Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
molim pomoc... onak hitno

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
liquid shadow



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 23
Location: Zagreb/Calgary

PostPosted: 10.07.2007 03:32    Post subject: molim pomoc... onak hitno Add user to your forum ignore list Reply with quote

Alo

Probat cu objasnit vrlo "sirovo" jer muci me nesto, sto neznam, naravno, rijesit

Imam kvadrat. Obican objekt.. kojeg rotiram za npr. 15 stupnjeva.. i on izgleda rasterizirano. Ako hocete, stepenicasto. Kad se printa isto izgleda tako. Kad ga zarotiram za 45 stupnjeva, toga nema. Vec se ponasa kao lijepa ravna linija kao u nula stupnjeva (prvobitnoj) poziciji.

Molim pomoc. imam cijeli projekt zavrsen a muci me ta jedna sitnica linije, sto me koci od printanja.
Nadam se da nije nejasno pitanje...
hvala na brzim odgovorima
respect
LS

_________________
The Spice must floooow... in liquid dimension!
www.kuchastudio.com
Back to top
View user's profile Send private message
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 10.07.2007 07:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo bi dobro da napi?e? i u kojem programu radi?. To je vrlo va?no.
Ako je Photoshop ili neki drugi rasterski program, onda ti je postavljena rezolucija vjerojatno premala.
________
easy vape reviews
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group