Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Croatian Music Channel

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 11.07.2007 12:26    Post subject: Croatian Music Channel Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravili smo Web rebranding CMC-a (neznam da li znate kako je izgledao stari site)...

http://www.cmc.com.hr

Ovo je novo, heavy site, koji još ima podosta tweekanja, prvenstevno užasno spor hosting u Americi koji se doslovno vuće...

Ali ukratko:
- video key-ing voditeljica (mljac mljac.. najzabavniji dio posla)
- after-i i podosta popravljanja
- Flash FLV
- CMS (articles, video, useri, novosti, blog, voating sustav, kolumne i tko zna čega još ne)

Javite kako i što... Komentara na sporost servera, svjesni smo i sami...

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 11.07.2007 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve super samo desni tile izgleda uzasno, fixit! Very Happy

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 11.07.2007 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

header je kaos, sad kad sam malo bolje pogledao.

mislim da se je to moglo malo bolje rijesiti.

primjer moj najdrazi web studio

http://www.fantasyinteractive.com/

klikni sa desne strane na bilokoji "Top Videos"

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 11.07.2007 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja lajkam layout, ali one sponzoruše gore Shocked odmah sam pomislio na Renatu Sopek back to the future
Back to top
View user's profile Send private message
kres0000



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 116

PostPosted: 11.07.2007 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je header s ovim curkama bio totalna brija prije neg kaj sam skužio da pričaju Very Happy mislim, i sad mi je kul al ove priče su mi u drami... Smile i meni se nekak jednostavno čini prevelik dimenzijama (stalno je u debelom scrolu na vertikali od 1200 Sad ), gumbi i boxovi mi se isto nekak čine prevelikim s obzirom da mora bit hrpetina stvari stalno vidljiva ...

no anyway... ja sajtu dajem boratov "niiiiice, i like". Sajt je za naše podneblje više nego dobar...


Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 11.07.2007 16:01    Post subject: da... Add user to your forum ignore list Reply with quote

da.. da manje više sve je istina...

Uglavnom klijent priča ovdje je opet igrala glavnu ulogu... Puno zahjteva molbi... i sl... naogre što sam zbog rokova ovaj site radio dok sam bio van zemlje na notebook-u od 1400 px širine, i onda kada sam došao u ured vidjeh da je se malo nekako preveliko.. ali eto prvi site za buduće velike rezlolucije...

Ali što je plus.hr sport to je strašno... sada su nam javili da imaju server u HRV pa da će ga prebaciti na njega... ali do tada ovo je strašno... Dakle još jedan primjer da koliko god jeftin server u Americi na njega ništa normalno se nemože stavljati...

Uglavnom ogroman projekt... i još fali niz modula... hvala na pokudama i pohvalama

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.07.2007 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imas pravo za cure hehe mmm Very Happy
ja nemam kritike za brzinu,, sa ove strane bare radi dovoljno brzo, cure cak ni da nemaju preload.

inace fora.. navikao sam se na tvoj rad i svidjaju mi se detalji. bas steta sto ne volim hr scenu pa da se ne mogu navuci i na ono "slusaj.." Sad

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 12.07.2007 07:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

very nice!

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group