Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vlada.hr - pristupačnost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
EyezOnly



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 4

PostPosted: 24.08.2007 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sinisa wrote:
netko je napisao da je serif lakse citati nego sans ... sto je apsolutno tocno osim u slucaju kad imas serif na ekranu i kad su slova bez antialiasa.
dakle... nemojte brkat ekran i papir (oni koji brkaju Smile


e sinisa, a zakaj ti ne citas kaj je bilo tocno bilo napisano? Wink NHF

Serifni fontovi VS. sans serifnih - serifni fontovi se oslanjaju na detalje poput "kvačica" i bolji su za visoko kvalitetni ispis poput knjiga i časopisa, a čak su i istraživanja potvrdila da ljudi na papiru čitaju serifne fontove brže od sans serifnih. Za razliku od papira, istraživanja su opet pokazala da monitori nemaju mogućnost prikaza tih finih detalja te da se na monitorima brže čitaju sans serifni fontovi. (usporedbe radi, standardni monitori imaju prikaz od 80 do 100 dpi a papir može prikazati od 600 dpi za laserski ispis do čak 3000 dpi za ispis kvalitetnih magazina).

9r9a wrote:
ne pise nigdje.....koliko? 200.000?


Neš manje. 186 k kunića...

_________________
EyezOnly - objektivni okobac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je cca 100 000 preskupo
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.08.2007 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
to je cca 100 000 preskupo

zašto?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 12:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
9r9a wrote:
to je cca 100 000 preskupo

zašto?


kak mislis "Zasto?"?
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 24.08.2007 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Također mislim da nije preskupo... Koliko treba da košta vladina glavna stranica?

Stranica ima i sadržaja i servisa više već dovoljno da opravda cijenu + dosta dobro odrađeno (znam da se opnavljam al eto)

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 24.08.2007 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
kak mislis "Zasto?"?

kak mislis "kak mislis "Zasto?"?"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.08.2007 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
zytzagoo wrote:
9r9a wrote:
to je cca 100 000 preskupo

zašto?


kak mislis "Zasto?"?

Pa objasni zašto je preskupo. Na što su bačeni novci. Kako bi trebalo izgledati (i ne samo
vizualno) da bi po tvojoj procjeni vrijedilo te novce. Take some time, nije bad.

Hoćeš reći da sve što je napravljeno da bi vlada.hr site funkcionirao kako trenutno funkcionira
vrijedi 86k kuna?

Možda ne bi bilo loše da se i ti predstaviš, pa da te ostali mogu procjeniti na isti način na koji
ti procjenjuješ druge u svojih zadnjih nekoliko postova?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
9r9a wrote:
zytzagoo wrote:
9r9a wrote:
to je cca 100 000 preskupo

zašto?


kak mislis "Zasto?"?

Pa objasni zašto je preskupo. Na što su bačeni novci. Kako bi trebalo izgledati (i ne samo
vizualno) da bi po tvojoj procjeni vrijedilo te novce. Take some time, nije bad.

Hoćeš reći da sve što je napravljeno da bi vlada.hr site funkcionirao kako trenutno funkcionira
vrijedi 86k kuna?

Možda ne bi bilo loše da se i ti predstaviš, pa da te ostali mogu procjeniti na isti način na koji
ti procjenjuješ druge u svojih zadnjih nekoliko postova?


Ako se predtavim postat ce osobno, sto vjerujem da nije u redu. Fakini se grupno dopisuju pod nickom firme, sto je samo po sebi odraz neke samodopadnosti. ja sam ipak malo skromniji od toga. Mada kad bi vidio moje reference.....
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.08.2007 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
Ako se predtavim postat ce osobno, sto vjerujem da nije u redu. Fakini se grupno dopisuju pod nickom firme, sto je samo po sebi odraz neke samodopadnosti. ja sam ipak malo skromniji od toga. Mada kad bi vidio moje reference.....

Uz čestitke na uspješnom izbjegavanju argumentacije početne tvrdnje, čestitam i na uspješnom
ulasku na "not to be taken seriously" listu.

Čestitke i na jebenim (pretpostavljam) referencama, mada me za reference u potpunosti
zaboli ona stvar, ako nisi u stanju ni argumentirati nešto što govoriš.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
9r9a wrote:
Ako se predtavim postat ce osobno, sto vjerujem da nije u redu. Fakini se grupno dopisuju pod nickom firme, sto je samo po sebi odraz neke samodopadnosti. ja sam ipak malo skromniji od toga. Mada kad bi vidio moje reference.....

Uz čestitke na uspješnom izbjegavanju argumentacije početne tvrdnje, čestitam i na uspješnom
ulasku na "not to be taken seriously" listu.

Čestitke i na jebenim (pretpostavljam) referencama, mada me za reference u potpunosti
zaboli ona stvar, ako nisi u stanju ni argumentirati nešto što govoriš.


Uh al si prost!!!

Ja mislim da je stranica ruzna, to je moje misljenje.
Isto tako mislim da je preskupa.

Ako nije dozvoljeno iznositi vlastito misljenje, onda ovaj forum i nema bas nekog smisla.

Sa druge strane, traziti od mene da se predstavim u trenutku kad dobijete negativnu kritiku je bez veze. Tko tjera ljude da preuzmu zasluge za neki posao? Vjerojatno su ocekivali samo bezuvijetno divljenje.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.08.2007 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
Ja mislim da je stranica ruzna, to je moje misljenje.
Isto tako mislim da je preskupa.

Ako nije dozvoljeno iznositi vlastito misljenje, onda ovaj forum i nema bas nekog smisla.

Tako je. A kad nisi u stanju argumentirati svoje mišljenje, onda te se niti nema razloga
ozbiljno shvatiti.

9r9a wrote:
Sa druge strane, traziti od mene da se predstavim u trenutku kad dobijete negativnu kritiku je bez veze. Tko tjera ljude da preuzmu zasluge za neki posao? Vjerojatno su ocekivali samo bezuvijetno divljenje.

Ja nisam dobio nikakvu kritiku. Mene je samo zanimalo zašto je po tvom mišljenju vlada.hr
preskupo plaćena. Argumentirano. S neomediom nemam apsolutno nikakve veze.

Pitanje predstavljanja mi je sjelo k'o "kec na destku" nakon što sam vidio tvojih zadnjih
nekoliko postova, i način na koji razgovaraš s drugima. To što si naknadno editirao post
na vip.hr topicu ne mijenja ništa.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
9r9a wrote:
Ja mislim da je stranica ruzna, to je moje misljenje.
Isto tako mislim da je preskupa.

Ako nije dozvoljeno iznositi vlastito misljenje, onda ovaj forum i nema bas nekog smisla.

Tako je. A kad nisi u stanju argumentirati svoje mišljenje, onda te se niti nema razloga
ozbiljno shvatiti.

9r9a wrote:
Sa druge strane, traziti od mene da se predstavim u trenutku kad dobijete negativnu kritiku je bez veze. Tko tjera ljude da preuzmu zasluge za neki posao? Vjerojatno su ocekivali samo bezuvijetno divljenje.

Ja nisam dobio nikakvu kritiku. Mene je samo zanimalo zašto je po tvom mišljenju vlada.hr
preskupo plaćena. Argumentirano. S neomediom nemam apsolutno nikakve veze.

Pitanje predstavljanja mi je sjelo k'o "kec na destku" nakon što sam vidio tvojih zadnjih
nekoliko postova, i način na koji razgovaraš s drugima. To što si naknadno editirao post
na vip.hr topicu ne mijenja ništa.


Ja kruhom ti pistoljem!

O kakvim ti argumentima pricas, stranica je ruzna jer nije lijepa. Eto argumenta.

A admin konzolica koju koristis apsolutno me ne fascinira.
Topic je editiran samo zato jer sam naknadno shvatio da to nije lik koji je trebao replajati na to.

A da se sad malo ohladis od mene i probas testosteron izluciti negdje drugdje?
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 24.08.2007 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
A da se sad malo ohladis od mene i probas testosteron izluciti negdje drugdje?

dilanac.
super si btw.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
super si btw.


Ako je od srca, zahvaljujem, nisi ni ti los.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 24.08.2007 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako je naprosto predivno bit mod nekad
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
Ako se predtavim postat ce osobno, sto vjerujem da nije u redu. Fakini se grupno dopisuju pod nickom firme, sto je samo po sebi odraz neke samodopadnosti. ja sam ipak malo skromniji od toga. Mada kad bi vidio moje reference.....



Isprika još jednom zbog NEOMEDIA logina, njega sam napravio zbogo glasa za posao da ljudi odmah uoče koja firma ima uglas (umjesto da piše hbudin ili jediknight, moj omiljen online nick Smile

Dakle, pod NEOMEDIA nickom je Hrvoje Budin iz NEOMEDIE... Dodati ću u sig...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEOMEDIA wrote:
Dakle, pod NEOMEDIA nickom je Hrvoje Budin iz NEOMEDIE... Dodati ću u sig...


E pa, Hrvoje, drago mi je, ja sam Grga.
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 24.08.2007 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, Hrvoje, da ste podebljali svoju cijenu za još 100k kn mogli ste si priuštiti jednog rasnog dizajnera kao što je Grga, i svi bi bili sretni.. Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
Eto, Hrvoje, da ste podebljali svoju cijenu za još 100k kn mogli ste si priuštiti jednog rasnog dizajnera kao što je Grga, i svi bi bili sretni.. Smile


Aha, dobro da si mi objasnio sto je to designer. Sada cu unajmiti jednog da ode sa mojom bakom na plac da joj kaze koji paradajiz je ljepsi, jer moja baka to ne moze ako nije designer.

Od srca ti hvala, sigurno cu od danas jesti bolji praradajiz.

P.S. Ako vidis drek na cesti, sa disagnerom ili bez, znat ces da smrdi.
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 24.08.2007 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

paradajiz je svejedno ružan i preskup

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 16:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E moj Mile.......
Back to top
View user's profile Send private message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 24.08.2007 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e moj Grga... nisi ti jedini koji je ovako uletio na forum i da po svima pljuvao... Al' onda očekuj da će i drugi popljuvat tebe. Ovdje jedina kritika koja je dobrodošla je ona koja ima neki pridjev, kako ono, e da, konstruktivna. Ako ne znaš što je to, imaš na wikipeidiji... Wink
al ajde, nije sve tako crno, stigneš se promjenit... i zaradit 186k kuna za neki site... h3h3

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene više smeta ovo, odnosno ovo

I kako pise business.hr na neomedija sajtu piše "Copyright © 2001-2002" mislim com`on....

A dali sajt vrijedi 186k kn na hrvatskom "tržištu"? Teško....

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 18:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
Mene više smeta ovo, odnosno ovo

I kako pise business.hr na neomedija sajtu piše "Copyright © 2001-2002" mislim com`on....

A dali sajt vrijedi 186k kn na hrvatskom "tržištu"? Teško....


pa to ti velim, sve sam to ja rekao bez da sam imao pojma tko sminker Hrvoje zapravo jeste i bez da sam procitao spomenute clanke.

Tristanu veliki pozdrav, jel te netko nesto pitao?

A Hrvoju Tatinom Sinu takodjer zelim da puno postenih poslova. Naravno ako dobije koji Very Happy

Bije se Hrvojeeeeeeee
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 24.08.2007 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

r3dsc0rpi0n wrote:
odnosno ovo



Hehe!! Dobar clanak nema sta...


"Dodao je* kako je posao izrade Vladinih stranica bio ozbiljan posao koji je četiri mjeseca izrađivao tim od 12 hrvatskih stručnjaka."
*g. Budin

A onda je neki posjetitelj ispalio
"12 stručnjaka x 4 mjeseca x 160 sati (radnih mjesečno) dobije se 7800 radnih sati i kada podjelimo 186 000 kn na 7800 radnih sati dobije se 25 kn po satu. neznam koji to 'stručnjaci' koji rade za 25 kuna bruto po satu, a gdje su još ostali troškovi..."

Bas mi je smjesno sve ovo....

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group