Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
traže se ( flash) animatori

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: 05.06.2007 18:25    Post subject: traže se ( flash) animatori Reply with quote

Pozdrav svima!
Dakle ovako ; za koji mjesec trebala bi početi inozemna animirana produkcija koja bi se radila u Flashu. Još ne znam sve detalje, ali radilo bi se i u Zagrebu,posao bi bio dugoročnijeg karaktera, a prije rada na samoj produkciji organizirala bi se obuka za Flash animatore. Još ništa nije definitivno, ali ako doista dođe do produkcije, volio bih znati koliko ima zainteresiranih.
Znači, poznavanje rada u Flashu je plus, ali nije presudno. Prvenstveno se traže 2D animatori (iskustvo nije nebitno, ali također nije presudno) sa crtačkim sposobnostima (dinamičnost poza, poštivanje predloška i sl) a kako to sve primijeniti u Flashu, mislim da nije problem naučiti u par tjedana.
Eto, to je ono što za sada znam, pa pozivam sve koji bi željeli raditi kao Flash animatori da se jave na adresu :darko.tomicic@zg.t-com.hr
Pozdrav
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group