Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novi VIP.HR
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 11.07.2007 16:59    Post subject: Novi VIP.HR Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo primjetih redizajn, vevi najs!

http://vip.hr

zna netko ko je to radio?

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
~Shadow



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 11.07.2007 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm.. diskutabilno kolko je dobro.. mislim, svida mi se jednostavnost boja (crno bijelo, bez pretjeranih kombinacija), ali nikako nemrem zazmirit na katastrofalan izgled navigacije.. preglomazno u usporedbi sa ostatkom stranice, ubija kompletni dojam
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 11.07.2007 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

c/p
klik.hr-a
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 11.07.2007 21:46    Post subject: vip Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
c/p
klik.hr-a


diskutabilno Smile

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 11.07.2007 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt izgleda ko trećerazredno dizajnirani plakat koji promovira novu seriju fluorescentnih flomastera...

Ne vidim stvarno šta je dobro u tom "dizajnu", što je šaren?!

Kliknem na "hot news" i šta dobijem, tekst je bijele boje na kričavo narančastoj podlozi ili kričavo narančasti na sivoj. Sve je nabacano i sadržaj se jedva vidi. Slike su neprimjente i male (a to je upravo ono što su trebali isticati)

S lijeve strane imaju ogroman video player na kojemu piše zagonetno "play". Fino što vidim šta bi trebao svirat i kolko to traje/ima megabajta.

Pagination je carski... loool. 4000 vijesti na 14 komada po stranici = blizu 300 stranica, a oni imaju samo link naprijed nazad, i to u nekom ružnom gifu još... aajoooj...

Ovako loš dizajn u 21. stoljeću od firme koja ima para i više nego dovoljno... sramota...

Da ne spominjem da im je vip.hr kao portal koji ima veze sa jebenom telefonijom i mobitelima apsolutno za k****... nekidan sam proveo sat vremena pokušavajući shvatiti gdje mogu registrirati svoj broj za web sms uslugu, ili promjeniti password ili slično, jer sam zaboravio user/pass. Na kraju nisam nigdje uspio naći link, čak ni uz pomoć 5 vipovih telefonskih operatera, nego mi je jedan/na od njih izdiktirao link preko telefona:
prijava.vip.hr

Btw. skužite različite linkove u izborniku između naslovnice i npr. stranice web sms... Smile

Riječi u izborniku sugeriraju da je c/p nekog američkog portala, pošto nisu uspjeli prevesti glave elemente izbornika. Ogavno amerikaniziranje, i to ono ful pretjerano, bez obzira koja je publika (ili baš pogotovo zbog njih, to je populacija najpodložnija takvom bolesnom utjecaju)


Nominacija za zlatnu malinu za najlošiji sajt, pored http://www.hznet.hr i http://www.akz.hr...

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 12.07.2007 00:57    Post subject: da... i... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Nominacija za zlatnu malinu za najlošiji sajt, pored http://www.hznet.hr i http://www.akz.hr...

...da, i pcchip.hr

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrvojel



Joined: 07 Jun 2007
Posts: 16

PostPosted: 12.07.2007 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mozda da kontaktiram VIP oce kupit moju domenu www.vip.dj Laughing

Mogao bi dobit nice chunk Cool

Sto se dizajna tice... ovaj drop shadow na borderima su totalno izje...

da je bar neka druga pozadinska boja. a ne ova sugava crna mrtvacka. vjerojatno se furaju na mp3.com Twisted Evil

Hrvoje
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 12.07.2007 01:19    Post subject: Re: da... i... Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
Quote:
Nominacija za zlatnu malinu za najlošiji sajt, pored http://www.hznet.hr i http://www.akz.hr...

...da, i pcchip.hr


Vidim, potrudio si se komentirati/argumentirati što sam napisao a da ne stoji. Kul.

Što se pcchipa tiče, slobodno napiši što ti smeta na tom sajtu da upada u tu kategoriju. Općenito "bijelilo i anemičnost" ne upada u kategoriju, jer je u funkciji čitljivosti i preglednosti, makar bi se i dalo popravit. Na vipu je sve u funkciji gušenja čitljivosti i nekakve normalne navigacije npr., tako da ti to ne prolazi.

Nije valjda da si ti dizajnirao vip portal pa se vrijeđaš?

Kao što ti netko već reče, morat ćeš poradit malo na ironiji...

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 12.07.2007 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:

Ovako loš dizajn u 21. stoljeću od firme koja ima para i više nego dovoljno... sramota...


sa ovim se potpuno slazem, u neke dublje analize sajta na treba se ni upustati
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 12.07.2007 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

suxa mi isto ko i novi klik.hr

pretamno za moj ukus, ne volim čitat takve sajtove.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 12.07.2007 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mtv.co.uk/

sto vi mislite???
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Jay-S
Guest





PostPosted: 12.07.2007 19:21    Post subject: Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
http://www.mtv.co.uk/

sto vi mislite???
Rolling Eyes


trash Mad
Back to top
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 12.07.2007 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jay-S wrote:
LifeCanBeFun wrote:
http://www.mtv.co.uk/

sto vi mislite???
Rolling Eyes


trash Mad


ok, jel samo ja vidim slicnost sa vip.hr??
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 13.07.2007 08:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
Jay-S wrote:
LifeCanBeFun wrote:
http://www.mtv.co.uk/

sto vi mislite???
Rolling Eyes


trash Mad


ok, jel samo ja vidim slicnost sa vip.hr??


slično je samo po crnoj pozadini.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 13.07.2007 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je sigurno netko od glavesina barem jednom rekao dizajneru koji je radio taj sajt: "Naprav' ti meni sinko dizajna kao sto je onaj emtivi!"

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
damir



Joined: 10 Jul 2004
Posts: 49

PostPosted: 13.07.2007 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

frejmovi lol

_________________
pass the joint ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
w00t



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 15.07.2007 07:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

index.hr?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 01.08.2007 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



Baš me zanima kolke su bačve love oni dali za ovo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 01.08.2007 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prijevara isto kao i vlada.hr

staces, na balkanu smo.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 02.08.2007 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije mi jasno, otkad je vlada.hr prijevara?
To je jedan od boljih sajtova u državi, od službenih stranica da i ne govorimo.
(Ne, nisam politički orijentiran desno, sasvim suprotno.)

Pročitaj malo i raspitaj se prije nego popljuješ nečiji rad. Ili još bolje, nemoj to ni radit ako se ne razumiješ. Ako si uvjeren da je prijevara, onda bar obrazloži. Ovako nema smisla.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 02.08.2007 18:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Nije mi jasno, otkad je vlada.hr prijevara?
To je jedan od boljih sajtova u državi, od službenih stranica da i ne govorimo.
(Ne, nisam politički orijentiran desno, sasvim suprotno.)

Pročitaj malo i raspitaj se prije nego popljuješ nečiji rad. Ili još bolje, nemoj to ni radit ako se ne razumiješ. Ako si uvjeren da je prijevara, onda bar obrazloži. Ovako nema smisla.


jezzi je poznat po tome da kenja bez argumenata i da o puno toga nema pojma, al bitno da prica o tome, tako da se na tvom mjestu ne bi obazirao.

vlada.hr je odlicno odradjen posao
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Jay-S
Guest





PostPosted: 02.08.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

[quote=":cosmos:"]
Adrian wrote:


vlada.hr je odlicno odradjen posao


xD Boo hoo!
Back to top
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 03.08.2007 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
prijevara isto kao i vlada.hr

staces, na balkanu smo.

Jedan od zescih LOL-ova.
Molim te, obrazlozi po cemu je vlada.hr prijevara? Bas kao sto kaze Adrian, jedan od boljih siteova u drzavi...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 03.08.2007 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kozmos: meni te je bas zao zato kaj ne vidis metar ispred sebe, mozda kad odrastes ti se popravi dioptrija. inace si skroz sladak sa svojim djetinjastim komentarima.

dali sam igdje napisao da je vlada.hr lose odradjen posao?? SLJEPCI!

samo sam htio istaknuti kod nas na balkanu veliki projekti dobivaju samo uz dobro podmazivanje "zirija", barem koliko sam cuo Twisted Evil

@kozmos:sljedeci put kad zelis ispast pametan, pitaj se dali netko ima neku informaciju koju ti nemas.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 03.08.2007 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niksy wrote:
Jeezus F Kryst wrote:
prijevara isto kao i vlada.hr

staces, na balkanu smo.

Jedan od zescih LOL-ova.
Molim te, obrazlozi po cemu je vlada.hr prijevara? Bas kao sto kaze Adrian, jedan od boljih siteova u drzavi...



kao sto rekoh, dobro odraden posao sto se tice kodiranja i opcenito "hendlanja" ovako velikog projekta, iz iskustva znam koliko truda treba za tako nesto.

sve ostalo - smrdi.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group