Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PLATI IL' TI SAJT IDE DOLJE!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 28.05.2007 14:16    Post subject: PLATI IL' TI SAJT IDE DOLJE! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neznam dali je ovo vec bila tema ali zanima me sto radite klijentima koji nisu ili jednostavno odbijaju podmiriti financije nakon sto isporucite projekt.

Sto je najekstremnije sto ste bili prisiljeni napraviti?
Dali skidate sajtove nakon sto je prosao zakonski rok za placanje?
Dali zaracunavate kamatu na dug? Shocked
Ako skidate sajtove dali stavljate poruku tipa "sajt skinut radi nepodmirenih dugovanja."?

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 28.05.2007 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jednom mi se to desilo...nakon sto smo vise puta kontaktirali klijenta nebi li platio...javili smo mu da dok ne plati nema sajta...i stavila na sajt nesto tipa "stranica je trenutno nedostupna" -bez navodjenja razloga zasto..i nakon par sati je faksom stigla kopija uplatnice...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 28.05.2007 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

staviš da se sajtu može pristupit sa šifrom, kad je sve gotovo i klijent plati skineš šifru.

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 28.05.2007 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se to isto desilo i uradio sam ovo sto je abeja rekla i desila se sita stvar, nakon nekoliko sati dolazi potvrda o uplati:)

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 28.05.2007 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pitam zato sto imam jedan cudan slucaj gdje klijent kaze "a skini ga, boli me!".

da ne povjerujes Very Happy

nisam ni stigao reci da mu je 41 e-mail account od zaposlenika na tom hostingu,
saznati ce kad se svi pocnu pitati zasto ne rade mailovi Twisted Evil

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 28.05.2007 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
pitam zato sto imam jedan cudan slucaj gdje klijent kaze "a skini ga, boli me!".

da ne povjerujes Very Happy

nisam ni stigao reci da mu je 41 e-mail account od zaposlenika na tom hostingu,
saznati ce kad se svi pocnu pitati zasto ne rade mailovi Twisted Evil


dobar.. osjećam toplinu oko srca Twisted Evil

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 28.05.2007 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najgore je to sto ce ga to skuplje doci nego da podmiri sve sto ima Very Happy

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
mali_od_palube



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 91
Location: Atlantik

PostPosted: 28.05.2007 17:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavi svoju stranicu na njegovu domenu, besplatna reklama
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 28.05.2007 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mali_od_palube wrote:
stavi svoju stranicu na njegovu domenu, besplatna reklama


ne znam kako zakon stoji s ovim, ali navijam za ovu opciju! :)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 28.05.2007 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, ja sam probo.... Ime duznika, broj telefona, adresa maticni, adresa ... Smile
Niko me nije tuzio, lova je stigla .... Smile

Probali su nekog klinca uposlit da aktivira web! lol
Koja mrtva aktivacija Smile server CIST! hihi, buduci da su oni placali hosting maknuli su obavijest... jebali me jos mjesec dana... Lova je dosla... Web nisu dobili jer su bili nepristojni!
Napravio im je neki klinac nekakvu kopijicu svega za 500 kn, u medjuvremenu ja i domena u redemption period usla jer su mislili valjda da ono kaj moraju platit hosting lova ide meni pa su se inatili.

Kreteni Smile

Radi se o www.risnjak.hr!

Lijep pozdrav narode! Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 28.05.2007 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam koliko godina imas .... no stari prdonje poput mene to rijesavaju na drugi nacin... ako je to netko koga nisi nikad vidio tj. nikad nisi s njim nista radio .. onda on placa pola love unaprijed (nema tu unaprijed ili unatrag, cijena je cijena i nije bitno da li se placa pola-pola ili na kraju).. i tek onda ides radit.. inace kazes "hvala al ne bi vam ja to, ima super film na telki danas" Smile ...
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 28.05.2007 23:37    Post subject: Reply with quote

tic984 wrote:

Napravio im je neki klinac nekakvu kopijicu svega za 500 kn


vidi se Confused
Back to top
sonam



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 92
Location: <?php between ?>

PostPosted: 28.05.2007 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja jos nisam imao takav slucaj, ali vjerovatno bih stavio obavijest kako obveze nisu podmirene i nakon 15 sec redirect na svoju stranicu. Cool

Sonam

_________________
Q: Should I stay, should I go?
A: Yes!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 29.05.2007 02:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sonam wrote:
ali vjerovatno bih stavio obavijest kako obveze nisu podmirene i nakon 15 sec redirect na svoju stranicu. Cool

Sonam


Ovo je jako dobra fora! Zato jer ako je domena tipa za kojeg radis u njegovom vlasnistvu ne mozes ti tu zakaciti svoj sadrzaj (na tu domenu), ali mozes mu "ukrast" posjetitelje : )
(ako je domena registrirana na tebe, koji cekas lovu, onda mozes sta oces)

Ako moze HT na slusalicu stavit da si privremeno iskljucen iz mreze jer nisi platio, onda mozes i ti na njegov sajt.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 29.05.2007 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@tic984

a jadni Very Happy kaj im nisi rekao "kad ste tako jadni, evo produljiti cu vam rok za 20 min" Very Happy

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 30.05.2007 20:33    Post subject: Re: PLATI IL' TI SAJT IDE DOLJE! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
Sto je najekstremnije sto ste bili prisiljeni napraviti?

pokrenuti ovrsni postupak.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 31.05.2007 10:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i jel se isplatilo, mislim, sigurno ste onda tog klijenta i izgubili.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 01.06.2007 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

takvog je "klijenta" bolje izgubiti.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 01.06.2007 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
i jel se isplatilo, mislim, sigurno ste onda tog klijenta i izgubili.

firma je uspjela prije propast jer smo u principu oklijevali s tim postupkom. nismo htjeli skakati na prvu loptu sa raznim pravnim postupcima - na kraju je ispalo da smo trebali.

dobra stvar kod ovrsnih postupaka je sto su relativno jednostavni jer ti ih sada mogu javni biljeznici vrsiti. dakle, ako ti netko stvarno nece platiti (a imas papirologiju za to, fakture, mi smo imali i ugovore) i vidis da od toga nista, a radi se o nekim vecim novcima, prvo salji opomenu (tj.bolje da tvoj odvjetnik to salje jer obicno se uspanicare onda), a ako se ogluse - pokreni ovrsni.

jest da svatko moze tu i tamo zastekati u poslovanju, dugovanje i zatezne kamate su normalan dio poslovanja u hrvatskoj - ali nije meni nitko nista dao, pa ne vidim zasto bi ja trebao tolerirati necije debilno upravljanje firmom. sve tuzit Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group