuju i pricaju svoju pricu,
vec davno su se odvojile od nas,volio bih znati koje su bile u kategoriji kolekcije,
Bravo majstore,samo sibaj dalje
mislim da je ovo slika koja je pobijedila,
http://www.mi3dot.org/gallery/work/17344/
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.05.2007 10:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pridružujem se čestitkama! Very Happy

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 22.05.2007 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
pridružujem se čestitkama! Very Happy

Takodjer!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 22.05.2007 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niksy wrote:
nel`chee wrote:
pridružujem se čestitkama! Very Happy

Takodjer!
uvijek za brata
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group